Skocz do zawartości
Gość domagent

Porównywarka Kredytów Hipotecznych wybieramy Tani Kredyt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Porównywarka Kredytów Hipotecznych jest internetową aplikacją, która w bardzo prosty sposób podpowiada trafną decyzję, który kredyt hipoteczny wybrać. Porównywarka umożliwia zestawienie ofert banków według najważniejszych parametrów wpływających na Koszt Kredytu Hipotecznego.

 

Porównywarka Kredytów Hipotecznych daje możliwość porównania ze sobą Wysokości Raty Miesięcznej, Oprocentowanie Nominalne + Oprocentowanie Rzeczywiste, Dodatkowe Koszty. Często porównania możemy dokonać na podstawie Opinii Klientów pozostawionych w Porównywarkach Internetowych. Porównywarka Kredytów Hipotecznych podsumowana jest Listą Banków, która tworzy Ranking Kredytów Hipotecznych. Zobacz dalszą część (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Skoro omawiamy temat porównywarek ostatnio natknąłem się na ciekawy kalkulator kredytów, stronka jest na tyle interesująca, że przykuła moją uwagę na dużej.

Znalazłem tam oprócz samego kalkulatora także przejrzysto zaprezentowane rankingi finansowe gromadzące oferty wielu banków w jednym miejscu.

Niby to samo co na wielu innych stronach ale tutaj przynajmniej przejrzyście zaprezentowane.

 

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na systemie Comperii długo taka strona nie postoi. Linkowanie też ewidentnie jest błędne jeśli chodzi o samodzielne manipulowanie pozycjami A jak google wyśle tam drobota to on się od razu połapie, że jest to tylko i wyłącznie zasysarka modułów reklamowych i adsense przestanie działać, ba za to jest dożywotnie wywalenie z programu. Bo to się robi tak: (link)

Pewnie nawet tego nie czytasz łotewer

Nie można zakładać, że robot jest głupi, szczególnie jeśli chodzi o takie dziedziny jak finanse. Ale można założyć, że chce być bardzo mądry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(link) To taki kalkulator, który porównuje oferty różnych banków według potrzeb konsumenta.

Znalazłam kiedyś tę stronę i pomyślałam, że się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może warto poczytać o tym na forum kredytowym zanim weźmie sie taki kredyt>?

Pamiętajcie, że kredyt hipoteczny to decyzja na całe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro o porównywarce mowa - porównywarka kredytów hipotecznych (link) zyskała nową funkcję - od nedawne na tej stronie możliwe jest porównanie marż kredytów hipotecznych w zbiorczym zestawieniu (poza możliwością porównania wysokości raty czy oprocentowania rzeczywistego). Ułatwia to znacznie rzetelne porównanie kredytów mieszkaniowych czy pożyczek hipotecznychi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak wolę korzystać z doradców ,są na bieżąco z promocjami i warunkami, a prowizję za udzielenie kredytu i tak bank płaci im a nam tą różnicę nie opuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale, jeśli możesz najpierw porównać kredyty w internecie to nie porównujesz tylko od razu idziesz do doradcy?

 

Doradca jak najbardziej ma sens, tylko, że do rozmowy z nim trzeba także być przygotowanym, czyli zorientowanym w tym jakie kredyty hipoteczne są aktualnie proponowane w bankach, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie propozycje dotycza kredytów hipotecznych , a nikt chyba nie przedstawił oferty na kredty czy pożyczki gotówkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś szalony polecił DnB Nord ;] (link)

kredyt hipoteczy dnb nie polecam

Najważniejsza jest pewność, że to co właśnie widzimy odpowiada w prawdziwej rzeczywistości w 100% a nie jest jakiegoś typu zeszłoroczną promocją bo to gdzie chce się dostać kredyt hipoteczny może nie iść w parze z tym gdzie rozsądnie było by go poszukać. Nawet najbardziej rozbudowana porównywarka finansowa nie pomoże skutecznie wybrać korzystnej oferty jeśli dane przekazane z banku są nierzetelne. A rzetelność podawanych przez banki informacji nadal pozostawia zaskakująco dużo do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zawsze warto korzystać z porównywarek, możemy wstępnie znaleźć najlepszy kredyt przez internet, bez wychodzenia z domu. A potem można udać się do doradcy, to też nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz jest jeszcze łatwiej i szybciej brać go!

Można go brać przez internet (link)

wystarczy wejść i poszukać przycisku do wysłania wniosku

100% pewności i profesjonalna obsługa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myśle o wzięciu kredytu hipotecznego. Muszę przemyśleć jaki bank wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę bardzo sceptycznie do porównywarek kredytowych, ponieważ każda z nich podaje inne dane. Nie tylko różnią się ofertami, a co za tym idzie rankingiem, ale także nawet przy tym samym produkcie podane są różne (!) marże/prowizje i tym samym raty kredytowe także są innej wartości. Można je traktować jako wyłącznie pewien element zapoznania się z ofertami bankowymi, ale nie uważam, żeby na ich podstawie podejmować decyzje o kredycie.

Przykład: (linki)

Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z doradców finansowych i nie trzeba być do tego przygotowanym pod względem ofert bankowych - to przedstawiciele firmy są od tego, aby nam pomóc w wyborze, a znają się na tym i do tego dysponują zdecydowanie większą liczbą ofert kredytów hipotecznych, niż znajdziemy w jakiejkolwiek porównywarce kredytowej.

Nr1 spośród kredytów hipotecznych na 130 tys zł jest kredyt w banku X. Przeanalizowane zostało zdecydowanie więcej ofert bankowych niż w porównywarkach. W żadnej z nich, które są dostępne w sieci nie jest nr1.

Dlatego spotkanie z doradcą finansowym jest bardziej wskazane przy jego wyborze, zwłaszcza, jeżeli komuś faktycznie zależy na niższych ratach kredytowych. Tutaj jest przykład z bankiem X:(link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podchodzę bardzo sceptycznie do porównywarek kredytowych, ponieważ każda z nich podaje inne dane. Nie tylko różnią się ofertami, a co za tym idzie rankingiem, ale także nawet przy tym samym produkcie podane są różne (!) marże/prowizje i tym samym raty kredytowe także są innej wartości. Można je traktować jako wyłącznie pewien element zapoznania się z ofertami bankowymi, ale nie uważam, żeby na ich podstawie podejmować decyzje o kredycie.

 

Przykład: Porównywarka kredytów nr1 i porównywarka kredytów nr2.

 

Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z doradców finansowych i nie trzeba być do tego przygotowanym pod względem ofert bankowych - to przedstawiciele firmy są od tego, aby nam pomóc w wyborze, a znają się na tym i do tego dysponują zdecydowanie większą liczbą ofert kredytów hipotecznych, niż znajdziemy w jakiejkolwiek porównywarce kredytowej.

Nr1 spośród kredytów hipotecznych na 130 tys zł jest kredyt w banku X. Przeanalizowane zostało zdecydowanie więcej ofert bankowych niż w porównywarkach. W żadnej z nich, które są dostępne w sieci nie jest nr1.

Dlatego spotkanie z doradcą finansowym jest bardziej wskazane przy jego wyborze, zwłaszcza, jeżeli komuś faktycznie zależy na niższych ratach kredytowych. Tutaj jest przykład z bankiem X: kredyt hipoteczny.

 

Oczywiste banały Można postarać się ciut bardziej. Ale w sumie po co, te odnośniki i tak sensu nie mają żadnego marketingowego

 

O doradcach kredytowych wie cała polska od dawna. Wiemy tez, że otrzymują wynagrodzenie od efektu niezależnie od banku, w którym będzie kredyt (aby wyeliminować oferowanie niekorzystnych ale wysoko prowizyjnych banków). (linki)

Zobacz na bezpozyczka jak to się dzieje w prawdziwym świecie. Potrzebujesz konkretnych wyliczeń aby ktoś brał kredyty przez te strony. Pogrubienie to wielki minus dla branż wysokodochodowych.

Każdy kredyt mieszkaniowy czy to na milion złotych czy to na 150 000 powinien być brany z doradcą albo u znajomego w banku. Pracownicy banków w większym stopniu będą wciskać kit niż doradcy – to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywarki kredytowe moim zdaniem służą do szybkiego rozejrzenia się w ofertach kredytowych dostępnych na rynku. Potem i tak ludzie wybierają się osobiście do banku bądź do licencjonowanego doradcy kredytowego, zwłaszcza gdy w grę wchodzi na przykład kredyt hipoteczny na kilkaset tysięcy złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh nie polecam nikomu wpasc w petle, spirale, pozyczek i kolejnych kredytow.Potem pozostaje tylko (link), aby z tego jakos wyjsc...o ile jeszcze sie da;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównywarki kredytowe moim zdaniem służą do szybkiego rozejrzenia się w ofertach kredytowych dostępnych na rynku. Potem i tak ludzie wybierają się osobiście do banku bądź do licencjonowanego doradcy kredytowego, zwłaszcza gdy w grę wchodzi na przykład kredyt hipoteczny na kilkaset tysięcy złotych.

 

Zamiast tych całych porównywarek, które czasem wydaja się być tak wiarygodne jak dluterminowa prognoza pogody, lepiej skorzystać z rankingów. Podrzucam najswiezszy lutowy (link) . Jak widać PKO BP zwycieza, co mnie cieszy, bo te „parabanki” tylko w reklamach maja atrakcyjne kredyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że od paru miesięcy PKO BP oferuje jeden z najlepszych kredytów hipotecznych. Ostatnio czytałem, że prawie co trzeci kredyt na mieszkanie brany jest u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na program Mieszkania dla Młodych, nie zapominajmy także o tym, że nie każdy kredyt mieszkaniowy będzie dla Nas dostępny, gdyż może się okazać, iż Nasza zdolność kredytowa w danym banku jest zbyt niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o ofercie kredytu hipotecznego w banku PKO ? Tutaj też (link)był poruszany na temat .Polecam zajrzeć i przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą porównywarką kredytów hipotecznych jest doradca kredytowy bo pracuje w branży i śledzi wszystko na bieżąco. U mnie w mieście jest kilka firm tego typu. Największą i chyba najbardziej popularną jest Idea Expert.

 

Co do porównywarek to słyszałem, że nie do końca są one uczciwe. Tak samo jak z tymi rankomatami i porównywarkami ubezpieczeń OC i AC. Kontakt osobisty jest najpewniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą porównywarką kredytów hipotecznych jest doradca kredytowy bo pracuje w branży i śledzi wszystko na bieżąco. U mnie w mieście jest kilka firm tego typu. Największą i chyba najbardziej popularną jest Idea Expert.

 

Co do porównywarek to słyszałem, że nie do końca są one uczciwe. Tak samo jak z tymi rankomatami i porównywarkami ubezpieczeń OC i AC. Kontakt osobisty jest najpewniejszy.

 

Zgadza się, nie ma co się bawić w porównuwarki tylko do doradcy iść

ja polecam doradcę dla młodych (link)

Każda żywa osoba będzie lepsza niż najlepszy kalkulator online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych firm, w których szukałem kredytu to najlepsze wrażenie zrobił na mnie Agrobankier. Fachowa obsługa, konkrety, szybkie pieniądze na dobrych warunkach. Co do szczegółów to kredyty do 500 tysięcy na 10 lat. Firma zna potrzeby rolników i to ją wyróżnia. Polecam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...