Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za mały ciągnik jak na 80ha? Za taką samą kasę możesz mieć dużo większą maszyne.... Ja na jak narazie 60 kupuje najprawdopodobniej Johna 7800 bo takiego ma przywieźć handlarz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci 170 koni na 60 ha. Ja mam 130(7600) na 60ha i tak nie ma co zadużo do roboty. Jak kolega Aras ma sprzęt pod JD6600 to niech kupuje przynajmniej będzie wykorzystany. Zastanowił bym się tylko nad wykorzystaniem w transporcie. Napewno jak wdepniesz powyzej 1600 obr. żeby szybciej szedł to długo nie będziesz nim jeździł z przyczepami - spalanie duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aras DSL do tych maszyn o których piszesz to spokojnie wystarczy ci 6610 kumpel takim ciaga ibisa XXL 4 , sieczkarnie 2 rzedowa, agregat czynny 3 metrowy kuhna. jak chcesz wiecej info to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z uruchomieniem JD 6200 w zimę. Sprawdzałem juz swiece zapłanowa ( jest OK ), mam wyminione wszystkie filtry. Co to moze być ? Jaka to przyczyna?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Mam problem z uruchomieniem JD 6200 w zimę. Sprawdzałem juz swiece zapłanowa ( jest OK ), mam wyminione wszystkie filtry. Co to moze być ? Jaka to przyczyna?

 

Pozdrawiam[/quote Witam może to być wina głowicy nie ma odpowiedniego sprężania i dlatego ciężko pali w zimę kolega tak miał w mf3080 zrobił głowice i pali nawet w duży mróz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gedii a jak wygląda spalanie takiego ciagnika, awaryjność? Jak sie sprawuje przekładnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to kolega niemiał jeszcze zadnej pozażnej usterki a ma go od 2002r. w spalanie nie wnikałem nigdy ale wiadomo ze jak ma cos zrobic to wypic też musi.

ps 6610 ma piekny dzwiek silnika idzie sie zakochac od pierwszego usłyszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sadze ze 6610 powinien sie wyrobic z tym ibisem, z agregatem tez na pewno sobie poradzi... noga z gazu do 1800 obr/min i bedzie dobrze, jak do transportu to szukaj ze szybką skrzynią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam szczegółowe katalogi części do różnych modeli JOHN DEERE; ciągniki, kombajny, sieczkarnie, prasy.

 

Posiadam również katalogi do;

 

New Holland

Ford

Fiat

Case

Claas

Kemper

Geringhoff

Krone

Amazone

Overum

Deutz-Fahr

Rabewerk

inne

 

Katalogi są w języku angielskim, niemieckim oraz częściowo w języku polskim.

 

Katalogi są dostępne na płycie CD w formacie PDF.

 

Mogę wysłać przykładową stronę katalogową.

 

Wysyłka za pobraniem.

 

@-mail katalogi_maszyn@interia.pl

 

tel. 698145380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam 7600 to ladny i mocny ciagnik do ktorego mozna podpiac duzy sprzet za sama sylwetke warto go kupic wersja 7000 to najladniejsza i najbardziej udane jd

ale skrzynia z biegami zmienianymi pod obciazeniem jest trwalsza goraco polecam

Albo filtr hydrauliki masz błotem zapchany albo pompa w skrzyni biegow ci wysiad ła.Sciag podłoge w ciagniku ,odkrec blache i bedziesz miał dostep do skrzyni biegów.tam sa czujniki i inne pierdoły.O ile pamietam wychodzi tam taki gruby przewod do pompy oleju do przodu(nie jestem pewien)ktory ja zasila.Odpal ciagnik i zobacz czy ta pompka ze skrzyni podaje olej.

 

 

ja polecam Same laser 90 baaaardzo skrętny lekki mocny silnik porywczy ogólnie fajny tylko że jak cusik wymienić np przewód czy czujnik hamulca to lipne dojście jest po za tym wdzięczny traktor ps też używam właśnie na łąki praktycznie nie zatapialny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item483929348_ciagnik_rolniczy_john_deere_4055.html

Co myślicie o tym ciągniku? Bo mój kuzyn chce go pojechać pooglądać, a ja pojade razem z nim pod koniec tygodnia bo ma przywieźć JD 7800 i ja pojade zobaczyć tamten....

 

i co oglądałes tego 4055? ja oglądalem podobny ale nie wiem jak sie to sprawuje...? napisz jakie wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze nie byłem ja czekam aż przyjedzie z Niemiec John Deer 7800 i dopiero wtedy pojadę, czyli pod koniec tego tygodnia albo w następnym... Ale pojadę na pewno:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz o tym kolesiu w Maszynach watpliwego pochodzenia.Napisałem maila ze chce wziasc za gotowke od reki i nawet nie raczył odpisac.jako ze jestem w anglii mogłbym obejzec z bliska ale nie ma zadnego odezwu.Nie od wczoraj sprowadzam maszyny zeby sie nie skumac ze cos za tanio.On zyje w anglii z tych 10% chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no te ceny to sciema 7830 za 65tysiaków z transportem do domu??

sciema pewnie zeby tylko dzwonic do kolesia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Mam problem z uruchomieniem JD 6200 w zimę. Sprawdzałem juz swiece zapłanowa ( jest OK ), mam wyminione wszystkie filtry. Co to moze być ? Jaka to przyczyna?

 

Pozdrawiam[/quote Witam może to być wina głowicy nie ma odpowiedniego sprężania i dlatego ciężko pali w zimę kolega tak miał w mf3080 zrobił głowice i pali nawet w duży mróz

 

 

Sprawdziłem, wstyd się przyznać . Cisnienie olejju 4,0; cisnienie w cylindrach 32,0. Okazało się ze akumulator kręcił ale nie dawał dobrej mocy przy rozruchu. Podłączyłem nowy akumulator i jak ręką odjął. Pali jak rakieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Mam problem z uruchomieniem JD 6200 w zimę. Sprawdzałem juz swiece zapłanowa ( jest OK ), mam wyminione wszystkie filtry. Co to moze być ? Jaka to przyczyna?

 

Pozdrawiam[/quote Witam może to być wina głowicy nie ma odpowiedniego sprężania i dlatego ciężko pali w zimę kolega tak miał w mf3080 zrobił głowice i pali nawet w duży mróz

 

 

Sprawdziłem, wstyd się przyznać . Cisnienie olejju 4,0; cisnienie w cylindrach 32,0. Okazało się ze akumulator kręcił ale nie dawał dobrej mocy przy rozruchu. Podłączyłem nowy akumulator i jak ręką odjął. Pali jak rakieta

To się ciesz że to tylko akumulator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam szczegółowe katalogi części do różnych modeli JOHN DEERE; ciągniki, kombajny, sieczkarnie, prasy.

 

Posiadam również katalogi do;

 

New Holland

Ford

Fiat

Case

Claas

Kemper

Geringhoff

Amazone

Overum

Rabewerk

inne

 

Katalogi są w języku angielskim, niemieckim oraz częściowo w języku polskim.

 

Katalogi są dostępne na płycie CD w formacie PDF.

 

Mogę wysłać przykładową stronę katalogową.

 

Wysyłka za pobraniem.

 

@-mail katalogi_maszyn@interia.pl

 

tel. 698145380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...witam...jakiś rok temu ktoś mi podawał linka do takiego internetowego katalogu JD......będe wdzięczny za powtórzenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Posiadam katalogi części do wszystkich typów ciągników JOHN DEERE.

 

 

katalog części - wydanie fabryczne - wykaz wszelkich części składowych maszyny - każda część posiada ilustrację rys., numer oraz nazwę - służy do identyfikacji, montażowi lub weryfikacji części.

 

 

Katalogi są w niemieckiej lub angielskiej wersji językowej na płycie CD.

 

CENA 60 PLN Z PRZESYŁKĄ

 

@-mail katalogi_maszyn@interia.pl

 

tel; 698145380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki pług obracany moge zaczepić do jd 6400

teraz cągnie zagonowy 5x35 stara unia, ale czas pomyśleć o wymianie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka gleba jak nie masz ekstremalnych wrunków to mozesz jakąs lzejsza czwórke smiało podczepic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...