Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

gedii tobie chodzi w tym momencie o 60 czy o jd

pytam za ile chcesz kupić tego JD i jaki rocznik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce kupic powyzej 80 r w cenie ok 25 tys ale bez przedniego napedu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdy skręcam kołami to nie mogę podnieść tura i odwrotnie (J.D. 3350), co się popsuło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bedzie tak łatwo. kiedys miałem taki przypadek w 2140 i skonczyło sie na rezbieraniu skrzyni biegów.nie wiem dokładnie co było bo z serwisu musieli przyjechac chłopaki na fuche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym kupić jakiegoś John Deera. Mam ko wydania kwote 75tys. i chciałbym cos kupić co może zastąpić zetora 16245 lub ursusa 1634. Jakie maszyny polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym kupić jakiegoś John Deera. Mam ko wydania kwote 75tys. i chciałbym cos kupić co może zastąpić zetora 16245 lub ursusa 1634. Jakie maszyny polecacie?

zbieraj papiery do wniosku i za tą kase kupisz sobie nowego 6620 se lub premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile on ma koni? Zastąpi on np. zetora 16245??? Jakie papiery są potrzebne żeby strać się o niego, a wogóle to o co trzeba się starać? Ile taka nowa maszyna kosztuje? Albo jakaś większa tak ok. 150 koni.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Pisałem w końcu stycznia że kupiłem JD 6300 na PQ. W piątek go pożądnie wkońcu sprawdziłem podpinając do 3m agregatu uprawowo-siewnego (biernego), efekt jest zadziwiający: żadnego dymku, cichutko w kabinie, zero przecieków pomimo 6500 mth, podnośnik śmiga jak marzenie no i ta skrzynia power quad to po prostu rewelacja (wydaje mi się, że nawet nie ma wielkiej różnicy w mocy przy pracy takimi maszynami pomiędzy Pronar-em 1025).

Tak ze moge śmiało napisać że ciągniki John Deere są w 100% warte swej ceny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile ta maszyna ma koni???? i ile za nią dałeś?

6620 ma 125 HP. a z własnej kieszeni wydałem 70tyś. reszet unia mi zwrócila oczywiście vat takze dostałem spowrotem.a co do tego czy zastąpi Tobie ZETORA to napisz jakie maszyny ma ciągać i napewno ktoś odpowie.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby mogła ciągnąć pług 5 skibowy obrotowy, agregat uprawowo siewny, brone talerzową 4m......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gedii to podobnie jak ja i tez 6620. SPO, zwrot VAT-u i premia mlodego rolnika i nowy ciagnik prawie za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym żeby mogła ciągnąć pług 5 skibowy obrotowy, agregat uprawowo siewny, brone talerzową 4m......

jaki ten pług?? jaki agregat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siewnik spoko 6620 sobie poradzi al pług hmmmm ten zetor o którym pisałeś chyba też nie da sobie z nim rady. chociaż nie wiem jaką ma szerokość roboczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gedii a jeśli można na jaką szerokość orzesz tym ibisem ?

MAX tam jest chyba 48 czy 49 ale zbiera 50 jak nic mam w nim rame od ibisa a reszte od visa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po przejechaniu pola długości 1 km zaorzesz 0,2 ha . To 1 ha powinienieś machnąć w 1 godzinę , albo i szybciej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...