Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no RoR dziala ale instaluje ten plik co kazales a SIMUfarm niedziale nadal wyskakuje ten sam blad. napiszj jak mozesz jeszcze raz ale dokladniej boi moze cos robie zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos napisze co ta gra zwiazane z rolnictwem i czy ja moge sciagnac to simufarm bez zadnego sciagania innych gier i tych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tej gry to narazie nie warto ściągać. Możśesz tam jeździć tylko jednym ciągnikiem i to tylko w celu zwiedzania mapy. Z tego co wiem musisz ściągnąć grę RoR i zainstalować jakiś tem silnik grafczny chyba i możesz grać w SimuFarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nIEWARTO JA ZAINSTALOWALEM I MI NIELATALO A ROR TO TAM JEST NAPISANE CZYM SIE CO ROBI ZRESZTA TO NIEJESTS GRA ROLNICZA TO NIEBEDETLUMACZYL STEROWANIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zaszczyt poinformować was że jest wersja simufarm w której są wszystkie maszyny, tylko nie doszlem do tego jak do nich wsiadać.

linki

Setup

Setup2

Jak ktoś zczai sterowanie to niech tu napisze. pierwsze zainstalujcie setup 1 później setup 2 i powinno chodzić, chociaż sie długo włącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niejest to ta stara wersja.

 

Czy to wyglada tak??

http://video.google.com/videoplay?docid=-5190031576506975781&q=simufarm

 

Jezeli tak to mam zaszczyt cie poinformowac ze na to byla wersja robiona na innym programie graficznym. Teraz jest gra robiona pod OGRE 3D i zaczna sie odnowa i z tego co czytalem na ich foru to sie pelnowartosciowego simufarm doczekamy za kilka miesiecy. Moze koncem roku.

 

Przypomina mi sie zdanie : Mysl nim cos napiszes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie zdanie : Mysl nim cos napiszes.

Dobrze napisaleś, no bo to wszystko tak samo wygląda, możę mam wczesną beta ale mam i nie próbuj mi wmowić że nie mam nobo mam. i zaczynam uplądować niedluga na rapida, bo tam mialem od początku zamiar wrzucić, to najlepszy serw do takich rzeczy. zaraz podam linki. ale nie znam sterowania, jakby cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stoszek wez napisz pokolei jak to zainstalowac bo ja nie lapie krok po kroku jakbus mogl oki dziekx z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG zadna wczesna beta. Chyba nieumies czytac. To wersja 0.2 i juz jest 0.32. 0.1 i 0.2 byly robione pod innym programem graficznym. Od 0.3 sie to robi pod OGRE3D. Dlaczego niemogles wsiasc ani do jednego samochodu??? Bo to niemozliwe. W tych wersjach mozna tylko jezdzic z kamera i zwiedzac mape. To niegadaj mi tutaj pierdow jak nic o tym niewiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matka cie nie kocha a ojciec w nocy. sam gadasz pierdy, nie znam sterowania i jak ktoś może niech znajdzie sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szczenscie ze niejestem czlonkiem twojej rodziny. Jezeli jestes tylko troche inteligentny( w co watpie) to napewno widziales przy instalacji duzym SIMUFARM 0.1 beta Jezeli chcecie to wam moge dac link do najnowszej wersji 0.32 ktora i tak wszyscy macie bo jestescie napewno na wyzszym poziomie intelektualnym niz kolega stoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prowokuj mnie no bo iq mam wyższe niż przedszkolak, a jak masz w ogole 1 iq to zapodaj te linki i nie sraj w gacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien przyjść jakiś admin jebnąć wam po ostrzeżeniu i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu.... jak dzieci. Pozatym nie oddziś wiadomo że jak ktoś ocenia czyjąś inteligencje to sam za wysokiej nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dobra to niech przyjdzie i walnie ostrzeżenie ale jak wyjdzie jakaś wersja tej gry to ktoś powinien dać linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enter+strzalka do przodu------ sie odpala

heder do gory/dolu---shift/ctrl [prawe!!!]

podpiac heder-----end albo home, juz nie pamietam

do przodu/tylu---- i/j

wysyp----baclspace

mlocarnie ----chyba T albo R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest już wersja grywalna, tzn. taka, w której można jeździć maszynami i normalnie pracować nimi?

 

Może ktoś podać aktualny adres strony SimuFarm'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema macie t gre simufarm bo widzialem ten filmik i jest niezly jak macie to podajcie link strony gdzie mozna j sciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simufarm znow na fali.......

 

Z miesiac temu developerzy Simufarm znow zaczeli pracowac nad Simufarmem. To juz bedzie z koleji 3 wersja tej gry. W pierwszej byly tylko maszyny, ktorymi niebylo mozna kierovac i pare budynkow, v drugiej zas byly budynki i nawet poruszajacy sie traktor, ale to bylo wszystko, no i dzis znalazlem ich nowa strone internetowa http://www.simufarm.co.nr/ ktora zaistniala dokladnie miesiac temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...