Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś o Johnym 6900, mianowicie jak sie sprawuje, spalanie i awaryjność.... dzięki z góry za odp.

ciągniczek spoko, użytkuję 6910 z 2001roku i sprawuje sie znakomicie jestem zadowolony z niego a co do awaryjności to nie mam zastrzeżeń, bo nic takiego poważnego sie niedziało i nic sie nie psuło, już przepracowałem 8000mth i jak na jego stan określam jako bardzo dobry , tylko trzeba pamiętać o wymianie olejów i filtrów,

a ty jakiego masz JD 6900, jaki rok, ile Mth???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Panowie co powiecie o JD 6300 z 92 roku + ładowacz bez oprzyżądowania + pneumatyka 9800mth za 70tyś?? za te pieniądze można znaleźć również coś nowszego np:

http://www.allegro.pl/item277777796_john_deere_6300.html - 95r niby 7200mth pneumatyka bez ładowacza

lub

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T451242 94r 6500mth z ładowaczem bez pneumatyki

 

Ile mth te ciągniki wytrzymują średnio bez remontu silnika i skrzyni??

 

pozdrawiam

co do JD to bez remontu znajomy wykonał 10 000mth w samej orce i nadal sie nieźle sprawyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Panowie co powiecie o JD 6300 z 92 roku + ładowacz bez oprzyżądowania + pneumatyka 9800mth za 70tyś?? za te pieniądze można znaleźć również coś nowszego np:

http://www.allegro.pl/item277777796_john_deere_6300.html - 95r niby 7200mth pneumatyka bez ładowacza

lub

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T451242 94r 6500mth z ładowaczem bez pneumatyki

 

Ile mth te ciągniki wytrzymują średnio bez remontu silnika i skrzyni??

 

pozdrawiam

co do JD to bez remontu znajomy wykonał 10 000mth w samej orce i nadal sie nieźle sprawyje

 

Podobno 18000-20000 godzin nie mtg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam insturkcje obslugi i katalog do ciągników John Deere : 6520 i 6620 SE (instrukcja do tych modeli), a katalog zawiera modele 6320,6420,6520,6620

 

Jeśli ktoś chce , oto mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to drogi!!!!

 

7000 mtg

 

nowy 6920 : 63000 euros netto!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to drogi!!!!

 

7000 mtg

 

nowy 6920 : 63000 euros netto!!!

z nowymi oponami to nie jest wcale taki drogi, zalozylem ostatnio nowe filtry klimatyzacji (1500zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z jd 3130,wysiadła mi w nim hydraulika nie ma wspomagania kierownicy i nie działa podnośnik zapala się kontrolka ciśnienia w skrzyni, pompa ta z przodu działa gdyż jak ja zaleje olejem bezpośrednio to wszystko idzie działa hydraulika do momentu jak ma olej ,olej zwiększa stan w skrzyni nie powraca do pompy,moze ktos miał taki problem prosze o informacje
jak rozwiązał ten problem?? Proszę o dopowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z jd 3130,wysiadła mi w nim hydraulika nie ma wspomagania kierownicy i nie działa podnośnik zapala się kontrolka ciśnienia w skrzyni, pompa ta z przodu działa gdyż jak ja zaleje olejem bezpośrednio to wszystko idzie działa hydraulika do momentu jak ma olej ,olej zwiększa stan w skrzyni nie powraca do pompy,moze ktos miał taki problem prosze o informacje
jak rozwiązał ten problem?? Proszę o dopowiedź

 

sprawdz pompe ta w skrzyni biegow ktora zasila ta z przodu.w moim 3140 jest pod podłoga w kabinie.wychodzi tam taki gruby przewod olejowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 6920 2003r kupiony nowy w Polsce-czytaj kompletny golas.

2700 Mgh. Usterki:

-cieknąca chłodnica oleju (wymieniona na gwarancji)

-rozwarstwiona opona tylna 520/85/38 Pirelli(dostałem 70% ceny nowej na ręke) Obecnie kupiłem 2 x 650/65/38 Taurus

-wyciek z wom tył

-wyciek na wale przy przednim moście+wyrobiony frez

-nierówne obroty jałowy+sporadyczna utrata mocy,małe przegazowanie i wszystko wraca do normy.

-tylny tuz delikatnie opada

-spryskiwacz przedni niedziała

-podświetlenie przyżądów przygasa

-sporadyczne zawieszanie się hydrauliki tuza tylnego

-zaparowane przednie lampy

-urwana linka od podnoszenia maski

-zużycie oleju ok.1l na 250h

Wymiany filtrów i oleji zgodnie z instrukcją.

Ilość wyjazdów i powrotów parzysta.

Podaje żeby ktoś nie myślał, że JD nie ma drobnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój 6920 2003r kupiony nowy w Polsce-czytaj kompletny golas.

2700 Mgh. Usterki:

-cieknąca chłodnica oleju (wymieniona na gwarancji)

-rozwarstwiona opona tylna 520/85/38 Pirelli(dostałem 70% ceny nowej na ręke) Obecnie kupiłem 2 x 650/65/38 Taurus

-wyciek z wom tył

-wyciek na wale przy przednim moście+wyrobiony frez

-nierówne obroty jałowy+sporadyczna utrata mocy,małe przegazowanie i wszystko wraca do normy.

-tylny tuz delikatnie opada

-spryskiwacz przedni niedziała

-podświetlenie przyżądów przygasa

-sporadyczne zawieszanie się hydrauliki tuza tylnego

-zaparowane przednie lampy

-urwana linka od podnoszenia maski

-zużycie oleju ok.1l na 250h

Wymiany filtrów i oleji zgodnie z instrukcją.

Ilość wyjazdów i powrotów parzysta.

Podaje żeby ktoś nie myślał, że JD nie ma drobnych problemów.

to nie źle dostał po dupie ja mam 2sztuki też z tego samego rocznika i 2004 i juz mu tyka prawie 4500mth i jeszcze nie miałem zadnej usterki przy nim:) nowsza wersja 6030 jest o wiele lepsza do poprzednika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujaszek kupił w PL 6620 - czytaj kompletny golas... jak zaczelismy porównywac go z naszym 6800 z 94 roku to połowy 'bajerow' nie ma... ale.. jest z Francji... jestem ciekawy czy tez bedzie mial tyle usterek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam pytanie: jakiego 100 konnego jelonka mógłbym kupić za 200tys brutto? Co było by w wyposażeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wujaszek kupił w PL 6620 - czytaj kompletny golas... jak zaczelismy porównywac go z naszym 6800 z 94 roku to połowy 'bajerow' nie ma... ale.. jest z Francji... jestem ciekawy czy tez bedzie mial tyle usterek...

 

Wcele nie tak dużo usterek mój znajomy ma NH TM 190 to dopiero jazda, ze serwisem za pan brat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="JDGWcele nie tak dużo usterek mój znajomy ma NH TM 190 to dopiero jazda, ze serwisem za pan brat

 

new holland... sorry ale... no comment... ciagnik moze miec usterki, ale... zeby przadnia os dosłownie urwać?... wciagneli go dosłownie na lawete i odstawili... serwisowi, niech sie bawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie czy zakup JD 6600 z 96 roku za 72 tys brutto sie opłaca? Wyposażenie dosyć bogate. widać ze ktoś o niego nie dbał ale ma tylko 2500 mth co mnie zdziwiło ale przyjrzałem sie mu bliżej to uwierzyłem ze może tyle mieć, pedały nie są jeszcze mocno wytarte ano klamka od drzwi nie jest wytarta

w srodku pod podłoga na moscie ma strasznie duzo smieci, traw. Mysle ze pracowal przy koszeniu trawy. Zadziwiajace jest to ze ma zniszczone mocno opony (radiale), poprzecinane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ma wieceje, jedynka trzeba przed tym postawica oponki z pewnoscia drugi komplet a co zadbania to może dbali o niego ale i tak go teraz wypucowali na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto mi powie czy zakup JD 6600 z 96 roku za 72 tys brutto sie opłaca? Wyposażenie dosyć bogate. widać ze ktoś o niego nie dbał ale ma tylko 2500 mth co mnie zdziwiło ale przyjrzałem sie mu bliżej to uwierzyłem ze może tyle mieć, pedały nie są jeszcze mocno wytarte ano klamka od drzwi nie jest wytarta

w srodku pod podłoga na moscie ma strasznie duzo smieci, traw. Mysle ze pracowal przy koszeniu trawy. Zadziwiajace jest to ze ma zniszczone mocno opony (radiale), poprzecinane.

Poczytaj cały temat to się dowiesz że on ma 12500 h nie mth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy wiecie coś więcej na temat JD 6430 Premium. Niewiem co wybrac JD czy FENTA 312 korbanki nie odpuszczają i dają wiele interesjących propozycj, ale coś na ich temat słyszałem morze ktoś mi podpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest oczywista oczywistosc ze fendt 312 bedzie lepszym ciagnikiem - tylko sporo drozszym od JD - mozesz sie podzielic informacja jaki to rzad wielkości?????

 

mi korbanki wciskali 308 ci ale to mala kruszynka w porownaniu z 6620JD a cena ta sama- 2 lata temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie czy wiecie coś więcej na temat JD 6430 Premium. Niewiem co wybrac JD czy FENTA 312 korbanki nie odpuszczają i dają wiele interesjących propozycj, ale coś na ich temat słyszałem morze ktoś mi podpowiedzieć

ja bez zastanowienia bym bral 6430, mam bardzo dobra opinie o tej serii, sam mam 6930,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FENDT w wersji podstawowej (ze skrzynią VARIO) jest troche droższy od JD w prawie najbogatrzej wersji,. ale nie jest to duza różnica cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi proponują dolerzy z chemirolu Mogilno tego JD ale niewiem jak u nich z serwisem i dlatego się zastanawiam, ale z drugiej strony korbanki też nie mają dobrej opinij o serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...