Skocz do zawartości
Gość student

Wykształcenie rolnicze internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

wydaje się że to rewelacyjny pomysł. Ciekaw jestem opinii tych którzy do tej pory nie mieli wykształcenia rolniczego, a muszą je zdobyć. Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na rozpatrzenie wniosku o "Młodego Rolnika". Jak wiadomo warunkiem uzyskania premii 50tyś. PLN jest posiadanie wykształcenia rolniczego lub zdobycie go w ciągu 5 lat. Wykształcenia takiego nie mam, więc we wniosku zadeklarowałem że zdobędę je.

Studiuję na politechnice, więc na dodatkową szkołę nie mam raczej czasu. Taki kurs przez internet to całkiem dobre wyjście. Dostaje się materiały i można się uczyć kiedy się chce. No i ta sesja (3 miesiące).

Mam jedynie zastrzeżenia co do zakresu materiału, osobiście wolał bym coś bardziej ukierunkowanego na dany kierunek produkcji lub np. coś związane z zarządzaniem gosp. rolnym. Jak się specjalizować to specjalizować.

 

Ogólnie koncepcja dobra. Rozważam moje uczestnictwo w tym kursie. Tylko niech ARIMR da mi ODPOWIEDŹ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skąd macie informacie o takim szkopleniu. Z braku czasu żadko tu zaglądam i może coś przegapiłem. Proszę o odpowoiedz.

Kaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki bardzo, już znalazłem.

Kaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ankatell ,piszesz ze oczekujesz na "mlodego rolnika" interesuje mnie na jakich zasadach jest on przyznawany i czy kazdy otrymuje tyle samo kasy czy to oni uznaja ile potzrebujesz i daja ci wedle tego.Wystarczy tylko srednie wyksztalcenie rolnicze ?? jak to jest z tym "teechnikiem rolnikiem" w rok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...