Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

KUpie kombajn buraczane kleine 5002 z z biornikiem na liscie w stanie bardzo dobrym pilne albo prosze o padnie adresu firm trudniacych sie w sprowadzaniu tego typu sprzetu za wszelkie informacje dziekuje

dare1#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KUpie kombajn buraczane kleine 5002 z z biornikiem na liscie w stanie bardzo dobrym pilne albo prosze o padnie adresu firm trudniacych sie w sprowadzaniu tego typu sprzetu za wszelkie informacje dziekuje

dare1#

Właśnie troche jeżdze za prasą i tylko w jednym miejścu widziałem Kleiny chyba 4 szt cen nie znam. Kontakt do gościa.

 

Bartex

Michał Bartoszek

Sobieska Wola II/ 93

woj Lublin

tel. (081)524-16-16

kom.0902-295-213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki erdem ale troche daleko mam mnie interesuja oferty bardziej z centrum polski ale dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam prase Claas Rollant 44 (Arobale) walcowa

 

bele 120x120, centralne smarowanie łancuchów, elektryczny obwiązywacz sznurkiem, hydraulicznie podnoszony podbierak, oswietlenie drogowe, wałek przekaźnika, stan techniczny i wizualny idealny.

 

cena 19500 -do negocjacji

 

 

Kontakt:

 

semos@wp.pl lub 508-228-452

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki erdem ale troche daleko mam mnie interesuja oferty bardziej z centrum polski ale dzieki wielkie

jezeli nic nie znajdziesz to tez znam faceta z lubelskiego ktory ma kilka neptonow lub kleine (do wyboru do koloru ) jezeli bedziesz chcial numer kontaktowy to sie odezwij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym przystawkę z kołem pasowym do C-330.Pragnę tego używać jako zgniatacz łęcin w uprawie ziemniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotru$ mozesz mi podac numer telefonu i skad on dokladnie jest dzieki

 

darek1#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a ma ktoś może namiary albo na stanie do sprzedania przyczepe 2 osiówke o ładownośic od 3,5 do 6 ton/?oczywiście z papierami tzn. zarejestrowana, byłbym wdzięczny za wszelkie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania PZ MH 90 maszyna jest w bdb stanie. Była bardzo mało używana. Garazowana narazie stoi w niemczech u kolegi .JEST Z ROKU 2001...!! czyli jest bardzo młoda i nie droga cena za nia wynosi 8 tys.

 

PRAWDZIWA OKAZJA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotru$ mozesz mi podac numer telefonu i skad on dokladnie jest dzieki

 

darek1#

Mieszka on na Spławach(trasa Wysokie-Bychawa)woj.lubelskie. Ma naprawde dobre maszynki na sprzedaz bo widze jak chodza w sezonie bo mieszkam niedaleko numer tel.48506307520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek maszyny masz jakieś prasy belarki z Claasa na bele 120x120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie.. ale najprawdo podobniej będe jechał po prasy wiece mozę cos kupię odewzwij sie na gg to pogadamy 5688458

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotru$ mozesz mi podac numer telefonu i skad on dokladnie jest dzieki

 

darek1#

Mieszka on na Spławach(trasa Wysokie-Bychawa)woj.lubelskie. Ma naprawde dobre maszynki na sprzedaz bo widze jak chodza w sezonie bo mieszkam niedaleko numer tel.48506307520

Nie wiesz czy ma moze jakieś prasy rolujące do sprzedania? czy tylko kombajnami buraczanymi sie zajmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czy ma moze jakieś prasy rolujące do sprzedania? czy tylko kombajnami buraczanymi sie zajmuje?

niestety nie ma nic z pras tylko maszyny do burakow cukrowych czyli kombajny (neptun, kleine), siewniki i chyba 2 cyklopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajnik drutu do dużych szpul Spawarka Mig - Mag

 

Sprzedam podajnik drutu do dużych szpul aluminiowych spawarka Mig - Mag ( Mig-Mag ).

Cena do uzgodnienia! Więcej informacji pod numerami telefonu!

 

Kontakt:

(0-12) 389 42 72

0692 105 395

0509 303 053

 

Link do ogłoszenia na allegro.pl ze zdjęciami!!!

http://www.allegro.pl/item160217178_podajnik_drutu_do_duzych_szpul_spawarka_mig_mag.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klocki Hamulcowe ładowarka Fadroma Ł34 Ł-34

 

Sprzedam klocki hamulcowe do zacisków, starego typu do Ładowarki Fadroma Ł34 ( Ł-34 Ł 34). Posiadam ich ok.700 szt. Cena do uzgodnienia przez telefon! - ok. 6zł szt. W sprzedarzy posiadam również inne części do ładowarek!!

 

Kontakt:

(0-12) 389 42 72

0 692 105 395

0 509 303 053

 

Link do ogłoszenia na allegro.pl ze zdjęciami!

http://www.allegro.pl/item160592432_klocki_hamulcowe_ladowarka_fadroma_l34_l_34.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydraulika siłowa, redukcje, kolanka, reduktory

 

Sprzedam różnego rodzaju redukcje, kolanka ( hydraulika siłowa) około 20 rodzaji, ok. 3000szt. Cena od 3zł w zależności od rodzaju - do uzgodnienia przez telefon! Więcej zdjęć mogę przesłać na e-mail!

 

Kontakt:

(0-12) 389 42 72

0 692 105 395

0 509 303 053

 

Link do ogłoszenia na allegro.pl gdzie znajdują się zdjęcia!

http://www.allegro.pl/item160596011_hydraulika_silowa_redukcje_kolanka_reduktory.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...