Skocz do zawartości
tomass12345

Atenzione, Uwaga,Achtung

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy.... Ktoś kiedyś dawno dawno temu dał mi do zrozumienia na tym FORUM że nie powinno się robić tzw "burdelu" tematycznego.

To w takim razie ja się pytam dlaczego otwierając tematy : pszenica,rzepak itd itd..... piszecie o burakach i o doopie Maryni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy.... Ktoś kiedyś dawno dawno temu dał mi do zrozumienia na tym FORUM że nie powinno się robić tzw "burdelu" tematycznego.

To w takim razie ja się pytam dlaczego otwierając tematy : pszenica,rzepak itd itd..... piszecie o burakach i o doopie Maryni

To było kiedyś, teraz to piszemy co chcemy i gdzie chcemy, komuna odeszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy prawdziwą demokrację nie jakiś matrix. A mod nie zaglądał tu wieki temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli "inteligentny inaczej" niejaki damian9871 i jeszcze jeden kundelek(moja pamięć jest zawodna i nie pamiętam jak się wabił) który ujada zaraz po w/wspomnianym damianku... tutaj nie zaglądają.

Jeśli tak to CYMES ... a więc piszcie gdzie chcecie i co chcecie...

PS: Maćku szanuję Twoje porady choć z niektórymi nie do końca mogę się zgodzić ... ale chwała Ci za to ...dobra robota chłopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego do psa to porównaj siebie jakbym miał uprawnienia to dawno by tu było posprzątane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie trzeba było długo czekać na reakcję... jak to się mówi "uderz w stół a nożyce się odezwą"

PS: Tak nie mam szacunku ale tylko dla takich ludzi co to wielce zgrywają jacy to oni są "ynteligętni" a w rzeczywistości to "buraczyzna" i wytykanie komuś błędów podczas gdy samemu nie jest się fair wobec innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naukowcy twierdza ze perpetuum mobile nie istnieje , chyba nie wiedza o istnieniu ppr, to forum istnieje samo z siebie, nikt i nic go nie napedza a toczy sie juz wiele lat .przynajmniej 5 lat nie ma zadnego moderatora a jakos idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy.... Ktoś kiedyś dawno dawno temu dał mi do zrozumienia na tym FORUM że nie powinno się robić tzw "burdelu" tematycznego.

To w takim razie ja się pytam dlaczego otwierając tematy : pszenica,rzepak itd itd..... piszecie o burakach i o doopie Maryni

 

 

chłopie Ty masz problem z samym sobą opierdzielasz wszystko co wlezie piszesz bo piszesz

w temacie pszenica o Twoich poglądach medycznych

 

dobrze ze nie pisałeś ze w ciapek Ci na 3 garnku nie równo chodzi ale jeszcze wiele przed Toba

 

Czekamy na kolejny gorący news

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

chłopie Ty masz problem z samym sobą opierdzielasz wszystko co wlezie piszesz bo piszesz

w temacie pszenica o Twoich poglądach medycznych

 

dobrze ze nie pisałeś ze w ciapek Ci na 3 garnku nie równo chodzi ale jeszcze wiele przed Toba

 

Czekamy na kolejny gorący news

Nic dodać nic ująć.... deliberować z Tobą w każdym temacie to jak kopanie się z koniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomas12345 u Ciebie prądu nie ma we wsi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...