Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałem dosyć śmieszną sytuację od 5 lat hoduje Trzodę Chlewną miedzy innymi Maciory na rozród no i tuczniki 3 miesiące temu,sąsiad, który kupił kilka hektarów ziemi postanowił kupić i hodować knury na rozród, które uciekają z zagrody, kiedy maciory w rui,knury czatowały przy zagrodzie macior.Strach wyjść na podwórko żadne ogrodzenie nie zatrzyma knura kiedy maciory w rui nie dało się odciągnąć knura ,agresywne strasznie

pomóżcie jak zapobiec takim sytuacjom

nic nie pomaga ani zagrodzenie nawet drut kolczasty pokaleczony ale nadal przełazi sąsiad jest rozpaczy i ja mam kłopot

pomocy

dziękuje z góry na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam miałem dosyć NIEBEZPIECZNĄ sytuację od 5 lat hoduje Trzodę Chlewną miedzy innymi Maciory na rozród no i tuczniki 3 miesiące temu,sąsiad, który kupił kilka hektarów ziemi postanowił kupić i hodować knury na rozród, które uciekają z zagrody, kiedy maciory w rui,knury czatowały przy zagrodzie macior.Strach wyjść na podwórko żadne ogrodzenie nie zatrzyma knura kiedy maciory w rui nie dało się odciągnąć knura ,agresywne strasznie

pomóżcie jak zapobiec takim sytuacjom

nic nie pomaga ani zagrodzenie nawet drut kolczasty pokaleczony ale nadal przełazi sąsiad jest rozpaczy i ja mam kłopot

pomocy

dziękuje z góry na pomoc

PIERWSZEJ WYPOWIEDZI WDAŁ SIĘ BŁĄD PRZEPRASZAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi