Skocz do zawartości
david_a

Myjki ciśnieniowe

Rekomendowane odpowiedzi

nie polecam podróbek nieznanych firm w przybliżonych parametrach jest karcher 570,cena 450zł ,ale do sprzętu rolniczego to trochę mało minimum karcher hd655 cena 1200zł,choć lepsze by były 3-fazowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu kupilem CRIPTONA serce maszyny z tej samej firmy co do Karchera ale wszystko jest montowane we Wloszech i powiem ze jestem zadowolony dalem polowe mniej jak za karchera tych samych parametrow a i piaskowac moge i dysze rotacyjna i zwykla mam. Duzy pojemnik na detergenty 160 bar.

Nie mialem zadnych problemow znia. Niestety na allegro ich nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie

dla mnie to 160bar wystarszy.teraz od kolegi pozyczam ma 120 nawet moze nie i wystarcza,myslem ze ma ktos taka myjke.w tycj pieniadzach to chyba sie oplaca

mam dwa lata gwarancji.trzebas sie zastanowic jeszcze choc duze pieniadze to to nie sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam einhell BHR130, trochę inna od tej. Mam ją już około 2 lat i jest ok. Tyle żeby umuć ciągnik lub chłodnicę w kombajnie w zupełności wystarczy.Moi dwaj sąsiedzi mają takie same z czego jeden ma już dłużej niż ja i jeszcze żadna się nie zepsuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego wojtku.wydaje mi sie ze to dobra inwestycja;)

ja tez potrzebuje do mycia ciagnkia bizona i takie tam...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie kupiłem rocznego karchera 2.900, za 250 pln dabry interes zrobiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej dobry, jak masz zbiorniczek na chemie w nim to go nie używaj, o d... rozbic ten patent :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do znawców tematu. Przymierzam sie do kupna myjki słuzyła by mi ona głównie do mycia ciągników sprzetu kombjnów itp. Mam na oku 2 modele:

http://allegro.pl/item193409863_myjka_karcher_k_5_20_m_plus_nowa_gw_fw_wysylka.html

 

oraz http://allegro.pl/item194512049_myjka_cisnieniowa2100w_metalowa_pompaextra_zestaw.html

 

Karcher jest niby lepszy jakosciowo chociaz ten Herkules równiez wydaje sie byc OK. ma trche lepsze wyposazenie a róznica w cenie nie jest duza no i parametry samych myjek sie niewiele róznia. Moze miał ktos z was doczynienia z tymi myjkami i moze conieco o nich napisac byłbym wdzieczny za wszelką pomoc.

Pozdro...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Co do myjki, może warto kupić w Lidlu za 666zł, 3 lata gwarancji. Coś nie tak albo nie podoba Ci się, oddajesz i dostajesz zwrot kasy (musisz mieć paragon i jakiś powód zwrotu, którego nie sprawdzą, no bo jak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem dwa lata temu w biedronce myjke firmy elektric za300zł i nadal chodzi w tym tygodniu wymieniłem waz bo puszczał wydatek niecałe 40zł a jest lepszy niz od orginału.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michcio123-kupiles juz jakas myjke?? jesli tak to wzioles ktoras z tych do ktorych dales link?? tez mma zamiar cos kupi i zastanawiam sie ile kasy przeznaczyc i jaka marke wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja "miałem" myjke firmy Topex, wiadomo, Tajwan lub Chiny, kupiłem ją nową za 240 zł trzy lata temu, ostatnio musiałem wymienić kilka uszczelek w pompie, bo zaczęła przeciekać, oczywiście cała pompa metalowa, ale niedawno spalił się silnik, fachowiec za przewinięcie woła 150 zł, więc nie opłaca się , bo nową o takich parametrach możn kupić za 160 zł. A zmierzam do tego, aby ostrzec was przed kupnem takich wynalazków z marketów typu Biedronka, czy Lidl, bo chociarz jest niby gwarancja, ale po dwóch latach użytkowania to już jest do niczego sprzęt, żadnego serwisu, ani części, szkoda kasy, lepiej dołozyć z dwie stówki i kupić typową myjke, nawet używaną, na pewno pochodzi dłużej, jak nowa z Biedronki, nie wspominając już o zawyżonych podawanych parametrach, na mojej było napisane ciśnienie chyba 80 atm, ale nigdy chyba nie osiągnęła takiego ciśnienia, wiem, bo miałem kiedyś okazje pracować myjką oryginalną Karchera, z regulowanym ciśnieniem, to przy 50 atm, ciśnienie było o wiele większe, jak na mojej która niby miała mieć 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myjki jeszcze nie kupiłem ale prawdopodobnie kupie Herkulesa szukałem w necie informacji na temat tych myjek i powiem tak:

Te nowe myjki Karchera w cenie ponizej 1tys. zł. bardzo czesto maja jakies defekty a to włącznik sie popsuje to pistolet czy lanca siądzie pekaja uszczelki itp. natomiast bardzo duzo osób chwali sobie te Herkulesy maja wykonanie niczym nie odbiegające od Karchera a w niektórych przypadkach nawt lepsze np. koncówki przewodów cisnieniowych są z mosiądzu , dysze w lancach wykonane są z porcelany co w u Karchera wystepuje tylko w profesjonalnych myjkach no i okres gwarancji na Karchera 12 msc a Herkulesa az 36msc. Moze sie wydawac ze to tylko błachostki ale spowodowały one ze zdecydowałem sie na na Herkulesa. Jak juz dokonam zakupu to naturalnie napisze tu swoją opinię na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote="bogdan28"]A Co do myjki, może warto kupić w Lidlu za 666zł, 3 lata gwarancji. Coś nie tak albo nie podoba Ci się, oddajesz i dostajesz zwrot kasy (musisz mieć paragon i jakiś powód zwrotu, którego nie sprawdzą, no bo jak).

 

Bogdan28 nie wiem czy są jeszcze w ofercie ale ja tą myjkę użytkuje od roku

i powiem ci że innej bym nie kupił Pare razy chodziła po 8 godzin z przerwami.

Nazywa się LAVOR Superwash 160 ma 3 lata gwarancji ,160 bar wąż ze 20m długi ,szczotka ,dysza strumieniowa, dysza rotacyjna no i najważniejsze pompa aluminiowa a tłoki ceramiczne a nie jak w tanim sprzęcie wszystko plastik ,

autostop i to wszystko za 666pln .Sama myjka jest made in italy.

http://www.lavorwash-france.com/liste-appareil.asp?appareil=74

Pszedstawicil w kraju

http://www.lavor.pl/?l=pl&lv=baa

tylko jej nie widze w ofercie popytaj.Może ten model dostał specjalną oferte dla

Lidla

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oriętuje sie ktos czy Lidl ma jeszcze w swojej ofercie te myjki bo po zapoznaniu sie z jej parametrami przyznaje ze cena jest kusząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stihla re127plus 13,5atm płaski stumień, rotacja15atm moc 2,3 kw,przepływ wody 540l/h samochód i ciagnik się tym umyje ogólnie nie narzekam na tego sprzęta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co powiecie na karchera 7.85. Kupiłem ostatnio takiego w Anglii za 800 zł (miał 2 miesiące, mam na niego jeszcze gwarancje) Psują się te myjki czy są ok??

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies slyszalem ze jakos mozna podlaczyc myjke i zrobic tak ze mozna uzywac jej do piaskowania. moze ktos ma doswaidczenia z tego typu cackiem . przydaloby mi sie takie cos. co trzeba dokuopic do myjki? czy kazda sie nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam można piaskować myjką ale trzeba mieć piaskarkę przykręca się ją na koniec lancy a wąż z ssawką wkłada do pojemnika ż drobnym piaskiem lub korundem woda pod ciśnieniem zasysa sobie piasek i piaskuje się na mokro metal po takim piaskowaniu trzeba póżniej zabezpieczyć [farba ,ocynk] prawie każdą myjką można to robić ale małymi myjkami to raczej zabawa dobrze piaskuje się jeśli myjka ma min.160 bar i 800l/h przepływ wody oczywiście musi być odpowiednio dobrana dysza wodna i granulacja ścierniwa ja takie piaskarki sprzedaję po 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy są myjki na 12 Volt. Ciśnienia nie trzeba dużo. Po prostu mieszkam w terenie mocno zurbanizowanym i wyjechać z pola ubłoconymi kołami nie jest mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są myjki zawieszane na opryskiwaczach polowych. Tylko nie wiem ile takowy kosztuje osobno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...