Skocz do zawartości
suzej

Jak dostać Kredyt Hipoteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsza jest Zdolność Kredytowa. Bez Zdolności Kredytowej Kredyt Mieszkaniowy pozostanie tylko w strefie marzeń. Dostać Kredyt Hipoteczny możemy w prawie każdym banku działającym na terenie Polski. Ale Jak dostać taki kredyt, który będzie dobry pod każdym względem dla Klienta, czyli jak najbardziej dopasowany i oczywiście tani, oraz współpraca z bankiem (bo tak trzeba nazwać umowę kredytową) będzie układała się jak najlepiej bez żadnych niespodzianek i problemów.

 

Sposobów na zawarcie umowy o Kredyt Hipoteczny jest wiele, najłatwiejszy i najczęściej polecany z nich to kontakt z Doradcą Finansowym. Doradca Finansowy wybierze za Ciebie dobry Kredyt Mieszkaniowy i co najważniejsze, tym samym zaskakujące większość użytkowników, dzięki Doradcy Kredytowemu będziemy mogli zawszeć korzystniejszą umowę z bankiem niż byśmy samodzielnie się do niego udali. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to usługa absolutnie darmowa. Dopasowany Kredyt Hipoteczny to przyjaciel na długie lata i właśnie z tego powodu powinieneś nie dwa razy ale co najmniej trzykrotnie szczegółowo poznać topowe oferty Banków Hipotecznych. (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam kredyt mieszkaniowy niedawno w milenium i myślę że mają oni dobrą i ciekawą ofertę... rate miałam o 50 zł niższą niż w kilku innych bankach bo sprawdzałam.. kredyt dostałam szybko i bez problemtów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jest tak trudno jakby się wydawało tylko trzeba wiedzieć czego wymaga od nas Bank i przygotować się do takiej rozmowy.

na forum o kredytach są o tym dyskusje - wystarczy sobie sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci masz pełno różnorakich poradników dotyczących kredytów hipotecznych. Nie brakuje także w nich porównywarek i rankingów poszczególnych ofert hipotecznych banków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, Zawsze warto tam sprawdzic, czy kredyt ktory chcemy wziac jest najkorzystniejszy w danej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt hipoteczny dla rolnika to dobra opcja. Ale jest to jednak ryzyko - w koncu zastawiamy wlasna nieruchomosci. Dlatego najlepiej sprawdzic jakie sa atualnie najtańsze kredyty hipoteczne na rynku, aby wybrac najlepsza opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa04,

 

Oczywiście, że kredyt hipoteczny dla rolnika ma sens. Przecież nie zawsze chodzi o kupowanie domu czy mieszkania. Rolnik może wziąć kredyt hipoteczny budując na przykład nowe pomieszczenia gospodarskie, typu chlewnie.

 

To przecież także nieruchomość która może być zabezpieczeniem kredytu, a więc hipoteka jest jak najbardziej w tym momencie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to czy jest się rolnikiem czy nie banki przy udzielaniu kredytu hipotecznego w pierwszej kolejności weryfikują zdolność kredytową takiego kredytobiorcy. I tutaj "nie ma zmiłuj" - banki muszą mieć przecież pewność, że kredyt będzie systematycznie spłacany, a to zależy od tego jaki jest poziom dochodów.

 

Na szczęście algorytm obliczania zdolności kredytowej w poszczególnych bankach znacząco się rożni - są co prawda banki, które dosyć zachowawczo podchodzą do klientów i wyliczana u nich zdolność jest niestety niezbyt wysoka, ale są też takie, które są znacznie bardziej "hojne". W rezultacie powyższego rozpiętość zdolności kredytowej pomiędzy rożnymi bankami jest spora i wynosi około 30%.

 

W którym banku jest najwyższa zdolność kredytowa? To już zależy przede wszystkim od rodzaju dochodów uzyskiwanych przez kredytobiorców. Tak czy owak na najwyższą zdolność kredytową możemy obecnie liczyć w Pekao SA, Banku Millennium czy Getin Banku. Do sprawdzenia zdolności poszczególnych banków polecam wykorzystać kalkulator zdolności kredytowej Kred.pl[/url] - tutaj oprócz obliczenia zdolności przy określonych dochodach można także sprawdzić jak kształtuje się ona w każdym z banków oferujących kredyty hipoteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywarki coś tam pomogą ale osobiście bym sie nie opiearał na tym co pokazują . Takie zobowiazanie jak kredyt mieszkaniowy zazwyczaj nie jest brany na chwilę i trzeba dobrze wybrac aby później nie mieć problemów niestety to nie jest szybka pożyczka, i nie ta kwota .Zdecydowanie wole poświęcić trochę czasu i pochodzic po bankach lub udać się do doradcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A słyszeliście o tym, że można jeszcze taniej dostać kredyt niż oferuje bank w swojej ofercie?

Na oxl znalazłem takie ogłoszenie, chodzi o uzyskanie jeszcze tańszego kredytu hipotecznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mówimy głównie o ofercie dla mieszkańców Śląska, ale na pewno jest to ciekawa oferta. Na stronie (link) możemy znaleźć ciekawe informacje na temat kredytów hipotecznych, jak je otrzymać i na ile nas stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aktualnie EHIP ma najlepszą ofertę. Pod nazwą HipHipoteka oraz HipRolnik kryją się specjalne programy dzięki, którym można dostać kredyt tańszy niż po samodzielnej wizycie w oddziale bankowym.

Polecam EHIP! (strona HipHipoteka jest tutaj: (link))

Polecają też na (linki)

 

To co mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyło to wyrzucenie w ogóle z portfela takich banków jak Getin Noble Bank GNB czy BRE mBank.

 

GNB jest mało wiarygodny w perspektywie kilku lat a co dopiero 30 lat dla standardowego klienta. Z tego co się zorientowałem głównie chodzi o polityczne "usposobienie" właściciela banku Leszka Czarneckiego. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w przypadku przejęcia władzy przez prawicę człowiek ten zostanie dokładnie zlustrowany pod kątem pochodzenia majątku i etyki w prowadzonym biznesie.

 

BRE natomiast w swoim mBank działa bardzo agresywnie w stosunku do już pozyskanego klienta. Chociażby głośny proces, który zbiorczo wysunęli klienci, którym niewłaściwie naliczano odsetki. Pomimo przegranej sprawy przez bank, ten odwołuje się dalej przeciągając słuszny zwrot niesłusznie naliczonych opłat.

 

To co EHIP wyróżnia to: skutecznie obniżone

> oprocentowanie

> prowizja

> marża

 

Oprocentowanie jest bardzo ruchome i jest tutaj wielkie pole do popisu, prowizja często będzie stała ale EHIP ma to też ma kilka sposobów, marżę zawsze da się bardzo obniżyć, to od niej zależy wprawdzie czysty zysk banku ale lepszy mniejszy czysty zysk niż w ogóle jego brak w razie zrezygnowania klienta.

 

Zanim pójdziecie sami do banków to sprawdźcie koniecznie HipHipoteka bo warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kredytów na duże sumy np. 400 tyś, to ja bym Ci polecał zdecydowanie firmę Kredyty To Tu...Oni pomagają kompleksowo w znajdywaniu ofert, oraz negocjują z bankiem warunki. Sprawdź sobie na ich stronie, tu szczególnie polecam zakładkę – certyfikaty. Są to ludzie z doświadczeniem i wieloma referencjami. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest umówić się z doradcą finansowym i wspólnie wyszukać odpowiedni bank. Poza tym doradca pomoże nie tylko w samym wyborze, ale również udzieli odpowiedzi jakie dokumenty należy zgromadzić i jakie należy spełnić wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o tym na stronie: pozyczki-opinie- tam jest sporo tematów związanych z finansami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wejść i sprawdzić ranking kredytów - myślę, że mozesz się czymś zasugerować. Być może podejmiesz na podstawie takiego rankingu słuszną decyzję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...