Skocz do zawartości
netmati

Budowa hali. Raport Środowiskowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje przystąpić do budowy hali pod odchów indyka. (ok 1200m2 obsada ok 7000 sztuk)

Na fermie ma już jedną hale o podobnych parametrach.

Z związku z tym , jestem obligatoryjnie zobowiązany do stworzenia raportu oddziaływania na środowisko.

Mam do Was pytanie- Czy ktoś w ostatnim czasie robił taki raport? Ile to u Was kosztowało?

Czy ewentualnie "jeśli to nie tajne" można zapoznać się z podobnym raportem?

 

Mateusz G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Planuje przystąpić do budowy hali pod odchów indyka. (ok 1200m2 obsada ok 7000 sztuk)

Na fermie ma już jedną hale o podobnych parametrach.

Z związku z tym , jestem obligatoryjnie zobowiązany do stworzenia raportu oddziaływania na środowisko.

Mam do Was pytanie- Czy ktoś w ostatnim czasie robił taki raport? Ile to u Was kosztowało?

Czy ewentualnie "jeśli to nie tajne" można zapoznać się z podobnym raportem?

 

Mateusz G.

A tak na marginesie - przelicz se DJP bo mi się wydaje, że wleziesz w zintegrowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz G.

A tak na marginesie - przelicz se DJP bo mi się wydaje, że wleziesz w zintegrowane.

 

Zintegrowanie pozwolenie jest od 40000 sztuk drobiu. (bez rozróżniana indyk/kura)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz G.

A tak na marginesie - przelicz se DJP bo mi się wydaje, że wleziesz w zintegrowane.

 

Zintegrowanie pozwolenie jest od 40000 sztuk drobiu. (bez rozróżniana indyk/kura)

Zgadza sie, ale jeszcze jest pozwolenie emisyjne ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile kosztuje u nas Raport Środowiskowy nie ma dla Ciebie najmniejszego znaczenia bo i tak musisz kogoś znaleźć z Twojego terenu, odbywa się to wtedy z mniejszymi problemami przy zatwierdzaniu Raportu.

Cena raportu zależ w głównej mierze od jego zakresu tematycznego. Im mniejszy zakres tym taniej. Przy takich obsadach jakie piszesz z pewnością zakres raportu nie będzie pełny (m.inn. nie będziesz robił hałasu, ptaszków).

Wydaje mi się, że ok 3 tys zł jak z kimś uzgodnisz to bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...