Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

z tylu nad rozdzielaczem masz takie 2 male czarne przyciski (wygladaja troche jak pokretla) pokryte guma "dinkau" jeden przycisk podnosi a drugi oposzcza ramiona. przyznam ze nie probowalem tego u siebie ale serwisant mowil ze to dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!

NIE WIECIE MOZE GDZIE MOZNA KUPIC JAKIES URZYWANE CZESCI DO JD.CHODZI MI GłOWNIE O STARSZE MODELE SERII 1640 2040 2140 3040 3140 3640 ITP.TAKIE SPALONE ROZWALONE LUB BARDZO USZKODZONE KTóRE KTOS NA CZESCI SPRZEDAJE.

ALBO CHOPDZIAż STRONE NA JAKIEJ MOGE ZNALESC TAKIE INFO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na allegro jakis gościu pisał że załatwi części do różnych modeli. Poszukaj moze znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie za szerokie będą opony przy JD 6620se tył - 600/65 R38, przód - 480/65 R28.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie w końcu sam sobie możesz dobrać rozmiar opon. W instrukcji masz jakie możesz załozyc najszersze. U mnie z przodu to 640 lub 670 mm. Znajomy do 6610 SE założył z przodu 480/70 - 28 a z tyłu 580/70 - 38 bo w standardzie miał tylko 14,9 - 28 i 18,4 - 38 no i chyba mu odpowiadaja bo i tak ma drugi komplet kól do upraw miedzyrzedowych. U mnie w 6620 premium mam: przód 540/65 - 24 a tył 600/65 - 38 i optycznie fajnie wygladaja takie oponki Jeśli już wymienisz to i pewnie bedziesz musiał szersze błotniki zalożyc bo u znajomego są zawąskie i pewnie nieżle chlapie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy jest na forum jakis uzytkownik jd5820 chcialem sie dowiedziec jak jest ze spalaniem ,awariami itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro na agrofoto ma 5720 jak dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5720 ok.170 mtg. Jak do tej pory nie moge narzekać,bardzo uniwersalny ciągnik i nie jest tak źle ze spalaniem. DF, Valtra ani NH nie dorównują mu w tym przedziale mocy.JD chyba poważnie traktuje nasz rynek i w tej cenie jest naprawde wiele patrząc na wyposarzenie,jakość,funkjonalność i porównywalne spalanie w przeliczeniu na daną prace,ale na pewno w większym komforcie.

Wybrałbym to samo jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące ciągnika john deeere 2140 ile jest jego spalanie i czy jest on opłacalny do kupienia na średnie gospodarstwo.Chcialbym dowiedzieć się wiencej na temat tego modelu czekam na odpowiedz z góry dziekuje !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, ile litrów oleju wchodzi do skrzyni JD 2040? Czy ktoś używa zamienników, czy tylko olej JD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaka jest pojemność ciągnika John Deere 3350 6-cio cylindrowego. I jeśli można link ze stroną jego danych technicznych lub instukcje obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jaka jest pojemność ciągnika John Deere 3350 6-cio cylindrowego. I jeśli można link ze stroną jego danych technicznych lub instukcje obsługi.

 

http://www.konedata.net/Traktorit/traktorit.htm

 

i katalogi JD

 

http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt?search=catalog&catalog_no=9562&grid_no=1C5&section_no=20&page_no=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem JD 3350 i nie wiem czy przy wymianie filtra paliwa zapowietrzy się układ paliwowy. A jeśli tak to jak się go odpowietrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam -Instrukcje obsługi i katalog części do ciągników John Deere : 6520 i 6620 SE (instrukcja do tych modeli), a katalog zawiera modele 6320,6420,6520,6620

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zamiar kupic John Deere 2850 z 1989 r. Czy ktoś wie może coś o tych ciągnikach, jak się sprawują i czy należą raczej do bez problemowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z opuszczaniem nieobciazonego tuza, wie moze ktos czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z opuszczaniem nieobciazonego tuza, wie moze ktos czym to jest spowodowane?

np. regulacją prędkości opuszczania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jaka może być przyczyna głośnej pracy pompy hydraulicznej w John Deere 2250 z 1987 r. Z góry dziękuje za dobre rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .Jaka może być przyczyna głośnej pracy pompy hydraulicznej w John Deere 2250 z 1987 r. Z góry dziękuje za dobre rady.

głóśna praca czli co?? piszczy skrzypi zgrzyta????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jaka może być przyczyna głośnej pracy pompy hydraulicznej w John Deere 2250 z 1987 r. Z góry dziękuje za dobre rady.I jeszcze dodam że np.

przy skręcaniu kołami na wolnych obrotach( silnika ) schodzi on z obrotów

tak samo się dzieje przy podnoszeniu narzędzi (tak jakby miał ciężko).

 

tak jakby coś o coś ocierało takie lekkie zgrzytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z opuszczaniem nieobciazonego tuza, wie moze ktos czym to jest spowodowane?

np. regulacją prędkości opuszczania

zapewniam ze próbowałem wszystkiego i jest tak samo, regulację opuszczania sprawdziłem pierwszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

marbar czy opuszca sie powoli czy wcale?? i jak to wyglada z maszynami podczepionymi??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...