Skocz do zawartości
Gość adam13

Jak rzucić palenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak rzucić palenie? Oto jest pytanie. Jak sprawdza się metoda e- papierosa mam zamiar kupic sobie taki i od nowego roku zacząć.

Znacie inne skuteczne metody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Z jednego uzależnienia w drugie?A silna wola?Po 12 latach palenia już 20 nie palę (chyba że okazjonalnie ale to już muszę być w "stanie nieważkości").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec założył się z kolegą, że od nowego roku nie będzie palił. było to z 10 lat temu. po prawie 20 latach palenia rzucił z dnia na dzień. nie pali do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi dwaj wujkowie byli raz na jakiejś terapi na korytażu kazali sobie jeszcze fajeczke wypalić i wejść z niedopałkiem do gabinetu tam ich podcoś podłączyli i już około 6 lat niepalą. Koszt coś około 80zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 30 tu latach powiedziałem dość , i tak trwa już 10 lat > Żonie po okresie podobnym zakazałem palenia nie powiem że nie protestowała , a teraz jest usatysfakcjonowana . T tak pozbyliśmy się smrodu z domu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palę od jakiś 5 lat i jakoś nie mam motywacji żeby rzucić - chyba nie chcę. Słyszałam, że do tego potrzebna jest silna wola i jakaś motywacja. A może rzeczywiście zainwestować e-papierosa, skoro i tak nie rzucę (próbowałam kilka razy)?? Ale czy to na pewno zdrowsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ze e-papieros to dobre rozwiązanie. Ale nie kupujcie jakiegoś szajsu za 20-30 zł, bo to się popsuje na drugi dzień i tylko zniechęci do e-papierosów. Taki porządny już model musi kosztować coś koło 100 zł, najlepiej oczywiście wydać jeszcze więcej. Na start najlepiej kupić cały zestaw, czyli dwa akumulatory - dzięki temu, gdy jedna bateria będzie się ładować, my możemy używać drugiej. Sam mam zestaw Cigito 2Go i polecam, bo sprzęt wytrzymały, nie psuje się i jak za taką cenę, to super jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie pomogły sesje na palnie.

2 tygodnie i rzuciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzuceni palenia, prosze sie nie smiac, to naprawde dziala!pomagaja wielu ludziom afirmacje szczęścia.

Naprawde dzieki afirmacjom mozemy wiele poprawic w swoim zyciu, a takze skutecznie walczyc z roznymi nalogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o afirmacje, to ja się zgadzam, naprawdę działają. Warto też się wspomagać na przykład sesjami synchronizującymi półkule mózgowe. W sklepie można je kupić pojedynczo po 10 zł, a za 7 sesji zapłacisz coś koło 45 zł (w pakiecie), więc chyba warto.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Decyzja w jednej chwili, rzucam, bez ustalania terminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w rzucaniu palenia pomógł tabex no i oczywiście silna wola Życzę Wszystkim powodzenia w walce z tym strasznym nałogiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Policzyc ile kasy wydajemy w skali roku, to powinno nas zmobilizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pomógł e-papieros. A kopcilem jak smok. Teraz pale 6mg nikotyny, startowałem od 24. w 2015 rzucam całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt, żeby raz podjąć definitywną decyzję i usilnie się jej trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja boję się, że gdy definitywnie rzucę palenie to uzależnię się od czegoś innego. Dlatego staram ograniczyć się do minimum i palić jedną paczkę tygodniowo. Pierwszy miesiąc za mną i jakoś daję radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gorsze uzaleznienie od palacza to chyba alkoholizm i narkomania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...