Skocz do zawartości
martinus

Kosiarki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

muszę kupić kosiarkę i tu dylemat.Przeglądam stronę samaszu i mam do wyboru: bębnowa czy dyskowa i czy lekka konstrukcja czy nie?

Ciągnik do wspópracy to zetor 7711

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poczytaj temat o kosiarkach- tam bedziesz mial wady i zalety obydwu. ogolnie na proste o w miare regularnych ksztaltach to dyskowa z kondycjonerem pokosu. na koszenie hardkorowe to rotacyjna-mam obydwie i tak to wg mnie wyglada.z lekka i ciezka konstrukcja to jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja terzx sobie teraz kupiłem czołową dyskową i powiem że dyskowa lubi ładną trawe a bębnowa niewybrzydza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje ci sie, w tym roku po paru ulewach to koszenie wyglada koszmarnie w obydwu przypadkach-za to drugi pokos szybciej odrosnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie jaki olej czy inne mazidło wlać do kosiarki czeskiej , nigdzie nie mogę znaleźć.W polskiej mam olej i jest ok. kilka sezonów i nie muszę dolewać a w czeskiej ztr 210 i 165 jest pojeba... uszczelnienie i na mój rozum to olej musi uciekać a nie ma korka jak w polskiej,Kupiłem trzy bębnową ztr210 i po sezonie chce ją dopieścić i mam zagwozdkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...