Skocz do zawartości
baseniarz

Zakupy grupowe: małe i średnie gospodarstwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zauważyłem że w moim regionie droga dystrybucji produktów do hodowli zwierząt (pasz, koncentratów itp.) jest bardzo długa i wygląda następująco:

producent-> punkt dystrybucji na dany region(duża hurtownia)-> lokalne punkty sprzedaży-> rolnik.

Wszyscy oczywiście narzucają swoje marże. Ale cóż ma począć mały rolnik, gdy min. zamówienie u producenta to kilka ton, a by dostać jakiś interesujący rabat kilkanaście ton.

Dlatego też chciałbym zbierać zamówienia od małych i średnich gospodarstw i po uzbieraniu np. 20ton złożyć zamówienie prosto u producenta, po czym dostarczyć produkty do poszczególnych klientów.

Wysłałem wiele zapytań ofertowych i dostałem wiele cenników hurtowych.

Proszę o podanie detalicznych cen zakupu pasz, koncentratów, oraz zakupionej ilości, np. 4tony - 1100zł/tona, oraz jeśli to możliwe podać producenta i napisać czy to cenny netto czy burto; )

Proszę raz jeszcze o podanie cen. Dzięki Wam, jeśli wszystko będzie opłacalne, i pomysł wypali mali i średni rolnicy będą mogli kupować taniej produkty do hodowli zwierząt, a co za tym idzie konkurować z większymi hodowcami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi