Skocz do zawartości
Gość erykol

Ciągniki MTZ Oraz Pronar i Belarus

Rekomendowane odpowiedzi

no wtedy jak jej wyżej nie idzie podciągnąć

najwyżej skróć ją na gwincie jest pod kabiną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!!!! prosze o pomoc a chodz o to jak zdjąc kołko pasowe w mtz cvhodzi o wymane uczelniacza midzy blokiem silnika a misa olejową ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie prozaiczne; jakie powinno byc optymalne cisnienie w kołach MTZ-a 82.Do tej pory sypałem "na oko" ,a co mówią mądre książki?;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądre książki mówią

-że w tylnych kołach powinno być:

od 0,08 do 0,18MPa

-w przednich kołach

od 0,08 do 0,25MPa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie prozaiczne; jakie powinno byc optymalne cisnienie w kołach MTZ-a 82.Do tej pory sypałem "na oko" ,a co mówią mądre książki?;P.

 

Dzięki za odpowiedzi i czujnosc na forum.;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki damian9871

 

Zdjęcie kółka nic ci nie da. Musisz zdemontować misę, wtedy założysz nowy ,,uszczelniacz" a raczej gumkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki damian9871

 

Zdjęcie kółka nic ci nie da. Musisz zdemontować misę, wtedy założysz nowy ,,uszczelniacz" a raczej gumkę.

 

tam są dwie półkoliste gumki stanowiące okrąg.Odkęcając i zakręcając misę-troche kręcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowe ale umyłem wsztko i ewidetnie wychodzi ze leje sie własnie z tego uczelniacza zreszta ona sam sie kręci w obudowie. i probem polega na tym ze nie moge tego cholerstwa nie wiem czy to jest na kilnie czy trzeba ta srube odkrecic co z niego wystaje bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie ile może kosztować skrzynia biegow do mtzeta na ukrainie w grywnach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile może kosztowac hrywien na Ukrainie-nawet Kaszpirowski nie wie.Jedynym pieniądzem tam jest dolar US i zapytaj o cenę w tej walucie.Panuje tam ostatnio taki balagan gospodarczy ,że nikt nic nie wie.Czeski film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile może kosztowac hrywien na Ukrainie-nawet Kaszpirowski nie wie.Jedynym pieniądzem tam jest dolar US i zapytaj o cenę w tej walucie.Panuje tam ostatnio taki balagan gospodarczy ,że nikt nic nie wie.Czeski film.

Lukaszenko ogłosił,ze gospodarka bialoruska bedzie bardziej pro-zachodnia,pytanie-to dobrze,czy zle?.Częsci do MTZ-a mogą być droższe.Boże strzeż!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chłopaki mój mtz 82 ma 3500mth i jest problem tego typu że brachol nie sprawdzał oleju w żniwa przy prasie. zrobił tak ok 100mth brakowało ok 1,5l do normalnego stanu. wydaje mi się że pierścienie się przypiekły bo bardzo mocno idą opary z odpowietrznika silnika jak jest rozgrzany. Ma ktoś pomysł co w takiej sytuacji zrobić z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie może mi ktoś powiedziec, jaki jest wysoki Mtz na tej starej kabinie, orzeszku, bo potrzebuje , ciągnik z przednim na oborówke" , 904 niewchodzi niestety a taki mtz-cik byłby niezły , jeszcze tura na niego z checia bym załadował, do wiosny musze cos pomyslec ..

z góry panowie dzieki pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie może mi ktoś powiedziec, jaki jest wysoki Mtz na tej starej kabinie, orzeszku, bo potrzebuje , ciągnik z przednim na oborówke" , 904 niewchodzi niestety a taki mtz-cik byłby niezły , jeszcze tura na niego z checia bym załadował, do wiosny musze cos pomyslec ..

z góry panowie dzieki pzdr

Według instrukcji wynosi 2470mm na orginalnych oponach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info bo na konedata" niemogłem znaleźć, a w pobliżu niema nikt tego sprzętu już albo wcale niemieli, bo raczej wszyscy mają ursusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary typ ruska ma słaby przodek(stożkowy).W turze długo nie pojeździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary typ ruska ma słaby przodek(stożkowy).W turze długo nie pojeździ
Mój sąsiad ma MTZa z turem już 8 lat i używa go do worzenia balotów słomy i siano-kiszonki sporadycznie do załadunku waona i żwjru wtedy bjerze po pół łyżki, do tej pory przodu jeszcze nie remontował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary typ ruska ma słaby przodek(stożkowy).W turze długo nie pojeździ
Kolega ma rację te przody są do kitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nieciekawie , nieznam sie na MTZ więć dzieki za rady, szukam czegos około 80koni, stan moze być sredni dojde z nim w warsztacie do ładu , rzecz w tym że w oborze mam 2,70 a wiekszosc ciagnikow z zachodu jest wyższa, głownie myślałem tu o renówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie czy mozna w traktorze przerobionym z koparko-spycharki bialorus zwikszyc obroty womu z 540 na wieksze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...