Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Mam JD 6300A z 1993r.

 

I jak Ci chodzi ten ciągnik

Masz w nim rewers bezprzęgłowy

Ile czasu już go masz, i z jakiego kraju pochodzi. Miałeś z nim jakieś problemy, awarie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Ci chodzi ten ciągnik

Masz w nim rewers bezprzęgłowy

Ile czasu już go masz, i z jakiego kraju pochodzi. Miałeś z nim jakieś problemy, awarie

 

 

Mam go dopiero od 3 tyg. więc za wiele na temat pracy nim nei mogę powiedzieć. Mam w nim skrzynię PowerQuad, więc ma ona 4 półbiegi i rewers hydrauliczny - bezsprzęgłowy. Kraj pochodzenia to Francja. Odnośnie awarii to na samym początku wywiozłem rozrusznik do wymiany tulejek i elektromagnesu - 180zł, a jak się zrobi cieplej to zamierzam jeszcze pompę wtryskowa dać do regulacji, bo troszkę ciężko zapala jak jest mróz. Ceny części zamiennych bywają różne ale uważam że nie są najwyższe. A i jeszcze jedno dla posiadaczy JD serii 6_00 - zarówno rozrusznik jak i pompa wtryskowa są regenerowane przez serwisy Bosch-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu dopytywałem sie na forum co myslicie o John Deere 6400 z 95r za 400 tys Uważałem to za okazje ale w pore sie zorientowałem w oszustwie.

Dlatego Chce i Was ostrzec

Koleś rzeczy niby wszystko ok traktorek na zdjeciu też tylko ze w anglii ale on twierdził ze nie musze przyjezdzac ogladać bo on niby mieszka obok firmy transportowej i ona mi go przywiezie za 1000 Euro a ja zapłace mu dopiero po odbiorze i upewnieniu sie ze wszystko z traktorem ok a jesli nie od reki ta firma mi go zabierze. I tu pies pogrzebany bo koles daje moje dane firma poprzez maila od razu sie odzywa daje login hasło ze można kontrolować gdzie jest przesyłka - strona naprawde profesjonlanie zrobiona ale oni wraz z mailem daj dane jakiejs prywatnej osoby ze 1000 E za transport jest z góry do zapłacenia a jak nie kupie Jd to koles mi je zwróci NIby No i sprawdziłem tą fimre w kilku miejscach i sie okazało ze takie firma nie istnieje i wszedzie pisza ze nabiera ludzi a strony w necie nie jedna firma by pozazdrościła choc czeto zmieniaja nazwy . Ta Strona gdzie był ten traktor juz nie ma tego ogłoszenia ale znalazłem takie samo niedawno ale w innym iejscu Daje link ponizej Zdjecia opis wszystko takie samo

pzdro dla wszystkich którzy przeczytaja tą długo wypowiedz

http://autoline.com.pl/sales_full.php?code=061218110544

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze żę w pore się zorientowałes, widać że te oszołomy mają najrużniejsze pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc aż takie okazje się nie trafiają. Dobrze że nie dałeś się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JD

Już go ktoś wcześniej podawał więc na przyszłość dokładnie czytaj cały temat a nie idziesz na łatwiznę i czekasz na gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za link.Jak będe miał taki staż jak Ty,to na pewno będzie mi łatwiej wyszukiwać informacje w necie.Póki co,dopiero od dwóch dni mamy zelektyfikowaną wioskę.Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że ten link już ktoś w tym temacie podawał wystarczyło się cofnąć z 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam cgcem kupic john deera 7700 lub 7800 bardzo mi sie podoba za duzo niewiem o tym ciagniku moze ktos cos powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można tanio kupić lub od kogo można tanio odkupić przednie obciążniki do JD 6300 o masie co najmniej 500kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanio to raczej ciezko.w oryginale to 1euro za kilo wiec rachunek jest prosty.....

nie masz jakiego znajomka w odlewni.mi dolali za 350 pln 12 sztuk po 55 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

660 kg za 350 zł daje 53 gr za kilogram czyli po cenie złomu. To kiepski interes zrobił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"szczewko" a mógłbyś podać adres tej odlewni no i powiedz czy czasami nie urywają Ci się te obciążniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w ogóle JD? Może to jakaś samoróbka na podzespołach albo tylko kolor a la JD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej powie mi ktoś ile jest Vat'u na ciągniki ...... np.150 tyś. + Vat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...