Skocz do zawartości
Gość domagent

Tanie Kredyty Chwilówki, szybka windykacja i komornik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Chciałbym państwa ostrzec przed produktami typu Kredyty-Chwilówki. Chyba wszyscy wiemy o co chodzi, nie ma już chyba miejsc w Polsce, w których by nie było ich reklam. Znienawidzony i drogi Prowident stał się z czasem najlepszą firmą tego typu za sprawą rosnącej branży. Tego typu usługi skutecznie obchodzą ustawę anty lichwiarską a Ci co ufają, że Państwo Polskie skutecznie broni ich przed oszustami i złodziejami najczęściej są klientami tego typu firm.

Image1szybkiechwilowki.jpg

Zacznijmy od szokującej dla większości informacji o oprocentowaniu tego typu pożyczek. Uwaga, oprocentowanie rzędu 30.000% to codzienność. Zadziwiony? Wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę internetową hasło „Prawdziwe RRSO” i dowiemy się jakie faktyczne koszty narzucają najpopularniejsze pożyczki pozabankowe. Np. OK Money ma właśnie ponad 30.000% RRSO a dla porównania Prowident już tylko ok 150% (choć sam chwali się RRSO na poziomie 67,7%, jest to tylko część RRSO). czytaj cały post (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajoma mojej babci z okolic Lubaczowa ma problem bo wzięła kredyt by jej wnuczka mogła wyjechać "za chlebem" do Anglii. Wnusia ponoć ma się dobrze, nawet obiecuje ze jak przyjedzie to przywiezie pieniądze. Niestety jej babcia od blisko roku nie dostaje emerytury i jest utrzymywana przez sąsiadki. Co do chwilówek to moje zdanie jest takie. Nie masz potrzeby to nie bierz. Masz potrzebę, wiesz że będzie ci się opłacać to masz ofertę na (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a slyszales o kwocie wolnej od zajecia komorniczego .

 

szkoda ze tu niema zadnego moderatora paru fachowcow od" marketingu szeptanego" przydaloby sie usunac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim weźmie się jakkolwiek kredyt czy pożyczkę warto sobie to wszystko policzyć. Dlatego trzeba korzystać z (link) żeby nie wpakować się w nieciekawą sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wzięciem kredytu zawsze warto się zastanowić i dwa razy pomyśleć. Większość reklam oferuje tanie kredyty, ale tak naprawdę, gdy przejrzymy dokładnie oferty banków, to często między nimi nie ma zbyt dużej różnicy, a to co wygląda atrakcyjnie na początku bywa bardzo mylące. Przed decyzją kredytową warto poczytać trochę na różnych portalach finansowych i porównać oferty między sobą. A jeśli chodzi o kredyty-chwilówki, to rzeczywiście, jeśli nie ma takiej konieczności, to lepiej ich unikać, bo oprocentowanie jest bardzo niekorzystne dla klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy tak jak wielu moich znajomych wpadli w kłopoty finansowe - m.in. za sprawą chwilówek, napisałem wstępnie artykuł na temat tego jak wyjść z długów : (link)

Czy coś byście jeszcze do niego dodali ? Może ze swojego doświadczenia coś wam się nasunie. Chciałbym, żeby ten artykuł był jak najbardziej pełny i pomocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nic nie pomoże jeśli człowiek ma może wziąć pożyczkę - to ją weźmie. I miałby się wyrzekać nawet palenia i picia skoro zrobił już coś gorszego. To nic nie da. Pożyczki pozabankowe to legalne oszustwo i tak należy je traktować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tak jakby wzięcie chwilówki wiązało się z wielkimi kosztami że już tylko się wieszać trzeba. A ja was zaskoczę bo pewnie nie wiecie że teraz są takie chwilówki na 0% i to na 0% rzeczywiste czyli jak pożyczasz 600 zł to oddajesz 600 zł i nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów. Wiem, bo sama taką chwilówkę brałam i już ją spłaciłam. Wejdźcie sobie na stronę (link)i tam masz 3 pożyczki na 0% więc tam próbujcie. Te pożyczki to Kredyty-chwilówki Vivus, Szybka Pożyczka Via SMS i Kredyt gotówkowy Net Credit. Ja brałam z tej strony internetowej i ją polecam a chwilówkę brałam tą vivus i wszystko przebiegło ok. Jak chcesz uzyskać taką pożyczkę to naciśnij złóż wniosek i wpisz tam swoje dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już podejmiesz decyzję o zaciągnięciu pożyczki poczytaj również tutaj (link), przydatne informacje można znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie korzyść ze spłaty takowej pożyczki? Przecież w podsumowaniu to klient na tym tylko traci bo Wam musi więcej oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i intrygujący tytuł. Szkoda tylko, że mało kto zdaje sobie sprawę z tego przesłania ....

Może zatem krótko wyjaśnię : Weźmiesz szybko tanią chwilówkę, a czeka cię niebawem windykacja i komornik.

tak, tak

Już niejeden wziął chwilówkę, a później spłacał tylko ratę na przedłużenie do czasu, aż nie miał nawet na to.... i później to już z górki.....komornik.

Internet pełen jest prymitywnych zachęt i opisów chwilówek takich jak ta: (link) , itp, itd - dno, dno, a ludzie łapią się na haczyk i później na nim dyndają...

Zastanówcie się ludzi, nie bierzcie chwilówek !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o chwilówki to zapraszam do artykułu "Jak to jest naprawdę z chwilówkami": (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu ofert jest bez liku w internecie , do wyboru do koloru ,tylko ze spłata mogą być problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...