Skocz do zawartości
david_a

Myjki ciśnieniowe

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak jesli chceesz myc a nie bawic sie woda i wiecej stac i czekac az sie właczy to kup sobie jakas zasilana pradem trójfazowym, bo te na 220 to sie czesto wyłaczaja z przegrzania( miałem to wie m) I lepiej zrobisz jak kupisz jakas firmowa karchera, bo te wynalazki to sa dobre do puki nie zaczniesz uzywac:) ja kupiłem nowa karchera za 3.5tys i jestem bardzo zadowlony, nie żałuje wydanej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialy 2005 torche mnie te 3,5 tys przestraszyło Nie będę przeiceż mył sprzetu codzienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam stilha 127 plus i jest ok. chociaż ma tylko 130 bar nowy kosztuje 1300

 

a masz moze do niego osprzęt do piaskowania???

bo w sumie to za tym stilhem to się trochę rozglądałem - możesz mi powiedzieć jaką ma pompę - slyszalem ze stalową choc np w karcherach slyszalem ze mają mosiężną aluminiową i jeszcze jakąs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma pistoletu do piaskowania, jest dysza płaska z regulacją ciś, rotacyjna i dozownik do chemii a pompa metalowa w razie czego wymieniasz uszczelki i jedziesz dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma pistoletu do piaskowania, jest dysza płaska z regulacją ciś, rotacyjna i dozownik do chemii a pompa metalowa w razie czego wymieniasz uszczelki i jedziesz dalej

 

ciekaw jestem czy ten stilh pociągnie cos takiego:

http://ssl.allegro.pl/item148374338_nowa_dysza_do_piaskowania_do_myjki_karcher_i_bosch.html

http://ssl.allegro.pl/item149294584_stara_waga_z_wiencem_laurowym_10_kilowa.html

http://ssl.allegro.pl/item148577125_zestaw_do_piaskowania_do_myjki_wys_cisn_uniwers_.html

http://ssl.allegro.pl/item148681509_wloski_pist_do_piaskowania_gratis_1kg_korundu.html

http://ssl.allegro.pl/item148681516_pistolet_do_piaskowania_gratis_1kg_korundu_.html

 

tanie jak barszcz ale ciekaw jestem czy nie rozwali się jakbym chcial wypiaskowac 2-3 przyczepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam w kupnie myjke black Decker 120barów ma ktos z was coś takiego opłaca się kupować ? To wystarczy do mycia ciagnika czasem przyczep kombajnu do buraków itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jeśli ktoś ma pytania dotyczące myjek to chętnie pdpowiem ,zajmuję się naprawami i sprzedażą myjek karcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę się dowiedzieć więcej o myjce karcher 698C Eco.Czy warto ją kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karcher hds698c 160bar 650l/h silnik3-faz.3,2kw myjka o średnich parametrach z moich obserwacji dość delikatna ,średnio się sprzedaje cena około2800zł,polecał bym jeśli chodzi o nowsze hds695-170bar,800l/h lub ze starszych hds790-160bar,700l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowieć ale gdzie nową myjkę za te pieniądze mogę kupic u nas ona kosztuje 8-9tys. zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za cenę którą podałem ma pan u mnie używaną myjkę po dokładnym przeglądzie[wymienione wszystkie części zużywające się] wtedy niczym nie różni się od nowej,oczywiście w komplecie ,nowy osprzęt[pistolet,lanca,wąż-długość w/g potrzeby]za około 4tys. mogę panu sprzedać 4-5letnie myjki o jeszcze lepszych paramertach i wtedy w cenie jednej nowej ma pan dwie o jeszcze lepszych parametrach i oczywiście z gwarancją i serwisem pogwarancyjnym bliższe szczegóły pod nr.600286891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja napisałem że chodzi mi o myjkę 698 C Eeo. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nową myjke na wyprzedaży w markecie za 250 zł, ciśnienie 160 bar, z metalową głowicą, użytkuje ją juz trzeci rok i bez żadnych zastrzeżeń, a pare tys litrów wody juz przez nią przeszło, wymieniłem tylko jedną gumową uszczeleczke w pompie, za 30 groszy, myjka działa jak nowa.

Mam tylko pytanko do fachowców, jaki olej powinien być w przekładni z popychaczami tłoczków?bo podczas demontarzu pompy przez nieuwage wyleciał mi olej, zalałem tą przekładnie olejem Schell do automatycznych skrzyń biegów, olej bardzo dobry, ale nie wiem czy zda egzamin w myjce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Karchera ale nie wiem jaki to typ ale wiem ze ma 150 bar a dalem za niego 2 lata temu chyba 1000zl, super myjka, moja 330 odetchnela z ulga jak ja umylem, nawet 20 letni smar zlazil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w myjkach jest olej przekładniowy hypol ,jak nalałeś taki od skrzyni biegów to dobrze też pochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to reklame myjki z OBI ??

Warto się tym zajnteresować? nie mam dużych potrzeb na wysokie ciśnienie ale czasem by się przydało większe niż mam z węża. Nie chce wydawać dużo kasy za coś co będzie mało używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie kupiłem nówke z obi za 198 zł takiego małego karchera chyba k-201 lub 204. myjka mała ale dla moich potrzeb bardzo dobrze sie sprawdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo słaba myjka jak długo pochodzi tego nikt niewie wszystkie ważne elementy ma plastikowe więc wystarczy że z wodą dostanie się pod zaworekdrobne zanieczyszczenie imyjka złom,jeśli potrzebujesz niedrogiej myjki to kup np.model570 choć też ma tylko 100bar ale ma niezły przepływ 540l/h i już czujesz że myjesz poza tym może sobie pobierać środek chemiczny ,głowicę ma aluminiową a w razie awari wszystko można naprawić u mnie taka myjka kosztuje 450zł pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Karchera zmywa wszysko jak sie dłuzej przyczyma to do gołego metalu .Jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to kupić myjkę Karchera kumpel ma stihla i już taka nie jest dobra jak moja ja mam Karchera HD 6-15 C plus i jestem bardzo z niej zadowolony ma bodajze 180 barów wszystko schodzi myje ją wszystko maszyny, samochód i często kojce w chlewni moc ma niesamowitą ja ogólnie polecam myjki firmy Karcher bo wiem juk chodzą stihle bo mój kumpel ma i jest zaskoczony jak ten mój Karszerek chodzi no troche ogólnie kosztował bo 3.200 zł ale warto naprawde !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karcher z serii K - to myjki "przydomowe" - do umycia samochodu i ew. trochę schodów.

Seria HD to myjki profesjonalne - z wysokim ciśnieniem, lancami rotacyjnymi, środkami myjącymi. Sam mam HD 690 i nie mam problemów z myciem. Ostatnio myłem nawet ozdobne kamienie na podwórku to spod strumienia wody odskakiwały drobiny łupków kamiennych!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam HD690 2 lata i jest to super sprzet choc czasem goraca woda by sie przydała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...