Skocz do zawartości
morest

co kupić..

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic prezent dla syna, jest na prawie od pierwszego pazdziernika. chcialem zeby to bylo cos co mu sie przyda na jego studiach. pieniedzy nie dam, bo wyda na glupoty w miescie. co mu moge kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"głupoty w mieście" W końcu student.

A tak poważnie to udaj się do jakiejś księgarni prawniczej czy coś w tym stylu. Nie polecam od razu jakiś książek, komentarzy czy kodeksów, ale myślę, że jakiś gadżet dla początkującego prawnika na pewno znajdziesz. Syn będzie dumny, że ojciec go docenił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księgarnia prawnicza..dobra, znajdę. Gadżet? Tzn na przykład co jak nie książkę? Coś konkretniejszego, nawet nie wiem o co spytać w takiej księgarni, a Pan zdaje się jest zorientowany w tym temacie. Czekam na odp!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy aż sytuacja bardziej się rozwinie i dojdzie do konkretnych rozwiązań problemu prezentu ....

Ale jestemmmmmm ciekaw jakiż to niebądź koledzy prezent wymyślą i jakąż to firmę zareklamują ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już się pogubiłem. Ojciec chce kupić synowi czy syn ojcowi?

uniwersalny będzie kalendarz/informator prawniczy. Zawsze przydatny, szczególnie dla prawnika, szczególnie młodego, który będzie musiał dużo latać po sądach etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......pieniedzy nie dam, bo wyda na glupoty w miescie. co mu moge kupic?

Witam.A ja tego postu nie traktuję poważnie.Ponieważ:(1) Jest student który się uczy a popełnianie głupot to też nauka.(2)Skoro student to pewnie już pełnoletni,a wiec powinien brać odpowiedzialność za swoje czyny.(3)A jeżeli Tatulko pełnoletniego chce jeszcze za rączkę prowadzić?No cóż kwestia dyskusyjna Ale pewnie chodziło o zareklamowanie jakiejś strony www. Tylko po co te podchody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekmie - szkoły właśnie pokończyli z reklamy i chcą się wykazać.

Widzę, że jak nigdy nie zrozumiałeś moich aluzji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec synowi, ja nie widzę w tym nic skomplikowanego... ja nie wiem, fora są po to, by się czegoś dowiedzieć, tak? I nie widzę również nic w tym złego, w kupowaniu prezentów komukolwiek, Wracając do meritum, kiedy ja byłem na studiach prawniczych to bardzo popularne były notesy, kalendarze, zeszyty, podkładki pod notatki, teczki (i te na notatki, już nie wspomnę o tych "profesjonalnych" ), długopisy i mnóstwo gadżetów, które są dostępne w księgarniach prawniczych. Pierwszy rok jest dobrym wstępem, ale prawa jako współczesnego prawa to tak za wiele nie ma. Ale pierwszoroczni fajnie się wkręcają w ten klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce mu kupic prezent bo jestem dumny ze dostal sie na prawo, bedzie czlowiekiem zarabiajacym glowa a nie ciezka fizyczna praca. Zdobedzie wyksztalcenie, pozna świat. I co ma prezent od ojca do odpowiedzialnosci za swoje czyny? Ale rozumiem, kazdy ma swoje zdanie. A za kazda podpowiedz dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pojechałeś!Ja gnój wywalam i Ciebie żywię.I dalej już pomijam.(Rusin to nie do Ciebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie, wszędzie szukają debili i "es-ów". - wielkie sorry za wyrażenia ale już mam dość. Czy nie zauważyliście, że jeden się rejestruje i pyta, a drugi raptem na forum też w tym czasie się znajduje i odpowiada ? Gdyby nie to, że pojawiły się dziwne odpowiedzi z naszej strony, to już dawno mielibyśmy tu wklejony link do strony, która oferuje odpowiednie prezenty dla "synusia".

Teraz pojawią się później bądź wcale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro przecież my to doskonale wiemy. nie jeden był już taki temat, nawet czasem pierwszy się zaczynałem nabijać z zakładających...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle mnie zrozumiales, nie chcialem nikogo obrazic, sam wywalam gnoj. po prostu ciesze sie ze tak sie udalo mu z tymi studiami, dostal sie. nie mam sie kogo spytac nawet, dlatego tutaj pisze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś na forum rolniczym i pierwszy post to jest przez prezent? jak trafiłeś na te forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, bo to forum rolnicze. Napisalem bo gdzie skoro tutaj tyle ludzi pisze. KASY nie dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojciec synowi, ja nie widzę w tym nic skomplikowanego... ja nie wiem, fora są po to, by się czegoś dowiedzieć, tak? I nie widzę również nic w tym złego, w kupowaniu prezentów komukolwiek, Wracając do meritum, kiedy ja byłem na studiach prawniczych to bardzo popularne były notesy, kalendarze, zeszyty, podkładki pod notatki, teczki (i te na notatki, już nie wspomnę o tych "profesjonalnych" ), długopisy i mnóstwo gadżetów, które są dostępne w księgarniach prawniczych. Pierwszy rok jest dobrym wstępem, ale prawa jako współczesnego prawa to tak za wiele nie ma. Ale pierwszoroczni fajnie się wkręcają w ten klimat.

 

no dobrze, gadzety, ale to zeszyt zwykly, dlugopis? moze cos lepszego. jakies konkrety? co tam moze sie mu na prawie przydac, ale przydac, a nie ze gadzet tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem osobiście z kilku rzeczy: wydziałowy notes i wielka teczka na notatki i orzeczenia (dostępne przy każdym wydziale), kalendarz (ja miałem i mam kolejny do dziś kalendarz prawniczy popularnego Lexis Nexis), do tego polecam jakąś fajną książkę z działu prawa, który go interesuje (może prawo handlowe, cywilne?). Swoją drogą, samo prawo rolne też jest niesamowicie ciekawe: żywność modyfikowana, suplementy diety, grunty, dziedziczenie nieruchomości,podział działek, scalanie gruntów. no, słuchaj, jak pisałem, jest mnóstwo pomysłów. Takie rzeczy się przydadzą na pewno. Albo polecam słownik jeszcze polsko -angielski wydanie prawnicze. Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada jeszcze trochę to będą się pytać czy lepiej się wysrać dziś rano czy wieczorem .Ludzie weźcie się za robotę bo jeśli jest tak jak to gościu pisze to syn go w niedługim czasie oleje tak zazwyczaj jest dla przykładu … jest u nas pewien gostek ma syna studenta czasem go widzę zarośnięty jak rumcajs ubrany według mnie jak dziad według miastowych pewnie ok (dla ścisłości tu za krótkie tam za długie itp) . Ojciec w niego dmucha chucha a on za robotę się nie weźmie mimo ze ojciec haruje jak wól

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za przyklad, poradze sobie. Na takie cos z przykladu nie pozwole. Widzialem takie wynalazki, nie wiadomo co to.

Dzieki za rady. Tyle wystarczy. To prawo rolne ciekawe,by i pomogl jak troche poduczy sie i poczyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...