Skocz do zawartości
david_a

Myjki ciśnieniowe

Rekomendowane odpowiedzi

suchodolak - po pierwsze drogie, po drugie duże

robern - przy opryskiwaczach po prostu dołanczasz lancę do wolnej sekcji i korzystasz z wody do płukania zbiornika, ale nie wyobrażam sobie jechać z rozrzutnikiem obornika i zapiętym opryskiwaczem

 

Koledzy - to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
suchodolak - po pierwsze drogie, po drugie duże

robern - przy opryskiwaczach po prostu dołanczasz lancę do wolnej sekcji i korzystasz z wody do płukania zbiornika, ale nie wyobrażam sobie jechać z rozrzutnikiem obornika i zapiętym opryskiwaczem

 

Koledzy - to nie to.

ja widzialem w castoramie myjkie i nie byla wcale taka wielka ani za drogie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka jest wasza opinia na temat myjekSthila ,czy posiada ktoś taką , jak sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze zapomnniałem nazwy firmy która robi myjki dla Stihla, w każdym bądź razie są one granatowe i są na Polskim rynku. Cena oczywiście 60% wartości Stihla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ile bar minimalnie musi miec myjka aby póściła zaschnięty smar???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko zależy od myjki ale też od dyszy przy płaskiej i 120atm słabo schodzi a przy rotacyjnej i tym samym ciśnieniu trzeba uważać na lakier!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samym cisniemiem nic nie zdziałasz...............

 

potrzebna jest wysoka temperatura + detergent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko zależy od myjki ale też od dyszy przy płaskiej i 120atm słabo schodzi a przy rotacyjnej i tym samym ciśnieniu trzeba uważać na lakier!!

no dokładnie... płaska sie nadaje na do mycia samochodu itp. jak pocisnąlem rotacyjną to prawie naklejki bym stracił w ciągniku i zadnego detergentu nie potrzeba wszystko idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam pytanie ile bar minimalnie musi miec myjka aby póściła zaschnięty smar???

temperatura temperatura temperatura i jeszcze raz temperatura jak bedzie para to jak bys sikal to tez zejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam mały dylemat. Myjka, którą do tej pory używałem padła no więc czeka mnie zakup nowej. Kärcher'y sa dość drogie, nawet te poserwisowe (czy jest w ogóle sens pchać się w coś takiego? dodam, że ta firma daje gwarancję na używane myjki).

 

Na allegro jest jednak sporo myjek Einhell w przystępnych cenach. Do niej dokupiłbym jeszcze dyszę do piaskowania.

Jeśli ktoś ma myjkę firmy Einhell lub ewentualnie słyszał coś o myjkach tej firmy to proszę podzielić się tutaj swą opinią.

Na koniec: co możecie powiedzieć o myjkach firmy Black&Decker lub Makita, jak się sprawują? Za Wasze opinie będę niezmiernie wdzięczny

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam karchera który ma ok. 20 lat koszt takiej myjki to 2,/2,5tys jest w niej hds i ciepła woda

Koszt naprawy pompy 500zl ,a naprawy silnika 200zl jak kupisz jakąś inna to możesz Mieć problemy z częściami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iał ktos problem z grzaniem wody w karher hds 100 albo hds 200 ? znacie jakieś serwisy na dolnym śląsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iał ktos problem z grzaniem wody w karher hds 100 albo hds 200 ? znacie jakieś serwisy na dolnym śląsku

 

palnik nie startuje ???//// czy cos innego sie dzieje???????????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze bedziesz mial zle podlaczony do pradu, wtedy pompa paliwowa kreci sie w nieodpowiednia strone i karcher nie bedzie grzal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iał ktos problem z grzaniem wody w karher hds 100 albo hds 200 ? znacie jakieś serwisy na dolnym śląsku

witam zajmuję się naprawami i sprzedażą myjek karcher problem zgrzaniem może mieć wiele wątków :kierunek obrotów ,brak paliwa,brak wody,zepsuty czujnik elektromagnetyczny,elektrozawór przy pompce paliwa pompka paliwowa zatkany filtr paliwa lub filtr wtrysku, wypalone elektrody,spalony transformator wysokiego nap.musiałbym zobaczyć żeby stwierdzić usterkę jestem z wielkopolski ale jeżdzę z myjkami po kraju proszę zadzwonić może będę gdzieś w pobliżu pana 600286891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a w myjkach bez ogrzewacza zomnowodnych kierunek obrotów jest wązny ?? bo mam karchera juz 2 lata HD 690 i nawet o tym nie pomyslałem że może odwrotniw byc podłaczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w myjkach bez podgrzewania kierunek obrotów jest nie ważny,w ciepłowodnych wentylator musi wydmuchiwać spaliny jeśli chodzi w drugą stronę to pompa paliwa też i dlatego nie odpala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam myjke hd1050, i mam problem.

Silnik powinien przestać pracować w momencie kiedy puszczam spust przy lancy.A kiedy puszcze spust po chwili silnik sie włączy i wyłączy(oczywiście nie naciskam lancy i woda nie leci) i tak kilkakrotnie i w pewnym momencie właczy się i pracuje cały czas.Dopiero jak nacisne i puszcze spust lancy to przestanie.No i jak myje tojest dobrze,ale przestane na chwile to cały czas się tak dzieje. Kiedyś ojciec zawiózł do sprawdzenia karchera ale nic nie znaleźli.

Czy może to być wina lancy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaworki na czym?Bo ja jestem delikatnie mówiąc lewy w tych sprawach.Można to naprawić we własnym zakresie?

Dziękuje barszo za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użytkuje ktoś myjkę sthil. Mam zamiar kupic myjkę RE142 lub RE162 Jak sie one sprawują. Sprzedawca mówi mi że pompy i silniki mają takie same jak karcher. Więc powinny być trwałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

z tego co opisujesz wydaje mi się że przepuszcza ci pistolet ale nie koniecznie zaobserwuj czy jak puścisz pistolet to kapie jeszcze zlancy i silnik się włącza jeśli tak to wiadomo jeśli nie to trzeba szukać ubytku ciśnienia od węża aż po samą myjkę (zaworek stopu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz,puszcze pistolet to kapie z lancy a nawet czasami sika delikatnie.

Dzięki za porady,a le teraz powiedz czy da się to naprawić we własnym zakresie i co nalezy zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...