Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie może kogoś lub jakąś firmę która sprzedaje kombajny zbożowe ale idzie też na zamiany. Mam do zbycia atrakcyjną działkę /siedlisko/ w warm.-maz. 1ha z domem /dworek/ ok 200m2 z budynkiem gosp. wycena 45tys. euro. Interesuje mnie BSZ 110; Class; deutz-fahr najlepiej z stołem do rzepaku i wózkiem. Za wszelkie odpowiedzi DZIĘKUJĘ!

Więcej szczegółów co do działki

sturlis_krzysztof@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oferuję każdy rodzaj maszyn rolniczych sprowadzanych przeze mnie ze Szwecji.

Ciągniki, Pługi, Siewniki zbożowe-Combi, zwykłe, Rozsiewacze nawozów,Wały, Wałki i agregaty, Kombajny zbożowe,prasy.

Byłe woj. ciechanowskie

 

Kontakt:

maciek.greg@autograf.pl

 

a miałbys może siewnik 3m talerzowy do zboża? i prase rolującą welger rp200 z nożami lub deutz fahr gp320

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam prase SIPME 263 rok 1988 zmiennokomorowa podbieracz 2metry wymiary balotow 150x150 stan bardzodobry cena do negocjacji 8500zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jesli by ktos miał do sprzedania zetora 5245/6245/7245 od 85 w zwyż w cenie do 25000zł to prosze o kontakt : tuareg1989@o2.pl lub 508837853

 

zajrzyj w telegazete tvp1.

dzis przeglądalem i widzialem 5245 za 19tys +vat ale nie pamietam rocznika

strony 547, 548, 549 o ile dobrze pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i tu apelacja do wszystkich uważajcie na tego gościa bo on poprostu chce wyrolować dzwoniłem do niego i specjalnie jeszce kolega i podał na inne adresy mi powiedział ze wyjeżdża z niemiec a jemu ze jedzie z koszalina :D naciagacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem i tu apelacja do wszystkich uważajcie na tego gościa bo on poprostu chce wyrolować dzwoniłem do niego i specjalnie jeszce kolega i podał na inne adresy mi powiedział ze wyjeżdża z niemiec a jemu ze jedzie z koszalina :D naciagacz

 

dobrze wiedziec

ja tam po nich nie dzwonię bo traktorka nie kupuję ale sledze bo mysle nad prasą i patrze jakie są tam ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie 20 ton jeczmienia pszenzyta jezeli ktos ma do sprzedania prosze o kontakt i cene.Ja wielkopolska powiat Oborniki wielkopolskie

tel.602834582

gg.1403538

 

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię pług obrcalny Kverneland 3-skibowy szerość 50cm na skibę, koło gumowe i przedpłużki żeby posiadał.

Kontakt:uraa@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje przynajmniej czesci katalogu ze stronami na ktorych jest hydraulika od JD3640 z 1990 roku.z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem i tu apelacja do wszystkich uważajcie na tego gościa bo on poprostu chce wyrolować dzwoniłem do niego i specjalnie jeszce kolega i podał na inne adresy mi powiedział ze wyjeżdża z niemiec a jemu ze jedzie z koszalina :D naciagacz

 

dobrze wiedziec

ja tam po nich nie dzwonię bo traktorka nie kupuję ale sledze bo mysle nad prasą i patrze jakie są tam ceny

 

 

mam prasę na sprzedaż claas rollant 44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem i tu apelacja do wszystkich uważajcie na tego gościa bo on poprostu chce wyrolować dzwoniłem do niego i specjalnie jeszce kolega i podał na inne adresy mi powiedział ze wyjeżdża z niemiec a jemu ze jedzie z koszalina :D naciagacz

 

dobrze wiedziec

ja tam po nich nie dzwonię bo traktorka nie kupuję ale sledze bo mysle nad prasą i patrze jakie są tam ceny

 

 

mam prasę na sprzedaż claas rollant 44

 

 

szukam kostki z224. w sumie to ją mam i to pod nosem ale ma uszkodzony podbieracz (wymienic tylko pare bzdetow to nic nie bylo pogięte). dlatego rozglądam się zeby wiedziec ile zaproponowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sprzedam c 330 w bardzo dobrym stanie, i malo uzywana. Moje gg 4760148

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...