Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych ciagnikami JD na wstepie napisze ze pracuje w tej firmie i mam dosc podlosci ludzi nastawionych na zysk tak jak tam kolega wczesniej napisal jakis ze na poczatku to macie wszystko jako klient do podpisania umowy potem sie zaczynaja schody prosicie o jakies rzeczy a czekacie w nieskonczonosc i zawsze jak napewno dzwonicie ktos mowi zea to czersc nie przyszla a to ktos cos nie dowiozl hehe oklamuja Was na dobre niewiem czy wiecie ale firma JD zamrozila dla klientow euro na 3.80 wiec jak macie chcec cos kupic to ok ale pomyslcie o tym ze za sam serwis Was skasuja jak za przyslowiowe zboze wybor nalezy oczywiscie do Was ale ja bym tej marki nie polecal-serwis drogi czesci drogie a w porownaniu z innymi markami to powiem Wam ze Fendt jest o wiele lepszy zreszta nawet inne marki nie sa az takie drogie jak JD

Milego czytania czekam na pytania pozdrawiam JOHN D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny to też dobre traktory!!! Fendt jest sporo droższy i ma więcej elektroniki co się częściej może zepsuć. Ja stawiam na John deera, a później na Fendta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick i pierwszy post na tym forum mówią same za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to filtr do opiłków metalu , magnetycznym określił go sprzedawca ,znajduje się po lewej stronie skrzyni ( wygląda jak duży kondensator ) zamontowany jest przelotowo .

 

 

d2bda71c1d8dce7fm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wi niewiem czy wiecie ale firma JD zamrozila dla klientow euro na 3.80 wiec jak macie chcec cos kupic to okJOHN D.

 

czyli to jest ta promocja z "dobrym" kursem euro rozumiem????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już se tak szczerze rozmawiamy to mam kilka pytań do pana JOHN D.

Po pierwsze do jakiej minimalnej ceny netto mogę negocjować z przedstawicielem handlowym żeby wilk był syty i owca cała (wiadomo kto jest kim) oczywiście zakładając promocyjny kurs euro.

Po drugie jeśli można wiedzieć to po jakiej cenie są te ciągniki sprzedawane dla dealera z fabryki. Chodzi mi tu o konkretny model R5080.

Po trzecie czy są szanse że promocja sie przedłuży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to filtr do opiłków metalu , magnetycznym określił go sprzedawca ,znajduje się po lewej stronie skrzyni ( wygląda jak duży kondensator ) zamontowany jest przelotowo .

 

 

d2bda71c1d8dce7fm.jpg

 

A w moim modelu 3140 nie ma takiego filtra. Jaki masz tylny podnosnik?Nie czasami wzmacniany z siłownikami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocji nie ma na JD a kurs euro rosnie dlatego zamrozili kurs dla klienta pozatym mowiac szczeze nie wiem za ile kupuje dealer ciagnik z Manhaim w niemczech ale wiem ze na ciagniku potrafia zarobic 20 tys PLN i to zalezy jeszcze od wielkosci ciagnika czyli wpajane jest dla klienta ze nizej nie mozna zejsc a i tak sa zarobieni wszyscy oprocz klienta -mowicie ze sie czasem trzeba wyklucic o radio czy jakies tam blotniki(plastiki) oni wam to dadza ale i tak sa zarobieni na was i to duzo

Wielu Dealer-ow ma na sprzedanie rowniez roznego rodzaju osprzet do ciagnikow tu tez na Was zarabiaja wystarczy wpisac nazwe jakiegos producenta w necie i wam wyskoczy ze indywidualnie tez moga was sprzedac pozatym na wszystkim zarabia sie na kliencie dlatego jak macie kupic ciagnik wyklucajcie sie o wszystko wkoncu i tak ustapia!!!pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przejdz do Fendt'a co? a nie... Szef po ambicji pojechał i teraz "reklamuje"... Serwis bo serwis, ale czesci muszą byc markowe, bo jesli nie, to fktycznie wystrzlic w kosmos sen serwis! w innym przypadku- za jakosc sie płaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega JOHN D. żadnych konkretów nie pisze dla mnie jest małowiarygodnym serwisantem. To co pisze to średnio wykształcony i trochę oczytany człowiek wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnośnik jest zwykły bez dodatku . jest jeszcze podgrzewacz paliwa przed filtrem ,u ciebie jest? bo w innych tego nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to trzeba bedzie zmowić w "Manhaim"... stac mnie bedzie na JD to i na tłumacza też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jelonki nie są ściągane z Zweibrucken- Sarrbrucken bo tam jest "zagłebie" jelonków? Wiem, ze fabryka jest jeszzce przy autostradzie A6 ale nie pamiętam w którym miejscu dokładnie;/ o menncheim mi nic nie wiadomo... pozatym co do wypowiedzi kolego JOHN D. to osprze tejs wtedy oryginalny i przynajmniej masz pewnośc, ze ejst zamontowany poprawnie pozatym sprzet ma wtedy wszyskie potrzebne wyjścia itp. kupując samemu ostprzet trzeba zapłacic za niego oraz za montaż+ wszystkie cześci potrzebne do montarzu... a dilerzy robią promocje po to zeby wypchac sprzęt z zeszłego roku... wiadomo, ze zawsze mają pzrebitke i jeśli maja w tym interes to pójdą na ugode z klijentem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem w jd6400 szarpie podnosnikiem gdy podczepie coś ciężkiego typu pług jaka moze być przyczyna tej usterki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielmozni posiadacze nowych jeleni nie szczyrzyc klow, bo wiadomo juz ze przy ty bidzie ,juz jesteta posrani i po co te dylematy , tak ciezko sie przyznac ze jest ciezko i h...j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu akurat o te jelenie ci chodzi napisz to w temacie o fendtach może ktoś wtedy ci przyzna racje. Poza tym nowy traktor to znaczy nie dawno kupiony a już trochę ten kryzys trwa czyli jak ktoś brał tego johna to znaczy ze wiedział co robi. A i nie mówcie mi że się czepiam bo sam to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalogi części zamiennych do maszyn rolniczych marki JOHN DEERE - TANIO!:

 

Każdy katalog zawiera szczegółowy rysunek danego podzespołu, numer katalogowy, opis części, ilości zastosowane.

 

Katalogi są w niemieckiej lub angielskiej wersji językowej na płycie CD.

 

Posiadam rónież katalogi do; CLAAS, CASE IHC, NEW HOLLAND, FIAT, FORD, FIATAGRI, HESSTON, WELGER, KEMPER, GERINGHOFF.

@mail katalogi_maszyn@interia.pl

 

TEL. 698145380[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się wpier.... sz z tym katalogiem skoro wszyscy wiedzą że są one w necie ,spadaj nędzny sprzedawczyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! pytałem ile za katolog ,chciał 60 zł przesłał mi na e-mail przykładowe skany podzespołów żywcem zerżnięte z neta , a więc adios gosciu ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie on pierwszy i nie ostatni... kazdy chce zarobic... jakby co to niektore instrukcje tez są on-line, tylko nie po polsku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podnośnikiem w 6900. Działa tylko w górnym zakresie podnoszenia (na pusto), tzn podnosi do końca ale nie chce opuścic, troche opuści ale to tak z 10cm i koniec. Inne podzespoły hydr. ok. co moze byc tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może tym pokrętłem od podnośnika się pobawić, może jest źle zakres podnoszenia ustawiony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś słyszał o firmach które zakładają układy pneumatyczne do ciągników.

Mam papaja z angli, a tam króluje hudraulika.

pozdrawiam

Anusuak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dostać gotowe zestawy i sam zakładasz cena ok. 5000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...