Skocz do zawartości
vicotria

Kredyt na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Znam pomocną stronę, która pomoże wybrać wam odpowiedni kredyt na samochód (link)

Można na niej porównać oferty a także wziąć opcję dla siebie

Wy znacie podobne strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są specjalne banki specjalizujące się w kredytach typowo samochodowych. Np. dobry jest Volkswagen Bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliście, że można kupić auto nawet jeśli się jest w bik? Ja dostałam chwilówkę na to na prawdę warto się przekonać jak upraszczają wszystko z korzyścią dla nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto można zawsze kupic jak ma się pieniądze . Poprostu zaciągnołeś pożyczkę gotówkową a nie celową na samochód i w takiej sytuacji nie co się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest potrzebny kredyt na zakup samochodu, to proszę sprawdzić tutaj (linki)

Ewentualnie również jest opcja leasingu dla firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiedzieliście, że można kupić auto nawet jeśli się jest w bik? Ja dostałam chwilówkę na to, na prawdę warto się przekonać jak upraszczają wszystko z korzyścią dla nas

 

Taką chwilówkę na samochód pewnie to był zwykły kredyt na dowód. Jeśli była duża no bo mówimy tu o pewnych kwotach na samochód to ciekawe jak wyglądała spłata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o leasingu. Chyba najlepsza opcja. Samochód wrzucić sobie w koszta.

Możesz też spróbować inwestować np w złote monety i w ten sposób zdobyć gotówkę na auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie branie specjalnie kredytu by jeździć nowym samochodem wg mnie jest mało inteligentnym zagraniem... Ja chcąc kupić, wybierałem salony, które wiem, że pozwolą mi przede wszystkim najpierw przetestować auto, a później wchodziło w grę kredytowanie ale przez salon już, nie zabawa z bankami, czy innymi chwilówkami. Wszystko odbyło się w jednym miejscu. I padło na opcję 50/50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wcale nie mówił, że kredyty na samochód to coś niewłaściwego. Trzeba tylko wybrać dobry produkt, myślę, że warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że w tej chwili kredyty samochodowe mają oprocentowanie zbliżone do kredytów hipotecznych. Są oferty, w których oprocentowanie zawiera się w przedziale od 6 do 7%. Dokładne parametry kredytów samochodowych w poszczególnych bankach oblicza i porównuje kalkulator kredytu samochodowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest porównać sobie w kilku bankach i wybrać w takim, który ma akurat dla Ciebie najlepsze oprocentowanie, wysokość rat i okres spłaty. Każdy ma inne finanse i w różnym czasie chce to spłacac dlatego nie da się generalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemysl swoją decyzję może kupisz sobie samochód jak trochę kasy odłożysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...