Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

witam wujas ma jonego 6620 dobra maszyna m2 juz go drugi rok. Kupił go nowego. Na początku miał kłopot z rewersem ale doszli o co chodziło zalożył pożyczony pług i olej musiał wymienić. Wkurzył się strasznie i kupił 4 obrotowa knurka zabezpieczenia nonstop nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić ciągnik z ładowaczem (paleciak,Łyzka) do prac przeładunkowych

oraz do transportu.Myślę o JD 100,110 KM, Se cz Premium?

Zastanawiam się czy z 100 konnym ciągnikiem nowej generacji uciągnę zestaw przyczep o dmc 30 ton.

co do se czy premium to premium

a co do tych przyczep to 6620 ma wyliczoną mase całkowitą pojazdu na około 34 czy tam36 ton, nie pamiętam, 100konny będzie miał mniej, na asfalcie zapewne dasz rade ale jak cię bial zatrzymają to papa dowodziku

jony duzo moze 6620 sam sie przekonalem hehe 30ton to nawet sie nie spoci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hektor ile taki dzon ma koni??

jony ma 125koni ale pod obciazeniem niby komputer mu podkreci do 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze to sa konie na haku na uciagu jesli chcesz jak w ursusie jest mierzona moc na silniku to tak musisz dodac 30 koni wiecej to na silniku ma okolo 160 koni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by pociagnal 5 ale sa dosc duze gory musi byc zapas mocy a poza tym musi odwrócić ta skibe a nie stawiac ja nie wiadomo jak no nie

a poza tym szybciej jezdzi i by w pewnym momencie wyprzedzil takiego samego dzonego z piatka i mniej paliwa lyka a tak poco przeciazac no i 4 tansza od 5 tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wzaz ze wzrostem predkosci roboczej rosnie szybkosc zuzywania sie elementów roboczych pługa do kwadratu. tak jest opisane w artykule w "top agrar polaska"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myślicie ceny nowej serii 6030 będą podobne czy łupną ok dychy tysiecy juro więcej? a może na początek poprzeceniają starszą serię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

mam -Instrukcja obsługi i katalog części do ciągników John Deere :

6520 i 6620 SE

 

 

Jeśli ktoś chce , mój mail : Comp4ct@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wie może ktoś czy to prawda że nowe John Deery maja wbudowany nadajnik GPS?? I jak się sprawują John Deery 6620se bo mam zamiar kupić takiego?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam premium i uważam że dokonałem swietnego zakupu. co do tego GPS'u To jest w opcji cała nawigacja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze wschodniej wielk. i mam zamiar wziąć go w DANZAPIE tj koło kutna. A cała nawigacja jest mi nie potrzebna i na dodatek dużo kosztuje wole sobie sam pokierować niż wydać tyle kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ze naco jak co ale na yen bayer to kasy szkoda ciekawe ile tego w Polsce sprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba znikome ilości tego idą, jedynie na prezetacje jak to działa bo w polsce jeszce nie widziałem ciągnika z nawigacją oprucz wystawy. Lukas120 zkąd masz takie fajne zdjęcia jak to pod logo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałem np w mojej okolicy koleś ma na JD ponat 300KM i pod szczecinem jeżdzi CAT też z nawigacją do tego właściciel tego CAT'a ma opryskiwacze samojezdne też z nawigacją:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem u faceta pod szczecinem ma john deera 8530 ,chalengera Mt 865 , i samojezdny opryskiwacz Leeb wszystko wszystko posiada wbudowany GPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba znikome ilości tego idą, jedynie na prezetacje jak to działa bo w polsce jeszce nie widziałem ciągnika z nawigacją oprucz wystawy. Lukas120 zkąd masz takie fajne zdjęcia jak to pod logo??

do Lukas1919 mój ciągnik w takich warunkach nie pracuje to zdjęcie ze strony valtry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje przynajmniej czesci katalogu od JD3640 z 1990 r.potrzebne mi sa strony z instalacja hydrauliczną.z gory dziekuje.(moze tez byc podobny model)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...