Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest na razie w fazie rozwojowej (w sumie to nawet grać się nie da, tylko pooglądać)

 

ten czerwony kombajn to kombajn do grochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się zapowiada ta gra, jeśli będą tam te wszystkie maszyny tzn kombain do grochu chodząc po obejściu widziałem sieczkarnie doczepianą do traktora itd... chociaż grafika jest ładniejsza w ST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie keidy wyjdzie ta dierka a ten czerwony kombajn to niejsst czasmido burakow? Mi sie tak zdaje ale moze jsst do grochu

 

/edit - Nie Lip 30 13:41:56

Sory za 2 post. Mis ie wydaje ze to bedzie podobnie wygladac jak pewna symulacja pracy kierowcy ciazarowki bo strasznie podobnie wszystko wyglada.

http://wypasiona.sztuczka.patrz.pl/ jak na tej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz podpis obrazka: "Pea harvester", pea - groch, harvester - kombajn.

Prościej się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest wersja 0.3a ale mi nie chce sie włączyć !! wyskakuje błąd : " nie można uruchomić aplikacji, poniewaz jej konfiguracja jest niewłaściwa " !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już jest wersja 0.3a ale mi nie chce sie włączyć !! wyskakuje błąd : " nie można uruchomić aplikacji, poniewaz jej konfiguracja jest niewłaściwa " !!

 

mam ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traktor na poczatku tematu napisales ze cghcesz sterowanie ....

z tego wynika ze masz ta gre i ci sie wlaczyla taak

jak tak to powiedz skad sciagneles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnelem ta gre ze strony jakies nie pamietam wpisalem w google simufarm i chyba pierwsezxa strona i wersja 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już jest wersja 0.3a ale mi nie chce sie włączyć !! wyskakuje błąd : " nie można uruchomić aplikacji, poniewaz jej konfiguracja jest niewłaściwa " !!

 

mam ten sam problem

 

Ja też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisdze tam jaka sie nazywa symulacja ciezarowek ale fajna wszystko tam mozesz robic bawic sie zurawiem zreszta chyba widziales na tym filmiku wedlug mnie jest najlepsze pod wzledem realizmu prawdziwego kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie skąd ją można ściągnąć?? jak nie to bardzo bym prośił żeby ktoś upną na http://www.rapidshare.de

 

/edit - Sob Sie 5 22:00:10

oj sorry za drugą wiadomość ale znalałem na tamtej stronie download

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierzcie tą gre Rigs of Rods zainstalujcie a następnie w folderze z grą będzie plik vccrt.msi i jego też zainstalujcie to jest silnik karty graficznej i dzięki niemu działa SIMUFARM !!!! Tylko trzeba mieć bardzzzzoooo dobrą karte grafiki i duuuużo RAM bo inaczej bedzie pojawiał się biały obraz - tak jak u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos mi napisze pokoleji jK PODBRAC SIMU FARM BO GDY CPRZECZYTALEM FORUM NIC NIE ZLAPALEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką kartę i ile ramu trza mieć?? Czy jak mam karte 128 Mb, i 256 ramu to sie zalapie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDO jesli chodzi ci o gre ktora podalem to ona nie ma byc do popgrania tylko to jest symulacje i w niej niechodzi zeby przyszly kierowca mial dobra grafike tylkoz eby sie nauczylk jezdzic. No a widze z edzieki mojemu linkowi z gr5a amyl znalazl jak zrobic zeby simufarm dzialalo chyba ze siemyle ale z twojego postu tak wynika.

 

/edit - Czw Sie 10 22:36:53

emyl mi niedziala wytlumacz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci może nie działać a Rongs of Road działa ?? Przeczytaj dokładnie mojego ostatnirgo posta

 

/edit Oducz się używania przycisku Cytuj. MOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...