Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrolka swieci jedynie gdy wrzuce bieg, na luzienic sie nie dzieje. Co do wymiany oleju mysle, ze dam rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kontrolka swieci jedynie gdy wrzuce bieg, na luzienic sie nie dzieje. Co do wymiany oleju mysle, ze dam rade.

 

jak ta kontrolka wygląda.... opisz ja a Ci powiemy co jest grane;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swieci sie pierwsza kontrolka i trzecia (pierwsza to jakies kolo a druga to trojkat migajacy). Nie wiem jak wrzucic zdjecia, mam fotki to by ulatwilo napewno sprawe[/code]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.potrzebuje pomocy!! sprowadziłem z zagranicy JOHN DEERE 2140 i w dokumentach jakie posiadam brakuje danych do rejestracji a konkretnie chodzi o "maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem/bez hamulca "w polskim dowodzie rej. figuruje pod Q.1 , Q.2 .czy ktoś posiadający podobny ciągnik tj.moc ok.82KM mógłby sprawdzić w swoim dowodzie i podać mi jakie wartości wpisane ma w tych rubrykach?? za pomoc z góry dziękuję !!!pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w Q.1 mam 10000kg a w tym drugim mam kreski. ale ja mam same laser 93konie. ale w sumie się dziwie dlaczego tak mało bo na tabliczce w ciągniku jest napisane PTR 30200kg, a z tego co się dowiedziałem to właśnie oznacza maksymalną masę ciągniętą na zaczepie.Ale mój był już rejestrowany w polsce więc może poprzedni właściciel też nie wiedział ile i podał 10ton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest to w pewien sposób problem bo normalne ,że nie raz ciągnie się więcej w końcu moc ciągnika na to pozwala!pytanie tylko jak w momencie kontroli drogowej zapatrywać się na to będzie funkcjonariusz Ja np. w Zetorze 115KM mam Q1-8000, Q2- 750 pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.potrzebuje pomocy!! sprowadziłem z zagranicy JOHN DEERE 2140 i w dokumentach jakie posiadam brakuje danych do rejestracji a konkretnie chodzi o "maksymalna masa całkowita przyczepy z hamulcem/bez hamulca "w polskim dowodzie rej. figuruje pod Q.1 , Q.2 .czy ktoś posiadający podobny ciągnik tj.moc ok.82KM mógłby sprawdzić w swoim dowodzie i podać mi jakie wartości wpisane ma w tych rubrykach?? za pomoc z góry dziękuję !!!pozdr.

Ja tez miałem taki problem ale tam gdzie robiłem pierwszy przegląd to w komputerze mieli wszystkie dane a mase całkowitą przyczep wpisali tylko 11000 powiedzieli ze wiecej nie mogą, niewiem dlaczego? to własciwie nie moge ciągac dwóch przyczep D-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Mam problem z hydrauliką w JD3640. Po rozgrzaniu się oleju, na obrotach jałowych zanika ciśnienie w układzie hydraulicznym, zapala się kontrolka od poziomu oleju, pompa główna zaczyna stukać i hydraulika robi się "martwa". Wygląda na to że jest problem z pompą zasilającą - nie podaje oleju pompie hydraulicznej głównej. Czy ktoś mi podpowie gdzie znajduje się ta pompa - tzn co trzeba rozebrać aby się dostać do pompy zasilania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam lub zamienie tura STOLL Robust F50hdp tura do john deera 6200. Tur jest jak nowy, 3 sekcje, joystick, umocowania John deere serii 6000.

 

Michał 602583998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy użytkujący 3140 i podobnych ,nie mogę obrócić wałka wom pracującym silniku aby podpiąć przekaźnik od maszyny .Tak ma być ?,jak jest u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie ale chodzi ciezko i da sie obrocic,ale trzeba sie nameczyc tak wiec to chyba normalne.

 

@JohnD Sprawdz czy pompka zasilajaca podaje ci olej na głowna. Trzeba rozpoławiać ciagnik zeby sie tam dostac ale naprawa nie jest trudna wiec do roboty. O ile pamietam tylko w serwisie mozna ja kupic wiec wydatek jest spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szczewko - jak mam sprawdzić czy pompka zasilająca podaje olej na główną ?

Szukałem tej pomki w katalogu w necie ale nie mogę namierzyć. Jak znasz temat może podeślesz mi jakiś obrazek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałek da sie obrocic jak przestawicie dzwignie na neutralne połozenie, miedzy 540, a 1000 obrotów.

jak jest w jakims połozeniu to normalne ze nie da sie krecic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkrec przewody doprowadzajace olej do pompy głownej i odpal ciagnik.Zrob to na rozgrzanym oleju gdy wszystko ci "pada" wtedy zobaczysz czy podaje olej. Moze byc tak ze ta głowna gubi cisnienie i trzeba dac do regeneracji albo kupic nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągniku JD 6900 za panelem podnośnika jest szerokie pokrętło (skala do 5), do czego ono służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dzisiaj byłem oglądać Jd 6910S od pierwszego właściciela, i mogę powiedzieć, że wreszcie znalazłem ciągnik. Najprawdopodobniej w poniedziałek przyprowadzę go do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkrec przewody doprowadzajace olej do pompy głownej i odpal ciagnik.Zrob to na rozgrzanym oleju gdy wszystko ci "pada" wtedy zobaczysz czy podaje olej. Moze byc tak ze ta głowna gubi cisnienie i trzeba dac do regeneracji albo kupic nowa.

 

szczewko, a wiesz może w którym korku można sprawdzić ciśnienie w układzie niskiego ciśnienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem ale popytaj na agrofoto.pl w temacie o JD. Jest tam jeden kolo co wie wiecej i na pewno pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z john deerem 2130. Gdy włączam wałek mocy to po chwili sam się wyłącza pod większym obciażeniem lub gdy raptownie odpuszcze gaz to zatrzymuje się. A czy ten ciągnik ma 2 stopnie włączanie wałka bo na pierwszym stopniu nic się nie dzieje? Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak z mojego zakupu lipa...;/

Macie coś ciekawego na oku?

Jakiegoś 6900, 6910, 7600, 7700 lub coś podobnego???

Aras DSL zerknij na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep internetowy http://sklep.rolniczy24.pl/ asortyment dodany na stronie mają niewielki ale w rzeczywistości mają wszystko do Zachodnich maszyn rolniczych . Szybko tanio i solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... mam problem odnośnie ciągnika John Deere 2130, niedawno go nabyłem ale nie dostałem instrukcji... niestety pilnie ją potrzebuje lub wskazówki dotyczące przeglądów i wymiany oleju oraz ustawień instrumentów (obroty WOM) ogólnie wszystkiego co się da.. prosze o szybką odpowiedź na forum lum na e-mail marcin.4@onet.eu i gg 12487989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...