Skocz do zawartości
david_a

Myjki ciśnieniowe

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli to jest orginalny pistolet karchera to można kupić samą wkładkę w środek i wymienić choć koszt może być taki jak nowego pistoletu ale nie orginalnego(90zł),wszystko zależy od modelu pistoletu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz sobie ten pistolet morze uda się go jakoś zregenerować np. wymienić uszczelkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś orientuje sie ile może kosztować wymiana pompy w tych małych Karcherach (chodzi mi o modele K 2.0X)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam modele z seri 'k' jak się zepsują to lepiej kupić sobie nową niż naprawiać a najlepiej zastanowić się czy nie lepiej kupić np używaną ale lepszą myjkę , lukasz111 - co do pistoletu to szkoda czasu na rozbieranie nie wystarczy wymiana uszczeli wierz mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam modele z seri 'k' jak się zepsują to lepiej kupić sobie nową niż naprawiać a najlepiej zastanowić się czy nie lepiej kupić np używaną ale lepszą myjkę ,

a jaki model myjki używaniej byś polecił i dla czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie tandetne a patrząc po wyposażeniu to black decker, w tej kasie nic dobrego nie kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że to żadne rewelacje, ale do skorzystania kilka razy w roku bezsensem jest chyba kupowanie lepszej ...

no ale aż takie beznadziejne to chyba znów nie są,

ciągnik raczej dają rade wypłukać..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś karchera 9/19 4M plus albo coś podobnego? Chcę coś takiego kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze 1,5tys. zł wydać an myjke ciśnieniową i jaką byście poleciki nowa np. karcher o ciśniniu max 140 bar, czy lepiej używke z podgrzewaczem wody o ciśnieniu max 200bar. na co zwracać uwage podczas zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź coś z serii HD - profesjonalne myjki i nie do zajeżdżenia. O ile pompę znajdziesz dobrą to resztę można naprawić tzw. zestawem naprawczym (kompletem uszczelek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piaskował ktoś myjką cisnieniową. Jakiego kruszywa użyć trzeba i jak się to robi Kruszywo musi być suche czy z wodą. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!!! rozbierał ktoś myjkę sthil RE115k. jak osadzona jest krzywka na wale silnika, nie chcę robić nic na siłę a poszło tam łożysko i muszę zdjąć krzywkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z grzaniem wody w karcher hds 890. Pompka podaje paliwo i rozpyla prawidlowo, a elektrody wytwarzaja łuk. Ale nie nastrepuje zaplon. Dopiero gdy przyblokuje odplyw spalin lub odkerece okienko w gornej pokrywie komory nagrzewania nastepuje grzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może elektrody sie trochę zużyły(wypaliły) i są zbyt daleko od rozpylanego paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyjęciu z obudowy tego baniaka w którym jest nagrzewnica zapłonprzebiega bez problemów. Obstawiałbym cos z dopłuywem powietrza. Da się z tym cokolwiek wyregulowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez to przerabialem...........

- brudna wezownica, za malo powietrza na przyslonie, i zuzyta dysza

 

i napewno jak wylaczysz palnik to jeszcze kopci przez moment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wentylatorem ale przed kotłem - moze ta elastyczna opaska zaslaniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie koledzy. chce kupić myjke myśle nad karcher, tylko zastanawiam sie co lepiej czy hd 1090 lub np hds 690 jak wygląda ich żywotność i ogólnie jak sie sprawują ... oczywiście myjka używana tak około 2 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...