Skocz do zawartości
ewka26

Pomóż wybrać bank

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się was spytać jaki banki w tej chwili polecacie do oszczędzania? Tak aby lokaty bankowe przynosiły jakieś zyski i do tego konto bankowe nie było zbyt drogie w prowadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank Śląski konto internetowe , oszczędnościowe i karta wszystko bez opłat tylko co miesiąc trzeba zapłacić kartą za min 100zł, i dodatkowo po każdej wpłacie i wypłacie info. na tel. sms, a oprocentowanie lokat trochę małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopy procentowe mniej więcej równe w każdym banku ważne żebyś nie musiała załatwiać nie wiadomo gdzie (czyli najlepiej blisko domu) ja mam mBank. Nie są nachalni w sprzedawaniu usług dodatkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie reklamować banków, a tym bardziej opowiadać wszystkim na forum, w jakich bankach macie konta i oszczędności. Poniższy post jest reklamą portalu internetowego, a nie pytaniem o bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się was spytać jaki banki w tej chwili polecacie do oszczędzania? Tak aby lokaty bankowe przynosiły jakieś zyski i do tego konto bankowe nie było zbyt drogie w prowadzeniu.

 

Ja polecam Alior Bank, świetne podejście do klienta a ja to Sobie bardzo cenię, bardzo przejrzysty panel, dobre oprocentowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

________________________________________________________________

Dla bezpieczeństwa najlepiej w dwóch bankach minimum (nawet niezbyt duże kwoty).

 

P. S. Działaj rozważnie! *****

 

________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tylko nie na mnie proszę!

 

Ja mam lokaty terminowe w wielu bankach, kocham oszczędzać, to moja pasja. Gdy wpłacam oszczędności do banku to dla mnie przyjemność. Niemal jak orgazm. Oszczędzanie jest cool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie mi jakiś bank gdzie jest dostępny tani kredyt gotówkowy. Proszę, potrzebuj pilnie, a nie chce mi się szukać na jakiś stronkach banków itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank powinien miec wszystko za darmo - karte, konto, bankomaty itp itd. No i powinien miec opcje wziecia chwilówki np.online

Ale to raczej niemozliwe:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wujkowi zakładałam konto internetowe, gościu troszkę stary bo 62 lata na karku, ale potrzebował konta za darmo. Wybraliśmy alior sync ( konto internetowe z kompletem dokumentów, kartą itp) mają wszystko za darmo, nawet wypłaty za granicą w każdym dowolnym bankomacie bez prowizji. Ja mam w ING, ale też założe w Alior sync-u bo się przyda na wakacje i w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bank Śląski konto internetowe , oszczędnościowe i karta wszystko bez opłat tylko co miesiąc trzeba zapłacić kartą za min 100zł, i dodatkowo po każdej wpłacie i wypłacie info. na tel. sms, a oprocentowanie lokat trochę małe.

 

Mam konto w ING i 100 zł tak było kiedyś, obecnie trzeba wydać kartą min. 200 zł miesięcznie aby nie zapłacić opłaty za kartę 7zł w mies. Oczywiście można też zdać kartę i wtedy nie ma opłaty. Pozostałe usługi są bezpłatne (prowadzenie konta, wszystkie bankomaty w Polsce i krajowe przelewy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...