Skocz do zawartości
Gość domagent

Gdzie Tanie Kredyty Mieszkaniowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Otwierając broszury reklamowe banków dowiemy się, że to akurat w tym danym banku jest Tani Kredyt Mieszkaniowy. Z Pewnością dowiemy się, że jest to również Najtańszy Kredyt Hipoteczny na Rynku. Nic bardziej mylnego. Banki prześcigają się w tworzeniu Tanich Kredytów Mieszkaniowych, które są Tanimi tylko pod względem jednego wybranego parametru, który jest jedynie częścią Kosztów Kredytu Mieszkaniowego.

 

Tani Kredyt Mieszkaniowy rozpoznamy po wielu czynnikach. Podstawowym parametrem, który pozwala wybrać tani kredyt to Oprocentowanie Rzeczywiste (RRSO). Tani Kredyt Hipoteczny to przede wszystkim właśnie RRSO, które owszem znajdziemy w broszurach bankowych, ale jest podawane najczęściej drobnym drukiem w kolorze czcionki zlewającym się z tłem. Banki wolą podawać Oprocentowanie Nominalne ponieważ mają wpływ tylko na jeden składnik tego oprocentowania. Mianowicie na Marżę. Oprocentowanie Nominalne to Marża + WIBOR. Oprocentowanie Rzeczywiste to Oprocentowanie Nominalne + inne Koszty Kredyty Mieszkaniowego wyrażone w procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem ze sprawdzonej i darmowej wiedzy na (link) świetna porównywarka wszystkich kredytów mieszkaniowych w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolnik75- zgadzam się z Tobą. Ta porównywarka jest bardzo dobra!

Znam też również stronę, która porównuje oferty różnych banków.

Ta strona na podstawie badań oprocentowania, wysokości rat, oferty przedstawia Ranking Kredytów Mieszkaniowych.

Wyszczególnia ona najlepsze oferty poszczególnych banków, pokazuje szczegóły oferty i wszystkie inne bardzo ważne sprawy związane z kredytem na mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zerknąłem i stwierdzam że po zaciągnięciu kredytu istnieje możliwość aneksowania umowy. Zawsze można poprosić o obniżenie noty odsetkowej. Słyszałem że w mbank stosowało się takie praktyki. Poszukajcie na forum mbank, może zajdziecie jakieś informacje na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię, aby bank zgodził się na warunki kredytobiorcy. On tutaj jest dominujący, swoimi pieniędzmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zawsze skorzystac z kalkulatora kredytu gotówkowego i sprawdzic wszystkie kredyty, ktore sa aktualnie dostepne na polskim rynku. Warto - naprawde!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a nie jest ta, ze w wiekszych miastach jest lepsza oferta kredytowa niz w malych miejscowosciach? Dzieki wiekszej konkurencji? (link) to sporo roznych opcji, wiec mozna wybrac najlepsza - dostosowana do nas indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...