Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania JD 1999 rok z ladowaczem opony michale 90 % 5000 mtg 11ohp. Wszystko w 100 % sprawne dopiero co sciagniety. Piekny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kombajn ziemniaczany Anna, Bolko lub Karlik w stanie dobrym, najchętniej z woj. Śląskiego (okolice Częstochowy).

Kontakt:

gg: 9337052

tel: 604325926

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam do sprzedania:

1.Ciągnik URSUS 1212 rok 1984 Po remoncie silnika skrzyni i tylnego mostu Przepracowane 2 sezony w 40 hektarowym gospodarstwie Nowe opony, technicznie w stanie bdb. Do poprawek kosmetycznych Do sprzedania ze względu na likwidację gospodarstwa zdjecia na e-mail CENA 23500;

 

2.PŁUG FORTSCHRITT 4skibowy typ B-125 Stan BDB Do pługa dodaje komplet używanych odkładni ale w bdb stanie oraz dwa komplety nowych półpiersi oraz za dodatkową opłatą NOWĄ kolczatkę. Do sprzedania ze względu na likwidację gospodarstwa Zdjecia na e-mail CENA 3500;

 

3.WŁÓKO-BRONA Maszyna zbudowana na belce nośnej U-902 do której założono 6 pól ciężkich bron za bronami jest włóka z dwuteowników 120mm Stan haków w bronach idealny Niezastąpiona maszyna podczas wiosennych prac Bardzo wydajna,do transportu składa się hydraulicznie Całość użytkowana w 40hektarowym gospodarstwie Do Sprzedania ze względu na likwidację gospodarstwa, zdjęcia na e-mail CENA 4200;

 

4.Przyczepa D-50 z nadstawkami, dodatkowy zaczep automatyczny do ciągnięcia drugiej przyczepy, Stan dobry do drobnych poprawek kosmetyczno lakierniczych stan ogumienia bdb, burty i podłoga dobre, zarejestrowana Do sprzedania ze względu na likwidację gospodarstwa, zdjęcia na e-mail CENA 4200;

 

5.Opryskiwacz PILMET 1000 litrowy, 12metrów, ciągany, po renowacji, nowe dysze, pompy po regeneracji Gotowy do atestu Do sprzedania ze względu na likwidację gospodarstwa CENA 9000;

 

6.Brona rotacyjna KRONE KR-3T szer. rob.3metry z włóką wyrównującą i wałem Mocna i ciężka w pełni sprawna w ciagłej eksploatacji, na cięzkie ziemie, elementy robocze zużyte w 30% + wieszaki do siewnika(doskonale współpracuje z siewnikiem). Skrzynia przekładniowa na 500 lub 1000obrotów. Sprzęgło przeciążeniowe Więcej zdjęć na e-mail To moja maszyna Ja nie likwiduje gospodarstwa CENA 7200;

 

7.KUPIE Kompletne koła do upraw międzyrzędowej do C-360

 

 

8.KUPIE lub zlecę sprowadzenie AGREGATU UPRAWOWEGO TYPU KOMPAKTOR tylko poważne oferty

 

 

Wszelkie info: kiciak@interia.pl

lub 604/478-434

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ZETORA 8045 (odpowiednik URSUSA 904) który pracuje u mnie od 1999roku po tym, jak go kupiłem w Czechach. Wszystkie podzespoły sprawne (silnik, półbiegi, wałek, przedni napęd, podnośnik ). Grzałka do rozruchu w zimie, nowa pompa podnośnika. Opony przednie 320/70x24 prawie nowe - 90%, tylne 10% - prawie do wymiany.

Cena 24,5 tys.du., okolice Dębicy w podkarpackim, tel 695 930 970

e-mail : szczepek2@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupie kabinę do ciągnika 80-100km odpowiadajcie kto ma do sprzedania a jak ktoś zna kogoś lub jakąś firmę która by mi zrobiła kabine

Ponawiam pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Prase Claas Rollant 44, walcowa, 120/120, elektryczny obwiązywacz sznurkiem, centralne smarowanie łańcuchów, wałek przekaźnika, stan maszyny perfekcyjny (idealny), oryginalna farba na walcach, świeżo sprowadzona. Możliwość wysłania zdjęć na e-mail: semos@wp.pl

Cena: 18700 zł - do uzgodnienia

Kontakt: 0512-793-847 lub 0508-228-452

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy rolnicy mam koła w URSUSIE 4514 tylne o rozmiarze 16,9 30 i chciałbym zamienić na koła z felgami o rozmiarze 13,6 36. Moje kółka mają 95% bieżnika , są radialne, a felgi są prawie nowe. do szybszegi kontaktu gg:11322176

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy rolnicy mam koła w URSUSIE 4514 tylne o rozmiarze 16,9 30 i chciałbym zamienić na koła z felgami o rozmiarze 13,6 36. Moje kółka mają 95% bieżnika , są radialne, a felgi są prawie nowe. do szybszegi kontaktu gg:11322176

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Kupie siewnik zbozowy AMAZONE D7 lub D8 w dobrym stanie oferty najlepiej ze zdjeciem i cena prosze kierowac na adres rad10@op.pl lub te.602834582

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupie kabinę do ciągnika 80-100km odpowiadajcie kto ma do sprzedania a jak ktoś zna kogoś lub jakąś firmę która by mi zrobiła kabine

Ponawiam pytanie

 

A może być kabina z ursusa 912 z płaskim dachem bo znajomy ma do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zamienie heder do claasa 5.1m z przekladnia schumachera stan bardzo dobrym bez wózka na heder 4,5m tez z przekladnia schumachera z wysuwanymi motowidlami w stanie bardzo dobrym

telefon mój 667-944-758

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może być kabina z ursusa 912 z płaskim dachem bo znajomy ma do sprzedania?

 

Raczej nie szukam coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Agregat 4m. hydraulicznie rozkładany,hydrauliczny docisk wałków.z tyłu podwójny wałek strunowy.brona sprezynowa.Cena 8000zł do negocjacji.zainteresowanych prosze o kontakt tutaj,na PW,lub na gg 10070078.zdjęcia nizej:

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image14553.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image14550.html

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image14552.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy warto kupić używany traktor, który był używany na pokazach rolniczych i ma ok 300 mth?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie czy warto kupić używany traktor, który był używany na pokazach rolniczych i ma ok 300 mth?

 

Witam. slyszalem ze takie traktory pokazowe są lepsze. Mój znajomy mial pokazowego "kubote" jeżdzil chyba tydzien(bo jak kuboty wchodzily na rynek polski to dealerzy dawali tak dla sprawdzenia) i bardzo dorze chodzil i w ogóle...no i zdecydowal sie. Kupil kubote(tylko nie tą samą), no i lipa psuje sie podobno non stop Wiec myslę ze te pokazowe sa solidniejsze. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...