Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Hej maxpert! Ja posiadam JD 2030 z tym ze on ma przedni napęd mechaniczny. Ale jeśli masz ochote pogadać o tym ciągniku to zapraszam, moje gg-5236196. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Ciagnikiem john deere 3640 dokładnie problem z hydraulika niechce podnosic podnosnik jak również niema cisnienia na wyjsciach hydraulicznych, dodam ze pompa jest po regeneracji..Jesli ktoś był łaskaw pomódz w tym temacie to z góry dziekuje<<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy który ma gorzelnie kupił własnie nowego 6620 se.potrzebny mu jest do transportu zboża...w standardzie bez zaddnych bajerów na oponach seyjnych zapłacił 247000 brutto.

fajny jest ale tylko do transportu no to ja nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do maxpert.naped masz hydrauliczny, ale jego zalanczanie masz za pomoca zaworu elektromagnetycznego.sprawdz najpierw wlacznik i przewody(czy wogle jest napiecie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z Ciagnikiem john deere 3640 dokładnie problem z hydraulika niechce podnosic podnosnik jak również niema cisnienia na wyjsciach hydraulicznych, dodam ze pompa jest po regeneracji..Jesli ktoś był łaskaw pomódz w tym temacie to z góry dziekuje<<<<
mój znajomy miał ten sam problem nie wiem jak jest u ciebie ale u niego w jd w skrzyni jest druga pompa tz podająca olej i jednocześnie smarująca poprzez otwory wydrążone w wałkach skrzynie i po wielu perypetiach doszli że ta pompa nie podaje oleju a przyczyną było to żę z jednego wałka w skrzyni biegów wypadła zaślepka i całe ciśnienie spieprzalo po zaślepieniu wszystko wróciło do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z przedmówca tam sa dwie pompy.może własnie zasilajaca cos ci szwankuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanlazłem schemat instalacji elektrycznej do mojego jd ale nadal nie wiem czy w momencie włączenia napędu 2 cewki przy przednim napedzie powinny byc pod napięciem czy dopiero wtedy gdy ciagnik rusza np po właczeniu biegu i puszczeniu srzęgła ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6820 premium kupiony na SPO w 2005 po 2 sezonach mogę

się podzielić wrażeniami i opinią o tym ciągniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stety tak.

ogólnie mechanicy o.k. ale cala reszta to porażka zamiast dbać o klienta

to mnie omijają z daleka -zero kontaktu z ich strony o wszystkotrzeba

się prośić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kupić w też u nich ale naszzcecie nie kupiłem a po paru dniach zadzwonili czemu nie u nich zaraz mili byli i ile to by u nich się nie zeszło z ceny i czego by nie dołożyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak mówi jak sie dowie że kupiłeś u konkurencji. Standartowa procedura. Ale ich strata zamiast od razu dawać maxymalne wyposarzenie i zniżkę to liczyli że złapią jelenia na "jelonka". Muszę przyznać że tylko gościu z DHK jak dowiedział się że kupiłem zamiast kombajnu Claasa JD to aby zapytałl o cenę i zmiana tematu czy czegoś nie potrzebuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy montował ktoś głośniki w john deere 5720?? do czego je tam przykręcić i jakie powinny mieć wymiary?? zwłaszcza po stronie prawej (tej co radio) bo ja tam nie widze żadnych dudatkowych uchwytów. Może jestem slepy?! dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Grześ

Jaki kombajn JD kupłeś i jak ci się sprawuje

 

wracając do chemirolu i tak było w moim przypadku do czasu jak

nie podpisałem umowy to na wystawach grile kurczaki wóda piwo do oporu

a po podpisaniu umowy jesteś dziad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed świętami mi dopiero przywieźli i jeszcze nic ciężkiego nie robił tylko troche w wybieraku do kiszonki i transport. Jak na razie jest dobrze zobaczymy jak pójdzie na wiosne w pole. Teraz dowieźli mi radio firmowe a nie wiem jak tam przymocować głośniki. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam masz takie panele po lewej i prawej stronie na zatrzaski (tam gdzie jest ta pomarańczowa lampka) jak je zdejmiesz to wyżej będziesz miał takie grube blachy przykręcane na blachowkręty-odkręcasz je a po drugiej stronie mają przyklejoną taką gąbkę wyciętą na kształt głośnika-tam właśnie przymocowujesz głośniki a tą blachę możesz np.podziurkować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmowałem te panele i tam są tylko takie uchwyty do zatrzasków tych paneli a później nic więcej nie ma tylko juz jest filter. nie ma żadnych blach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyjmowałeś też gąbkę-tam trzeba się trochę nagimnastykować a z tej strony gdzie jest radio najlepiej odkręć całą tą kieszeń(tam masz takie 4 śrubki Torx)- i wtedy zobaczysz z pewnością -a jak masz więcej pytań podaj e-mail na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 5720 ADVANCE (z klimatyzacją) dałem 131tyś netto a brutto nie całe 160tyś bez tura. dożucili mi do tego obciążniki i poszeżenie tylnich błotników (takie czarne plastiki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy sa firmy w polsce które prudkuja zaczepy tylne do john deereów Chodzi mi o model 6400

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRUKU: może jakieś podruby robią a orginał to tylko w serwisie można kupić. Ostatnio widziałem jakiś na allegro więc jak potrzebujesz to sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...