Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Cze mam JD6830 Premium do ilu mh biora olej bo cos mi sie wydaje ze moj to troche za dlugo

katalogowo ten silnik może łyknąć litr oleju na zbiornik paliwa. tak zabespiecza sie producent.

PS

każdy silnik trawi olej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cze mam JD6830 Premium do ilu mh biora olej bo cos mi sie wydaje ze moj to troche za dlugo

katalogowo ten silnik może łyknąć litr oleju na zbiornik paliwa. tak zabespiecza sie producent.

PS

każdy silnik trawi olej

 

 

może strawić setkę, dwie, max 0,4 na 250mth, a nie litr/zbiornik paliwa!

 

nie wiem ale mam dwa JD i od wymiany do wymiany nie dolewam nic, bo jakoś nigdy mi ciagniki nie brały takich ilość oleju jak wy tu piszecie, a miałem juz ich z 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak tyle bierze oleju to się robi kapitalny albo szyka miejsca gdzie ten olej znika - sprężarka, turbina, pompa wtryskowa czy tam jeszcze gdzie indziej. Mój 7600 jak narazie nie bierze a 1188 przez żniwa 150 godzin gdzieś słaby litr weźmie czyli nie warto ryć przy stracie 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cze mam JD6830 Premium do ilu mh biora olej bo cos mi sie wydaje ze moj to troche za dlugo

katalogowo ten silnik może łyknąć litr oleju na zbiornik paliwa. tak zabespiecza sie producent.

PS

każdy silnik trawi olej

 

dobrze ze płyn z chłodnicy oszczedzają bo co to by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos info ile kosztują gorne halogeny do jd 6800?itp? podobno to jest strasznie drogie... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co Ci oryginaly tyle jest halogenow do wyboru ze za tysiaka to caly dzon by byl oswietlony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po co Ci oryginaly tyle jest halogenow do wyboru ze za tysiaka to caly dzon by byl oswietlony
kto pyta nie błądzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jchcialbym dowiedzięc sie o john deere 2140 jest on starym rocznikiem ale bardzo dobrym. Chcialbym dowiedzieć sie coś odwaz wieciej moze ma ktoś taki model i jak sie spawuje.

 

 

Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Największy jest JD 8530 .Ma moc od 330km do 350

 

w Polsce

 

a ogólnie to seria 9000 w której największy ma coś około 500KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam

-Instrukcje obsługi i katalog części do ciągników John Deere : 6520 i 6620 SE (instrukcja do tych modeli), a katalog zawiera modele 6320,6420,6520,6620

 

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Mam

-Instrukcje obsługi i katalog części do ciągników John Deere : 6520 i 6620 SE (instrukcja do tych modeli), a katalog zawiera modele 6320,6420,6520,6620

 

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

widze 'ulan' ma instrukcje i katalogi od wszystkiego dla wszystkich.. gdzie nie spojrzec tam jego oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Pilnie potrzebuje kupić kompletny silnik do ciągnika John deere 3640. Bardzo proszę o pomoc, gdzie mógłbym taki silnik zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !

 

Pilnie potrzebuje kupić kompletny silnik do ciągnika John deere 3640. Bardzo proszę o pomoc, gdzie mógłbym taki silnik zakupić.

a co sie stalo z twoim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co sie stalo z twoim??

 

Zatarł się. Chciałem dać go do naprawy, ale powiedzieli mi tam, że po naprawie za jakiś czas może stać się to samo i że nie warto pakować w to tyle kasy, że lepiej po prostu kupić nowy. W silniku uszkodzony jest blok. Tak więc potrzebuje cały silnik lub sam blok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do zakladow w zwoleniu ostatnio widzialem jak robili jakiegos JD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo do zakładu gdzie zbadają ci osiowość wału. A jak się zayerł to nie problem gorzej jakby pękł wał. Załatw sobie szlif wału kup panerki i pierścienie a najważniejsze spradź dlaczego się zaterł. Nie nalałeś oleju czy jakaś rurka pękła. Jak nie masz daleko to spradź u Wachowiaka w Krotoszynie mają swoją www. Zresztą jest ich tak kilku mechaników ale ten ma najlepszy spręt ale ceny wyższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wie ktos moze co moze byc przyczyna ze podnośnik w oim jd 6800 po podniesieniu i zgaszeniu silnika opada pewnie cos w rozdzielaczu prosze o odpowiedz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozdzielacz albo siłownik w srodku, bo ja tez podobnie miałem w Ztorze 7245 i wymienilismy siłownik w srodku i w sumie trzyma choc czasem opuszca;/ a w Ursusie 3512 to jak mu cos ciezszego zapiniesz to mometalnie jedzie w dół

 

ale rozdzielacz to duzo kosztuje bo jak sie dobrze orientuje do u nas do zetorka chyba ponad tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...