Skocz do zawartości
John175

Landini seria 7/McCormick XTX

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś z was Landini serii 7. Mam na oku 7.230 i mialem go na pokazy. Obsługa super, ale jak z awaryjnością i serwisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem dylemat też wcześniej i właściwie szukałem alternatywy dla

 

JD palącego paliwo..

Deutz prostoty i dużo kabli

Valtra ... cena

 

Reszta wogóle nie wchodziła w sfere testów....

 

Wybrałem Landini 7H 165 po jazdach i na razie jedynym minusem jest brak tempomatu bez którego da się żyć...

 

Powodem tej decyzji było to iż nigdy nie myślałem że kupię traktor tej firmy...

na agroshoow rozmawiałem z importerem i powiedział niech pan wsiądzie i się przejedzie... ta chwila pozwoliła na zarażenie się i zaowocowała pokazami w polu... później już tylko było kiedy oni go przywiozą...

 

A tak poważnie to...

 

Ciągnik wyposażony w niezależne zawieszenie , amortyzowana kabina. skrzynia wszystkie biegi sterowane guzikami i wybierasz sam który chcesz... silnik jako jedyny który nie puszczał dymka na polu przy super obciążeniu... no i serwis co jest dziś jedną z ważnych rzeczy przy wyborze maszyny nie robią problemu z niczego tylko idą na ręke we wszystkim

 

Mam go dwa lata na razie jedno pocenie uszczelki przy grzałce w skrzyni biegów co mnie denerwowało ale bez problemów przyjechali wymienili sprawdzili przy tym kilka innych rzeczy wypili kawe i tyle...

 

 

Jeśli chodzi o XTX to w tej samej cenie masz mniejsze wyposażenie bo wkońcu to Landini kupiło Mc cormick-a i dba bardziej o swoją marke...

 

Pozdrawiam i jak by co pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak silniki Iveco nef... dlatego że massey nie dostosował swoich do norm spalania... T3

 

a tak na marginesie to jest chyba jeden ciągnik którego nie odchudzono na czysto z przednim tuz i wom ma...

 

7400 kg

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...