Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię śrutownik ssąco-tłoczący o mocy silnika 7,5 do 11kW, produkcji polskiej, oraz wagę elektroniczną do 300 kg.

Informacje na emeil wjmarcia@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do kisiel3637: Może masz prasy rolujące albo sprowadzasz??

 

 

ja mam claasa rollanda 44 na sprzedaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie walcówka z nożami i rotorem z szerokim podzbieraczem, owijanie na siatkę i sznurek dobrze żeby miała szerokie koła i wyrzutnik z tyłu. Skąd sprowadzasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a sprowadzasz kombajny buraczane mnie intersuje jakis z zbiornikiem na liscie firmy kleine lub stoll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać do czego słóży rotor, bo słyszałem dwie wersje. Jedna to taka że szybciej można prasować a druga to taka że podbierana masa jest równo rozkładana w komoże prasującej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym rotor potrzebuje mniejszą moc ciągnika niż nagarniacze palcowe - wynika to ze stałego i równomiernego rozkładania masy na noże. Po prostu na rotorze palce rozmieszczone są s-kształtnie i nie ma "bicia" podajników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANKO ILE POTRZEBA MOCY ŻEBY PRACOWAĆ PRESĄ RAZEM Z OWIJARKĄ DO SIANOKISZONEK :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAM PYTANKO ILE POTRZEBA MOCY ŻEBY PRACOWAĆ PRESĄ RAZEM Z OWIJARKĄ DO SIANOKISZONEK

 

 

 

w mojej okolicy widziałem gościa z taka prasą claasa ursusem 1224 i raczej go nie przemeczał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesuje mnie walcówka z nożami i rotorem z szerokim podzbieraczem, owijanie na siatkę i sznurek dobrze żeby miała szerokie koła i wyrzutnik z tyłu. Skąd sprowadzasz??

 

81239941jw7.jpg

claas - Variant 180 ta wyżej jest z 1997r robi bele od 2,10m- 0,9m-1,7m tylko na pasy ale orginalny lakier a sprowadam je z firmy mojej w niemczech bo mam komis tam jusz wiele osub umnie kupiło ciongniki ze wsi.cena 44000zł do negocjaci

 

81239621tg7.jpg

A to 2 Claas Rollant 66 1996r 2,10m- 1,50m na noże tesz w stanie bdb 62000zł do negocjaci .

 

WELGER RP 12 1998r bieże 1,65 bele na noże cena 32000zł do negocjaci !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej a sprowadzasz kombajny buraczane mnie intersuje jakis z zbiornikiem na liscie firmy kleine lub stoll

Nom a jaki cie interesuje a to ta ostatnia belarka welgera

81239671ax9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisiel3637: Bez obrazy ale te ceny są kosmiczne Za takiego np. Welgra rp12 to może ok. 12-13 tys. a pozatym to w tym modelu nie ma noży a nawet brak szerokiego podzbieracza bo jest tam tylko 140 cm a nie 2m. A co do tego Claas'a 66 to śmiech porywa bo takie 150 to 20-25tys. A pasówka to nas nie intersuje!!! Widze że nic konkretnego nie masz ... nawet się w cenach maszyn na rynku obecnie nie orientujesz Za taką kase to są sprzety że mucha nie siada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszej stronie www.traktorpool.pl można znaleźć ciągniki i wszelkie maszyny rolnicze takich producentów, jak na przykład: Agromechanika, Allgaier, BCS, Bielarus, Case IH, Claas, Crystal, David Brown, Deutz-Fahr, Farmtrac, Fendt, Fiat, Ford, Fortschritt, Goldoni, Hanomag, JCB, John Deere, Kubota, Lamborghini, Landini, Lanz Aulendorf, Lanz Manheim, MAN, Massey Fergusson, Mercedes Benz, New Holland, Porsche, Renault, Same, Steyr, Ursus, Valtra, Volvo, Zetor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na www.traktorpool.pl można znaleźć ciągniki i wszelkie maszyny rolnicze takich producentów, jak na przykład: Agromechanika, Allgaier, BCS, Bielarus, Case IH, Claas, Crystal, David Brown, Deutz-Fahr, Farmtrac, Fendt, Fiat, Ford, Fortschritt, Goldoni, Hanomag, JCB, John Deere, Kubota, Lamborghini, Landini, Lanz Aulendorf, Lanz Manheim, MAN, Massey Fergusson, Mercedes Benz, New Holland, Porsche, Renault, Same, Steyr, Ursus, Valtra, Volvo, Zetor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię stół do rzepaku o szerokości 3m do kombajnu john deere 955; gg:9852939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię beczkowóz HTS 100 "plastik", może byc do remontu jednak musi miec w dorbym stanie beczkę i opony też w miarę dobre... 608400533

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam wał terra 1 na przedni tuz ciagnika do pługa obracalnego sze.1.60m patrz www.expom.com.pl mam też fotki prywatne wiecej informacji pod gg 800743 lub tel 504043682

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spredam rozsiewacz nawozów KUHN ZSB, dwa lalerze, 1500 L, wałek, ksiązka wysiewów, hydraulika.

informacje telefon 603 850 903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam MTZ (4x4) 92r.3200mth.przednie opony320/20 nowe, tylne 16.9/38 dwuletnie polskie,rozruch na 24v nowe akumulatory.stan techniczny dobry

n1ko@orange.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię walec żeliwny do przekładni wyciągowej średnica około 30 do 40cm szerokość 10-14cm jeżeli ktoś widział coś takiego na jakiejś składnicy lub zakładzie lub sam posiada na sprzedaż proszę o kontakt 887947916

rolnik@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak sprowadzam a jako ccesz i za jakie pieniondze

hej chce claasa rolanta 44S lub 44SP, elektryczny sznurek + siatka, jeszcze centralne smarowanie lancuchow, w stanie bdb. cena 15-19 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak sprowadzam a jako ccesz i za jakie pieniondze

hej chce claasa rolanta 44S lub 44SP, elektryczny sznurek + siatka, jeszcze centralne smarowanie lancuchow, w stanie bdb. cena 15-19 tys.

 

Claas Rollant 44 bieże 1,50m a bele robi 1,20m cena 25000zł do negocjaci

81235891yc3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...