Skocz do zawartości
agroplon

Ubojnia BESKID 1

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy hodowcy, NIE SPRZEDAWAJCIE DO BESKIDU 1 ŻYWCA, ja sprzedałem pod koniec sierpnia 2012 roku na ponad 200 tys. zł i do dziś nie mam pieniędzy!!!! Proszę hodowców, którzy posiadają informację dot. tej firmy, szczególnie o posiadanych przez nia kontach bankowych. tel. 604173476 lub e-mail agroplon@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy hodowcy, NIE SPRZEDAWAJCIE DO BESKIDU 1 ŻYWCA, ja sprzedałem pod koniec sierpnia 2012 roku na ponad 200 tys. zł i do dziś nie mam pieniędzy!!!! Proszę hodowców, którzy posiadają informację dot. tej firmy, szczególnie o posiadanych przez nia kontach bankowych. tel. 604173476 lub e-mail agroplon@interia.pl

 

Z KRS-u

 

Informacja o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości z uwagi na fakt, ze majątek niewypłacalnego dłużnika nie wystarcza na zaspokojenie kosztów postępowania. (SAD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ WYDZIAŁ VI GOSPODARCZY, 25.03.2013, VI GU 4/13)

 

Dział 6 Spółka w likwidacji

29.04.2013, UCHWAŁA ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW O ROZWIĄZANIU SPÓŁKI, KANCELARIA NOTARIALNA ANETA MAGDA-ZIELECKA, AGNIESZKA KACZMARCZYK, SPÓŁKA CYWILNA W BIELSKU-BIAŁEJ, NOTARIUSZ AGNIESZKA KACZMARCZYK, REP. A NR 3800/2013

Likwidatorem jest - JURKIEWICZ DANUTA GERTRUDA

 

Tak więc, kto tam ma jakieś należności niech zapomni że cokolwiek odzyska.

Ze swojej strony proponuję wszystkim wierzycielom Beskida1, na przejęcie ubojni jak najszybciej (za wierzytelności), każdy miałby udział proporcjonalny do swoich wierzytelności. (możecie mieć własną ubojnię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...