Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym kupił pług zagonowy 3 skibowy !! ma ktoś do sprzedzania!?? i jeszce przyczxepa 2 oisiowa by mnie interesowała!! pilne!! no i podwójny wał strunowy 2,40m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię ciągnik C-360 C-330 do remontu za 6 tys. zł

 

------------------------------------------------------------------------------

Bezpłatne Ogłoszenia Rolnicze

Zarejestruj się i dodowaj ogłoszenia!!!

http://www.e-rolnicze.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym kupił pług zagonowy 3 skibowy !! ma ktoś do sprzedzania!?? i jeszce przyczxepa 2 oisiowa by mnie interesowała!! pilne!! no i podwójny wał strunowy 2,40m

 

 

wał mam pojedyńczy i pług 3-skibowy grudziądz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym kupił pług zagonowy 3 skibowy !! ma ktoś do sprzedzania!?? i jeszce przyczxepa 2 oisiowa by mnie interesowała!! pilne!! no i podwójny wał strunowy 2,40m

 

 

wał mam pojedyńczy i pług 3-skibowy grudziądz

i przyczepa też może by sie znalazła ale bez papierów na balonowych kołach 3,5 tony sanok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz może gg to by my pogadali co i jak!! albo napisz cene tego pługa i wałka!,, kurde szkoda że bez papierów a nie da sie jakoś załatwić ?? bo kurde raczej by mnie z papierami interesowała i włąsnie na balonowych kołach najlepiej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a masz może gg to by my pogadali co i jak!! albo napisz cene tego pługa i wałka!,, kurde szkoda że bez papierów a nie da sie jakoś załatwić ?? bo kurde raczej by mnie z papierami interesowała i włąsnie na balonowych kołach najlepiej!!!

 

 

gg543383

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

szukam jelonka 6 cylindrów bez turbo z 1988-92, w dobrym stanie, max 10.000mth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej, u Francuzów i Angoli też, tylko ciut do nich daleko, ale jak nic u nas nie będzie ciekawego to trzeba bedzie cisnać na (dziki) zachód,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania Bizona ZO 56 rok produkcji 1985, oryginalny lakier,wersja eksportowa, garażowany.

Cena 32 000,-

Więcej informacji na maila lub telefon 503 970 422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię zbiornik do mleka stacjonarny o pojemności do 300 litrów najlepiej z okolic byłego woj kaliskiego. info tel 507643989 lub wjmarcia@02.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam prasę zwijającą stałokomorową SIPMA Z-279/1 Farma. Podbierak 1,8. Stan bdb. Gotowa do pracy, garażowana, Zdjęcia mogę wysłać na maila. Cena ok. 22 tys. zł. Do negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam worki papierowe po paszy -czyste 50 kilogramowe

 

kontakt 500 128 700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~~Sprzedam pług zagonowy 3 skibowy prod. rosyjskiej. Dobrze sobie radzi na ściernisku kukurydzianym + kolczatka 3 rzędowa cena 2600 zł do negocjacji. ~~Sprzedam obsypnik do kopców (uż. do przykrywania brogów) cena 1300zł ~~Sprzedam silnik elektryczny 10 KW, pracował w młocarni cena 500zł e-mail: pgrmark@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię słupice (grządziel) do pługa Fortschritt B 200 ( bez zabezpieczeń), lub cały kompletny korpus.

 

e-mail: tatamarty.323a@wp.pl

A nieinteresuje Cie cały pług??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię obciążniki, zaczep transportowy, błotniki przednie do MF 3065.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam agregat uprawowo-siewny aktywny 2,5m (siewnik AMAZONE D5, agregat, bronawirnikowa - RABEWERK z lekkim wałem) stan dobry. Cena 9000tys. lub zamienie na pług obracany do ciągnika 120KM. tel.508455762 gg.4006118

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię słupice (grządziel) do pługa Fortschritt B 200 ( bez zabezpieczeń), lub cały kompletny korpus.

 

e-mail: tatamarty.323a@wp.pl

A nieinteresuje Cie cały pług??

 

Heh, w minioną środe właśnie kupiłem B 200

 

Można wiedzieć ile dałeś i w jakim stanie jest?? Mam taki na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię słupice (grządziel) do pługa Fortschritt B 200 ( bez zabezpieczeń), lub cały kompletny korpus.

 

e-mail: tatamarty.323a@wp.pl

A nieinteresuje Cie cały pług??

 

Heh, w minioną środe właśnie kupiłem B 200

 

Można wiedzieć ile dałeś i w jakim stanie jest?? Mam taki na sprzedaż.

Pług jest w stanie dobrym z plusem, tylko właśnie piąty korpus jest minimalnie uszkodzony, to znaczy słupica jest lekko wygięta na bok, ok 3-4 cm, dlatego szukam takiej, ale w ostateczności mój kowal wyprostuje mi tą wygiętą, a cały korpus chętnie kupie, zeby zamontować jako szóstą skibe, a wracając do stanu technicznego, to ma nowe wszystkie skrzydła i piersi odkładnic, lemiesze jeszcze sporo pochodzą, nowe tuleje na zawieszeniu tylnego koła i na zaczepie, musze tylko wymienic uszczelnienie w siłowniku od koła i dać nowy lakier, za pług dałem 1700 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...