Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM mam do sprzedania ursusa 385 z silnikiem 912 rok prod.1976,stan idealny, pomalowany lakierem samochodowy w zakładzie, posiada nową instalacje, błotniki, nowe wszystkie pompy olejowe ,silnik skrzynia biegów po remoncie kapitalnym, komplet obciążników ,opony 50% ,sprawne pół biegi , nowe akumulatory jak ktoś by był zainteresowany to prześle zdjęcia

 

stary podaj jakis kontakt. Chocby pocztę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem poważnie zainteresowany kupnem gospodarstwa rolnego niekoniecznie wyspecjalizowanego w określonej produkcji zwierzecej o powierzchni ok 50ha. Najchetniej w pn. PL a jesli to mozliwe to w woj. warm-mazur. Za wszelkie informacje z góry dziękuje. Pozdrawiam.

mikon67@wp.pl

nr gg 3613666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM mam do sprzedania ursusa 385 z silnikiem 912 rok prod.1976,stan idealny, pomalowany lakierem samochodowy w zakładzie, posiada nową instalacje, błotniki, nowe wszystkie pompy olejowe ,silnik skrzynia biegów po remoncie kapitalnym, komplet obciążników ,opony 50% ,sprawne pół biegi , nowe akumulatory jak ktoś by był zainteresowany to prześle zdjęcia
cena 25000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! mam do sptrzedania 3 małe maszynki

pług 2 skibowy Uni grudziądz

kultywator 2,30m

rozsiewacz Kos odnowiony

cana do uzgodnienia-NISKA jestem otwarty na propozycje! wszyskie maszyny w dobrym stanie! zapraszam na gg9811093

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprzedam siewnik do kukurydzy KLEIN MULTICORN 4 rzędowy dozownik nawozów, mechaniczny,, sprowdzony, stan bdbd

 

Sieczkarnie pottinger MEX II S bardzo mało używana stan idealny, komplet noży, ostrzałka, sprowawdzona, kompletna z wałkiem

 

Rozsiewacz LEJEK BAUER stan idelany.. 1 talerz...

 

Oraz inne...

 

WIECEJ INFORMACJI NA GG 5688458... MOŻLIWOŚC TRANSPORTU I WYSŁANIA ZDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam prase kostkujaca welger ap 41 stan bardzo dobry sprawna lub zamienie na przyczepe wywrotke( najchetniej na malych kolach) +doplata ,przy prasie jest drabinka zaczep pod przyczepe , prasa od 10 lat w kraju ,sprzedaje poniewaz kupilem se belarke tez welgera ,prase mozne obejrzec w podlskim , dokladnych informacji udziele na gg 935690 wysle foto i podam cene ktora moze podlegac negocjacji ,odpowiadam jedynie na powazne oferty kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania jeszcze mlockarnie nowy typ mzc 4b kilka razy uzywana niebieska stan dobry ,garazowana od roku stoi pod chmurka , mam jeszcze inne stare maszyny ktorych chetnie sie pozbede -maszyny konne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam KSIĄŻKE NAPRAW, KATALOG CZĘSCI do ciągników RENAULT 160.94 TZ i RENAULT 180.94 TZ .

 

lucklove@poczta.onet.pl

 

 

Kupię elementy z demontażu dojarki przewodowej z dużych obórm, używane wiązania grabnera, okolice- polska południowa kontakt jak wyżej.

[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prasa kostkująca Claas Markant, stan bardzo dobry oraz opony do Ursusa 385 [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nr 606792423

Województwo warmińsko-mazurskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na sprzedarz opone r 34 16.9 nowa lecz lezy troche t garzu firmy baum stan super ma 1 wde ma w srodku przyklejona late nieweim dlaczego cena do uzgodnienia moje gg to 1593634

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie 2 przyczepy hl 8t lub wieksze do 20tys, przyczepe samozbierająca do zielonek 8t na pełnym rotorze i zabezpieczeniami norzy do 17tys. woj kujawsko pom lub wielkopolskie gg 839232 przemekwichlinski@onet.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje instrukcji obsługi oraz katalogu części do którejś z wyzej wymienionych maszyn, bede wdzięczny z góry dziekuje i pozdrawiam mój gg 5700624

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię ciągnik ogrodniczy tz-4k-14 lub tv-521 stan obojętny, najchętniej bez dodatkowego osprzętu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam do sprzedania kombajn BIZON Rekord

rok produkcji: grudzień 1996 (niebieski)

kombajn posiada rozdrabniacz słomy, orginalny stół do rzepaku z kosą boczną, podbieracz.

Stan idealny, kombajn cały rok garażowany(wózek również )

woj.Kuj-Pom., (dawne włocławskie)

Więcej informacji pod nr tel.:691 235 822 badź 500 694 768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...