Skocz do zawartości
Debra

Kupowaliście cokolwiek poprzez Zakupy Grupowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Często bywa tak, że zamawiam sporo produktów medycznych, szukałem sposobu gdzie można coś taniej zamówić i trafiłem na Zakupy Grupowe. Mniej więcej polega to na kupowaniu w detalu po cenach hurtowych.

 

Zamawialiście już cokolwiek w taki sposób? Rzeczywiście taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja korzystałem z oklejania samochodów u mnie w Katowicach w fashioncar

W zakupach grupowych mogłem wykupić takie oklejanie dla wszystkich aut w mniejszej cenie

Bardzo dobra opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Ja kupowałem w zimie karnet na narty poprzez zakupy grupowe i wszsystko przebiegło bezproblemowo. Jednak troche sceptycznie podchodze do róznych ofert grupowych, wiele z nich nie jest żadną okazją tylko są, sprawnie zaprezentowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio czytałem o jakim grubym wałku na jednym z takich portali z zakupami grupowymi, więc jak widać do końca bezpieczne nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałem z oklejania samochodów u mnie w Katowicach w fashioncar.

W zakupach grupowych mogłem wykupić takie oklejanie dla wszystkich aut w mniejszej cenie

Bardzo dobra opcja

 

Zgadzam się! Dlatego zawsze sprawdzam cenę rynkową i cenę na innych podobnych serwisach. Teraz jest mnóstwo serwisów, zbierających oferty ze wszystkich portali. Ja osobiście korzystam ze snuper i nie miałam jeszcze żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czasami korzystam z zakupów grupowych, choć nie zawsze są to transakcje udane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam już z fryzjera i restauracji, bez problemu. Jedyne kłopoty, o których słyszałam (z mediów, nikt z moich znajomych się nie naciął), to czasami jakaś firma sprzedawała więcej kuponów niż była w stanie w sensownym czasie zrealizować, np. na prawo jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystalem ostatnio z promocji grupowej i bylem z zona w restauracji- bylo naprawde fajnie i przyjemnie, no i tanio!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się zgrać, w moim przypadku nie ma to sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystałem, z tego co słyszałem sporo ofert nie ma nic wspólnego z zakupami grupowymi, to po prosty zwykły chwyt marketingowy i oszukiwanie ludzi że coś się kupi taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie korzystałem, z tego co słyszałem sporo ofert nie ma nic wspólnego z zakupami grupowymi, to po prosty zwykły chwyt marketingowy i oszukiwanie ludzi że coś się kupi taniej.

 

Kolego słyszałeś i powtarzasz bajki .Ja korzystałem 2 krotnie z zakupu na gruperze i każdy raz było tak ,jak było opisane wszystko się zgadzało .Pierwszy raz byłem nad morzem z gruperem na weekend ,a kolejny kilka dni na termach w Białce na termach ''Bania ''.Mogę polecić ten sposób zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zależy od przypadku, bo ja też kilka razy korzystałem i było wszystko ok, ale moja siostra miała taki przypadek, że kupiła perfumy, zapłaciła i... firma się zamknęła! A grupon oczywiście umył ręce. Wolę już jednak zakupy na aukcjach, wydaje mi się, że tam bardziej dbają o klientów, chociaż też nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba zależy od przypadku, bo ja też kilka razy korzystałem i było wszystko ok, ale moja siostra miała taki przypadek, że kupiła perfumy, zapłaciła i... firma się zamknęła! A grupon oczywiście umył ręce. Wolę już jednak zakupy na aukcjach, wydaje mi się, że tam bardziej dbają o klientów, chociaż też nie zawsze.[/quote

 

Sprawa z Gruperem wygląda tak ,że jak coś nie gra to oni zwracają pieniądze .Też miałem podobną sytuację z tym ,że to bank gdzieś zapodział moje pieniążki i jak dotarły już do Grupera ,to w dwa dni mi je odesłał na moje konto po moim telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opolu od kilku lat jeden zaklad oponiarski wymienia opony z letnich na zimowe i na opak i zmienia kola z wyważeniem za 50% rabatu

 

ceny dokładnie nie pamiętam ale za kola 14 na stalowych felgach wymiana opon z wyważeniem za 4szt chyba 40 zł

jak ma sz na felgach to za wymianę i wyważenie cos kolo 20 ale za 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu korzystałem i coś było nie tak. Już nie pamiętam, produkt chyba w końcu dostałem, ale miałem jakieś przejścia i problemy. Od tamtego czasu nigdy nie miałem kontaktu z portalami grupowymi, więc nie wiem, może zmieniło się coś na lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...