Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam zamiar nabyc traktor marki John Deere.

Zanlazlem 2 modele :6600 i 6900.

Cenowo roznia sie troszke z plusem na model 6900.

Jesli ktos posiada takie modele albo slyszal cos o nich prosze o napisanie swoich odczuc!

Zastanawiam sie nad kupnem ciagnika 6900(130 konnym) ale nie jestem pewien czy roznica w spalaniu nie bedzie bardzo duza pomiedzy wymienionymi modelami .

Prosze o rady

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem na kupnie ciągnika, do tej pory miałem na oku ciągnik massey ferguson 3070(90KM), obecnie trafiła mi się atrakcyjna oferta ciągnika john deere 6210SE(90KM), chciałbym się coś dowiedzieć o tym sprzęcie, czytałem trochę na różnych forach o tym modelu i dowiedziałem się że SE jest to okrojona, mniej dopracowana wersja, że ciągniki te są awaryjne i dużo palą. Proszę o wasze opinie, co mam wybrać? massey ferguson 3070, czy john deere 6210SE? Moje gospodarstwo ma niewiele ponad 25ha, ziemie są bardzo ciężkie i jest dużo przejazdów, potrzebuję oszczędnego ciągnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dopracowana wersja jak kazda awaryjne z tego co wiem to mało a spala trochce wiecej niz premium bo moja inna pompe a farguson ma silnik perkinsa to i tak zawsze spali mniej. Ja bym wybrał JD solidniejszy moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Mam zamiar nabyc traktor marki John Deere.

Zanlazlem 2 modele :6600 i 6900.

Cenowo roznia sie troszke z plusem na model 6900.

Jesli ktos posiada takie modele albo slyszal cos o nich prosze o napisanie swoich odczuc!

Zastanawiam sie nad kupnem ciagnika 6900(130 konnym) ale nie jestem pewien czy roznica w spalaniu nie bedzie bardzo duza pomiedzy wymienionymi modelami .

Prosze o rady

Pozdrawiam

Ja mam 7600 który ma niby taki sam silnik jak 6900 i mogę ci napisać że apetyt to ma ale jak zaczepisz mu odpowiedni sprzęt to jest OK. Np. ja zakładam mu PHX 6 to przy prędkości 10 km/h zaorzę ponad 1 ha na godzinę i spali mi 15-17l zależy na jakich obrotach go trzymasz. Jak przekroczysz 1700 to pociągnie więcej paliwa. 6600 napewno spali mniej paliwa tylko jak założysz mu mniejszy pług to dłużej będziesz to orał i na jedno wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6620 i pali mi na 1 ha max 13,5 litra a smigam z ibisem 3+1 i także oram pona ha na godzine

 

 

 

------------------------------------------------------------------------

zapraszma na moją strone

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, proszę doradźcie Panowie. Jestem młodym rolnikiem mam gospodarstwo o pow. 28 ha gruntów ornych chciałbym kupić używanego Johndera tak skromnie do 50 tys. zł jaki model wybrać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednymi z naj popularnirjszych modeli JD (John Deere są: 6910, 6920, 6930) wiem o tym bo sam mam te modele i ludzie je sobie bardzo dobrze chwalą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z moim John Deere, może ktoś z was mógłby mi pomóc. Jest to model 1040 z 85 roku. Problem polega na tym, iż od dwóch dni świeci mi się czerwona kontrolka w ksztalcie podwójnego okręgu i mryga sygnalizacja awaryjna. Kontrolka znajduje się w górnej części po prawej stronie zegara. Czy ktoś może mi powiedzieć co ona oznacza? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki pług obracalny do JD 5720? 3x42-48-50cm czy 4x32-40? Ile należałoby dać za taki pług?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał ten trzy skobowy. Zawsze to krótszy no i odstępy między korpusami wieksze mozesz wziasc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gedii jakiej wagi masz obciążniki z przodu na jd?? i czy wystarczają??

a co do kontrolki to mi wygląda na coś z hamulcami ale głowy nie dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gedii jakiej wagi masz obciążniki z przodu na jd?? i czy wystarczają??

18 sztuk po 50kg mi wstarcza a czemu pytasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obciązenie to opcja te 900kg wyszo taniej jak odlew 800kilowy.

ps ile płaciłeś za tuz i czy jest w WOM??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUZ z WOM-em ale ile kosztował to już nie pamiętam a miałem z nim taką przygode przy kupnie że firma leasingowa spóźnała sie z przelewem i przez ten czas kurs euro tak się zmienił że TUZ i WOM miałem gratis w porównaniu z ceną początkową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wiecie ile kosztuje John Deere 6330 - z przekładnią PowrQuad Plus z takim wyposażeniem:

Obciążniki przód,

Skrzynia z reduktorem,

Sprężarka 1 i 2 obwody

Automatyczny zaczep

i jeszcze kilka

Wogóle ile kosztuje w standardzie i co w tym standardzie się dostaje?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz daleko to podjedź do Lublina do Gravitu wszystkiego sie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...