Skocz do zawartości
jedar

dzierżawa gruntu pod farmę solarną

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znalazłem się w sumie w kropce.... Duża firma chce odemnie wynająć 7 ha ziemi pod bydowę farmy fotowoltanowej (słonecznej). Wstępnie zaproponowano mi dzierżawę na 20 lat i 12-15 tyś zł rocznie za hektar. Nie znam nikogo kto by wydzierżawiał grunt na taką działalność. Niebewem mam dostać projekt umowy. Może ktoś z Was przybliżyć mi temat? Może ktoś z Was ma w tej kwestii jakieś doświadczenie. Bardzo proszę o pomoc i radę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dużo i mało skoro to stawka za 1ha. ważna jest waloryzacja świadczeń , kwestia podatku od działki inwestycyjnej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zajmuję się projektami elektrowni słonecznych.Jeśli jest Pan zainteresowany szczegółami chętnie udzielę informacji odnośnie inwestycji.

Proszę o kontakt telefoniczny:+48 514 565 610

Z poważaniem,

Witkowski Radosław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawię/sprzedam ziemię pod elektrownie słoneczną, wiatrową lub inne inwestycje. 10 ha, województwo wielkopolskie, gmina Czerniejewo. Teren nie jest objęty żadnym programem ochrony środowiska, w pobliżu działki nie ma drzew, zabudowań. Dobry dojazd.

 

Kontakt: Jan 666733027

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wydzierżawię grunt pod elektrownie słoneczną. Posiadam działkę ok. 4ha klasa V i VI położona w wielkopolsce ok. 60km od Poznania. Przez działkę przechodzi linia średniego albo wysokiego napięcia. Teren na wzniesieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kontakt: 660810782

 

Wydzierżawię grunt pod elektrownie słoneczną. Posiadam działkę ok. 4ha klasa V i VI położona w wielkopolsce ok. 60km od Poznania. Przez działkę przechodzi linia średniego albo wysokiego napięcia. Teren na wzniesieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Znalazłem się w sumie w kropce.... Duża firma chce odemnie wynająć 7 ha ziemi pod bydowę farmy fotowoltanowej (słonecznej). Wstępnie zaproponowano mi dzierżawę na 20 lat i 12-15 tyś zł rocznie za hektar. Nie znam nikogo kto by wydzierżawiał grunt na taką działalność. Niebewem mam dostać projekt umowy. Może ktoś z Was przybliżyć mi temat? Może ktoś z Was ma w tej kwestii jakieś doświadczenie. Bardzo proszę o pomoc i radę. Pozdrawiam.

 

 

Witam. Chciałabym dowiedziec sie czy ta dzierzawa doszła do skutku. mam podobna sytuacje tyle , ze niewiem ile sobie krzyknac za dzierzawe takiego interesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam ziemię do dzierżawy pod budowę farm solarnych, ok 6hczekamna zainteresowane osoby 783-011-692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Wydzierzawie 11ha pod farmy fotowoltaiczne lub wiatrowe.Gmina Ostróda Turznica Dojazd droga gminna srednie napiecie przebiga przez dzialke.Teren plaski nie zacieniony.

Kontakt Tomek 662857253 lub tomak37@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawię 5 ha pod farmy fotowoltaiczne.Gmina Nowa Sucha Dojazd droga powiatowa średnie napięcie przebiega w pobliżu. Teren plaski nie zacieniony.

Kontakt Tomek 604806956 lub ujn9@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawię 5-6 ha pod farmy fotowoltaiczne.Gmina Sulęczyno Dojazd - droga gminna. Linia średniego napięcia przebiega w pobliżu. Teren zróżnicowany.

Kontakt Adam 783-011-692 bomm4@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Wynajmę ziemię o powierzchni ok 10 ha pod budowę fermy fotowoltaicznej, działka położona jest na dolnym śląsku w pow. Bolesławieckim we wsi Krzyżowa

więcej informacji pod numerem tel. 792 404 888 lub email krif-80@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o namiary na firmy które budują fermy fotowoltaiczne

Wydzierżawię kilka ha ziemi na Lubelszczyźnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawię 5-6 ha pod farmy fotowoltaiczne.Gmina Sulęczyno Dojazd - droga gminna. Linia średniego napięcia przebiega w pobliżu. Teren zróżnicowany.

Kontakt Adam 783-011-692 bomm4@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ponad 2 ha ziemi bardzo słabej klasy, duże nasłonecznienie, nie zadrzewiona, wzdłuż działki przebiega linia średniego napięcia energetycznego, dojazd drogą asfaltową, położona w gminie Rogóźno koło Grudziądza.

Ziemia nadaje się na farmę fotowoltaiczną. Mogę wydzierżawić na bardzo długi okres czasu. Pozdrawiam, tel. 787 631 522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawię 5-6 ha pod farmy fotowoltaiczne.Gmina Sulęczyno Dojazd - droga gminna. Linia średniego napięcia przebiega w pobliżu. Teren zróżnicowany.

Kontakt Adam 783-011-692 bomm4@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzierżawię grunt gmina Kampinos woj. Mazowieckie pod farmę fotowoltaniczną 13 ha w prostokącie bez drzew, bardzo dobry dojazd. Klasa gruntów 4 i 5, przez działkę biegnie linia energetyczna.

Tel. 783-298-793

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...