Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

nie musze sie bawic w mechanika bo nim jestem. dodtakowo znam soie na obrubce skrawania wiec naprawa takiego ciagnika nie sprawi mi problemu. to sama przyjemnosc.

 

 

he he he he

 

 

Ja odudowałem 2 ciagniki od podstaw , fatycznie to przyjemność ale od czasu , a skrawał to będziesz ale rdzę i dołożysz do tego interesu niemało kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, ze tutaj chodzi tylko o dokumentacje na ciągnik. Zauważcie panowie, ze pisze wyraźnie ,,kupie ciągnik z dokumentacją" czyli główny cel to dokumenty, a z reszta pójdzie na części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi tylko o to ze mam slabosc do 360. zbudowac to nie problem w domu mam potrzebny sprzet i czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wydaje, ze tutaj chodzi tylko o dokumentacje na ciągnik. Zauważcie panowie, ze pisze wyraźnie ,,kupie ciągnik z dokumentacją" czyli główny cel to dokumenty, a z reszta pójdzie na części

 

 

mysl co chcesz a ja chce go dla siebie kupic. poniewaz musze miec zarejestrowany inny mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odudowałem 2 ciagniki od podstaw , fatycznie to przyjemność ale od czasu , a skrawał to będziesz ale rdzę i dołożysz do tego interesu niemało kasy

 

Jakie to ciągniki były i w jak złym stanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam, że to temat o ogłoszeniach.... Nowych ganimy a sami robimy trochę syfu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odudowałem 2 ciagniki od podstaw , fatycznie to przyjemność ale od czasu , a skrawał to będziesz ale rdzę i dołożysz do tego interesu niemało kasy

 

Jakie to ciągniki były i w jak złym stanie??

 

 

 

Jak się chcesz dowiedzieć to wieczorem na gg mój numer 6973332 , jestem niewidoczny około 19-20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie rozrzutnik 2 osiowy. Może być zgnity i zardzewiały. Codzi mi tylko o to zeby działał adapter i chodziła podloga. Czekam na oferty z woj. Śłąskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM KOMBAJN ZIEMNIACZANY ANNA Z644 W BARDZO DOBRYM STANIE ROCZNIK 1983, GARAżOWANA, PRZEZ PIERWSZE 2 LATA PRACOWAłA NA 3ha A POżNIEJ DO 0,5ha. CENA DO UZGODNIENIA.

 

GADU GADU 877197

MAIL lagbart@wp.pl

 

moge przesłać fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam wał terra I(cambell) do pługa obracalnego na przedni tuz ciagnika szer. 1.60m rok pr.2005 patrz www.expom.eu kontakt tel. 504043682

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam ursus 902 stan dobry. w ciąglej eksploatacji rp.1983 czerwony cena 20 000zł. telefon. 087 6424406.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam przedniego napędu do zetora 7011

jeśli ktoś wie gdzie można spotkać takie cudo w dobrym stanie,proszę o kontakt

z góry dzięki kjas79@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam przedniego napędu do zetora 7011

jeśli ktoś wie gdzie można spotkać takie cudo w dobrym stanie,proszę o kontakt

z góry dzięki kjas79@tlen.pl

na alegro gość sprzedaje rozbitego 6245 przy okazji kupa części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIE PRASE KOSTKUJĄCĄ!!!!

 

Firmy class lub sipma. Interesuje mnie poniżej 1995 roku.

Chiałbym aby cena nie przekraczała 12 000 zł.

Prosze o odpowiedzieć z województwa śląskiego, łodzkiego, Świetokrzyskiego, opolskiego. Ja mieszkam w śląskim, w okolicy czestochowy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bzyku123456

jesli jestes zainteresowany to ja posiadam do sprzedania polska prase kostkującą, rok nie jest mi znany bo nie ma na niej tabliczki znaminiowej, aparaty wiążące wymienione prawie w całości na nowe, iglice sa jak nowe proste nie pogiete, nowa opona z jedej strony, przeciwwaga, prasa przez caly czas u mnie pracowal z c-330 w sianie i slomie, grazowana (nie spadla mna nią kropla deszczu Smile ) dobrze wiąze na 1000 snopków związe ok 997 Laughing srzedaje ją tylko dlatego ze chce kupić rolującą, ją jestem również z okolicy czestochowy wiec jesli masz ptania to pisz na mejla w_ledwoch @wp.pl aha cena za tą prase to okolo 12tys zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub pisz na gg wieczorem najlepiej oto numer 6412286

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rocznik tak mniej więcej, albo chociaż dekada tej prasy. LAta 80,90 czy może 70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie ładowacz czołowy do MTZ najlepiej z poziomowaniem i 3-sekcje za kwote ok 5-6tys, moze byc na zwyklym rozdzielaczu byle byl sprawnyi udzwig ok 1000-1200 kg, np TUR-5. Najlepiej z okolic Tarnowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie zetora 7245 poryżej 86 roku najlepiej w stanie bdb w cenie do 30000zł 508837853. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Ursus 1614 z 1988 roku stan bd pierwszy właściciel: kabina od zetora 16145 skrzynia 4 biegowa tylnie kola w tamtym roku nowe kupione były kontakt pod numer tel 692446214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ciągnik rolniczy MTZ 82 z roku 1986, I właściciel, garażowany,napęd 4*4,oryginalny lakier, nie wymaga wkładu finansowego, ogumienie 90%. cena 21tyś.zł.

Tel.0446833164(wieczorem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...