Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przepraszqam ze tak długo nie pisałem ale chwilowo nie miałem internetu. Bardzo bym prosił aby pan od OK napisał do mnie ale na forum ponieważ miał pan jakąś sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię 360 lub 360 3p w województwie warmińsko-mazurskim.może byc do remontu.609960775 dzwonic po 16.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam przyczepe Jugosłowianke PRP 2 w stanie dobrym do 330 lub 360.wjewództwo warminsko mazurskie koło olsztyna 609960775 po 17.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nienabywaj pan claas 44 zastosujesz nadmiar mocy i ukaze sie wada konstrukcyjna .... sprawdz ze malo-ktora niemiała spawanego zawiasu w górnej czesci klapy claas roland 42 FARMER lokalizacja mazowieckie pow garwolin

 

 

 

w mojej okolicy są 4 claasy 44 i żadna nie jest spawana więc nierób antyreklamy na ten sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIE PRZETRZĄSACZ DO SIANA SZER OK 5.4 M SKŁADANY HYDRAULICZNIE DOBREJ FIRMY, A TAKŻE ZGRABIARKE KARUZELOWĄ.

MILE WIDZIANE FOTKI.

TEL O501 068634

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany BOLKO z wyorywaczem do buraków 1 i 2 rzędowym. Cena do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie w polsce mozna kupic fabrycznie nowe pług zagonowe 3x30 w cenie do 1500zł?

 

W Bychawie

woj Lubelskie

tel 081 5660104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIE PRZETRZĄSACZ DO SIANA SZER OK 5.4 M SKŁADANY HYDRAULICZNIE DOBREJ FIRMY, A TAKŻE ZGRABIARKE KARUZELOWĄ.

MILE WIDZIANE FOTKI.

TEL O501 068634[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam przyczepę zbierającą PRP1 rozsiewacz do nawozów dwutalerzowy amazone 600 litrów 502686498

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie komabjn buraczany stoll lub kleine 1 lub 2 rzedowy z zbiornikiem na liscie do 10 tys z centralenej polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mam do sprzedania siewnik zbożowy Accord pneumatic DL 4 metry szerokość roboczej Do transportu składany na 3 metry, stan idealny Hydrauliczne znaczniki, ścieżki elektryczne sterowane z kabiny, licznik hektarów , chwastownik, poj. skrzyni 700litrów, wałek , instrukcja obsługi + tabele wysiewu. sieje od 1kg do 300kg od rzepaku poprzez trawy do zbóż i grochu. Europejski nr1 w jakości i technice siewu Polecam wszystkim Cena 13tyś TEL. 604/478-434

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie fortschritta 323a moze byc do remontu

 

kontakt na

 

forum

gg 2163545

mail

tel 600812675

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...