Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupić JD 6500 lub 6600 może ktoś napisać jak one się sprawują jakie mają wady i zalety z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągniki serii 6000 nie posiadają praktycznie żadnych wad tylko same zalety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąs maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem hurtownię z częściami do ciągników John Deere i Massey Ferguson, mają części marki Bepco oraz z własnego importu (informacja od sprzedawcy) firma Mechanik s.c. mają sporo części do ciągników i kombajnów John Deere w naprawdę rozsądnych cenach, kontakt dla zainteresowanych 85 7-124-520, mają też sklep internetowy, ale chyba dopiero w fazie testowej http://www.mechanik-sc.pl

Kupiłem u nich pompę hydrauliczną 23cm3 jestem zadowolony, wprawdzie zamiennik, ale niczym się nie różni od oryginału, super wykonanie w ciągniku śmiga tak, jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem oferte tego sklepu i dochodze do wniosku ze tam jest po prostu drogo. Są czesci tańsze ale wiekszosc jest droga. Nawet w serwisie potrafi byc taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe zeby niebyło przewodow do tego klaksonu szukałem ale ich niema patrzyłem w koszulkach czy czasem ktos nieucił wyglada ze jest orginał ale przycisk jest przewody podłaczone ale giną w węzle chyba sam pociągne przewod i po kryku co
a jednak grzebałem no i znalazłem przewody zawiniete we wiązce pod akumulatorem no i znowu mam pytanko ta grzałka w kolektorze ssącym to swieca żarowa jak sie niemyle ale kiedy ja sie włancza wjakiej pozycji musi byc kluczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.W instrukcji do której podałem link (w sekcji 40)jest opisane uruchamianie silnika.Chyba że ta instrukcja nie dotyczy Twojego ciągnika?Kluczyk w prawo(świeci się kontrolka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wszystko pisze tylko trzeba wszystko po kolei tłumaczyc przepraszam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie ma za co przepraszać.Ważne że wiadomo o co chodzi.Pomyślności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z miom jd 3130 a właściwie z przednim napędem hydraułlicznym. Działa bardzo słabo do tego stopnia że na sliskim podłożu koła mają problem z zerwaniem przyczepności. Proszę o porade w tej sprawie, lub dobrego mechanika, a nawet w ostateczności o namiary na dobry serwis w okolicach wielkopolski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wentylatory pracują to pewniw brak gazu w układzie. Może to być spowodowane jego naturalnym ubytkiem w ciągu kilku lat lub nieszczelnością układu. Proponuję podjechać do pkt. napraw lub uzupełniania klimatyzacji a oni ci powiedzą czy wystarczy "nabić" klimę czy trzeba coś wymienić - najczęściej pękniętą rurk od drgań. Ostatnio nabijałem klimę do osobówki wraz z wymianą filtra pyłkowego koszt ok. 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego własnie odjechał odemnie serwis od klimy faktycznie wystarczyło tylko dopapowac cisnienia sprawdzili szczelnosc układu i złacza skasowali 150 zł i pojechali narazie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to możesz spokojnie pracować w lipcowe i sierpiowe upały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedno notoryczne pytanko kto jakiego sprzetu uzywa do JD 6310 SE chodzi mi głownie o pług ,agregat,talerzowke ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pług 4x 45 odwracalny,

agregat upr. siewny z hydropakiem i siewnikiem 3m,

talerzówki nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ten pług 4x45 obracany ma zabezpieczenia odkładnie zwykłe czy azurowe ile wazy i jakiej firmy jezeli wolno wiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jaka predkosc na jakiej klasie i ile spala przy pługu a ile przy agregacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pług - fraugde, pełna odkładnia, zabezpieczenie zatrzaskowe, waga ok. 1000 kg, ziemie lekko zakamienione kl 3-6, prędkość 6-10 km., spalanie 12-15 l/mth.

 

agregat - predkość 10-12 km/h, spalanie 10-12 l/mth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszczeco do ziemi prosta czy gozysta a i tak zgury dzieki juz duzo sie dowiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatm mam problem z wałkiem wom w JD 2140. wałek pochodzil kilka minut a nastepnie przestał działać moze ktoś pomoze mi i okresli gdzie tkwi przyczyna ? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedle mnie to zamało oleju w skrzyni proponuje sprawdzic w pierwszej kolejnosci bo WOM napedzany jest olejem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...