Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do kupienia JD 4450 z 88 roku z uszkodzoną skrzynią (brak wstecznego) za 15 tys. zł. jaki może być koszt naprawy i czy opłaca się go kupić? I druga sprawa: dlaczego ten model w US ma podawaną moc 140 km a w Europie 160km? Różne normy pomiaru???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy, wiecie moze jaka dokladnie ma moc JD 6605? pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jelonka 5820 ?. Proszę o opinie o nim. Co warto dobrac do wersji podstawowej. Kupuję go na SPO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktoś jelonka 5820 ?. Proszę o opinie o nim. Co warto dobrac do wersji podstawowej. Kupuję go na SPO.

nie ma już SPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam z dni otwartych w kuhn ale tylko jedną fotke jak chcesz to przele ci na e-meil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPO jest realizowane jeszcze do czerwca 2008 r. Umowe mam podpisana w czerwcu 2006 r.- realizacja, II etapy. Jeli coś wieci na temat 5820 to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekpn "coś" z precyzuj pytanie!

nie odbierz tego źle

bo mógł bym napisać że jest zielony i ma 4 koła, kierownice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na temat 5820 malo wiem ale napisze cos co moze Cie zainteresuje

specyfikacja ciagnika -diler pyta co dokladamy ja wymieniam co ma być a on sam od siebie "dorzuce panu 2 swiatla do tylu gratis" to ja glupek sie ucieszylem bo przeciez pomyslalem ze 4 szt lepiej swieca niz 2szt

a co sie okazalo - zamontowane sa 4 sztuki ale z LIDLA po 20 zł za sztuke.

oryginalna lampa (halogen) 1 szt kosztuje 550 E piecsetpiecdziesiat euro

jednym slowem wyru.chali mnie na 1tys euro prostym manewrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie - w cenie ciagnika sa 2 sztuki oryginalne - ja polasilem sie na dwie nastepne a dostalem 4 szroty.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zetorze jest podobny myk tylko w standardzie nie ma wogóle tylnych roboczych. ale oryginały kosztuja 120zł ale i tak deler mówi każdemu że nie ma sensu lepiej kupic sobie po 30zł w jakims sklepie i założyc samemu lub oni założa gratis. JA w 7341 tez tak miałem i założyli mi firmy wessen ( 4 lata i jest oki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym się różnią typy wyposażenia w serii 6030?

czy moc jest taka sama czy inna i co jeszcze sie zmienia w wyposażeniu. szczególnie mi chodzi o 6230 i 6330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnik ten pracuje w firmie uprawiającej warzywa, rocznie robi około 1500 mtg, ja nim przepracowałem jakieś 600-800. pracuje w naprawde ekstremalnych warynkach, niskie temperatury, wilgoć, błoto nie do opisania głównie w transporcie. Zbiornik paliwa starcza na 2 dni ostrej jazdy, jedyną awarią było wypchanie filtra oleju - pewnie dla tego że był już zapchany, ale tam nikt na to uwagi nie zwracał. Z czystym sumieniem polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciągnik ten pracuje w firmie uprawiającej warzywa, rocznie robi około 1500 mtg, ja nim przepracowałem jakieś 600-800. pracuje w naprawde ekstremalnych warynkach, niskie temperatury, wilgoć, błoto nie do opisania głównie w transporcie. Zbiornik paliwa starcza na 2 dni ostrej jazdy, jedyną awarią było wypchanie filtra oleju - pewnie dla tego że był już zapchany, ale tam nikt na to uwagi nie zwracał. Z czystym sumieniem polecam[/quote

piszesz ze zbiornik starcza na 2 dni ale w transporcie czy w czym bo moj znajomy posiada 5720 iz lekka laweta pali mu 8 litrow na godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w transporcie przy raczej szybkiej jedzie, a jaki ten cišgnik ma zbiornik paliwa?? bo nawet nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w transporcie przy raczej szybkiej jedzie, a jaki ten cišgnik ma zbiornik paliwa?? bo nawet nie wiem

130 lub 140 litrow sam nie wiem ekspertem od zbiornikow na paliwo nie jestem ale 130 na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, mam JD 6506 i wczoraj normalnie wstawiliem go do garazu a dzisiaj nie chce mi ruszyc wogole. biegi niby wchodza ale nie chce sie ruszyc. pomozcie co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym spalaniem to nie wiem ale ja po 2 dniach pracy miałem jeszcze niecałą 1/4 zbiornika. A co do jd 6506 to te biegi wchodzą czy niby wchodzą?? to jest wersja z autorewersem?? on działa?? bezpieczniki ok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...