Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam wszędzie pod górke w transporcie staram się nie przekraczać 2200 obr. Jak się przesiada na ciagnik większej mocy to jest zdziwienie ile on pali na godzine ale w przeliczeniu na wykonana prace to nie jest tak strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem w posiadaniu :

 

-Instrukcja obsługi i katalog części do ciągników John Deere : 6520 i 6620 SE (instrukcja do tych modeli), a katalog zawiera modele 6320,6420,6520,6620

 

Gdyby ktos potrzebowal, oto moj mail:

 

Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie ogladalem JD 5720 basic ma on rewers przy kierownicy przedstawiciel mowil mi ze jest to rewers mechaniczny i musze uzywac sprzegla noznego czy to prawda zawsze myslalem ze jest tam rewers elektrohydrauliczny i jeszcze jedno ciagnik ma dzwignie od pulbiegow tzw polowki i zeby tego uzyc musze tez uzywac sprzegla bo jak tak to ja zadnej rewelacji nie widze cena niby jest w miare ale wypas slabiutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki wypas?? popatrz co można w opcji do niego powkładac:D ten model w tej cenie jest okrojony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był u mnie przedstawiciel dealera JD z ofertą i z tego co mówił to promocja się skończyła i teraz 5620 kosztuje ponad 140 tys netto a w standardzie ma klime 4 światła robocze, rewers mech., zaczep transportowy instalacje pneumatyczną i jeszcze jakieś pierdoły. Tych okrojonych wersji już nie ma, z resztą będzie u mnie za tydzień na dokładniejszą rozmowę to jak będę wiedział coś więcej to napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5720 BASIC to jest ciagnik promocyjny nic do niego dozucic nie mozna i kosztuje 125 400+vat.

A revers napewno ma elektrohydruliczny.

Z pewnością dorzucić można a rewers nie jest elektrohydrauliczny tylko "hydrauliczny"-tzn. dźwignia którą masz przy kierownicy steruje bezpośrednio rewersem a nie jak w przypadku wersji PowerQuadPlus gdzie dźwigienka steruje włącznikiem ,ten z kolei włącza jakiś elektrozawór.

@timasz-rewersu możesz używać do woli bez sprzęgła podobnie jak półbiegów-ze sprzęgłem zmieniasz jedynie zakresy-ABCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można nic dozucić napewno to już jest gotowy ciągnik bez możliwości zmiany. A dorzucać mozes sobie do zwykłej seri 5720 a nie do seri BASIC czy ADVANCED bo to już sa gotowe ciągniczki. A promocja trwa do 25 pazdziernika lub do wyczerpania zapasów magazynowych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie można nic dozucić napewno to już jest gotowy ciągnik bez możliwości zmiany. A dorzucać mozes sobie do zwykłej seri 5720 a nie do seri BASIC czy ADVANCED bo to już sa gotowe ciągniczki. A promocja trwa do 25 pazdziernika lub do wyczerpania zapasów magazynowych!

Z pewnością można dorzucić-być może zależy to od dealera-ale u mnie np.nie było żadnego problemu żeby zamontować fotelik czy błotniki-mogłem też dołożyć kupę innych rzeczy (dodatkowe halogeny,sterowanie podnośnikiem czy WOM-em z błotnika-to ostatnie być może jeszcze założę )-płacisz i masz-przynajmniej tak to wygląda w Contractusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaka jest aktualna cena modelu JD 6330 Premium?? Proszę równiez o zaznaczenie czy jest to cena netto czy brutto,

dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Cześć chciałbym się Ciebie wdudzinski zapytać jak dokonuje się nastawienia z jakiego biegu Ciągnik ma ruszać i chciałbym ogólnie pogadać na temat skrzyni przekładniowej Automatic Power Shift. Zapraszam na mój temat poświęcony temu zapytaniu. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chciałem dorzucić do tych serii 5720 bardzo się opłaca ciągniki są bardzo wytrwałe i mają cholerny ucią ja mam ten 5620 on ma 72 km a chodzi w czórkach obracanycha skibe jest 45 talerzówke kupiłem to ma npisane zapotrzebowanie mocy 100 km a ja podbiołem do niego i chodzi z nią elegancko jak macie jeszcze jakieś pytani ato pytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chciałem dorzucić do tych serii 5720 bardzo się opłaca ciągniki są bardzo wytrwałe i mają cholerny ucią ja mam ten 5620 on ma 72 km a chodzi w czórkach obracanycha skibe jest 45 talerzówke kupiłem to ma npisane zapotrzebowanie mocy 100 km a ja podbiołem do niego i chodzi z nią elegancko jak macie jeszcze jakieś pytani ato pytać

wiec tak ile masz mtg jakie jest jego spalanie i na ile cm orzesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedziec gdzie znajde dzial poswiecony: Jakie masz maszyny i ile ha??

 

bo wiem ze kiedys cos podobnego bylo ale znalezc nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi powiedziec gdzie znajde dzial poswiecony: Jakie masz maszyny i ile ha??

 

bo wiem ze kiedys cos podobnego bylo ale znalezc nie moge

poprostu musisz sie przeniesc na strone trzecia tam jest teraz ten dzial czyli widzisz wszystkie tematy w dziale maszyny schodzisz w dol strony klikasz na 3 i pod koniec strony jest ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma zdjetą elektorniczną blokade predkości w ciągniku serii 6020Premium??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak oglądam i oglądam wypowiedzi wasze aż tu nagle natrafiłem na post Gwiezdnego tancerza i.... wywaliłem gały. no jakim cudem poczciwy JD 5620 może dać rade 4 skibowemu i nadodatek obracalnemu. Taki jeden pan z mojej wsi ma JD 6420 (110 KM) i czwórke obracalną i nie zdola ciągac. musi odpinac jedną skibe.

Może ten pług co go niby 5620 ciąga ma skiby 35cm ale i to wątpie zeby pociągnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie ma takiego modelu.5020 jest to seria ciągników.

A modele to: 5620 5720 5820 (72, 80 i 88KM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...