Skocz do zawartości
lemik22

szybka pożyczka dla przedsiębiorców

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jest to takze szybka pożyczka bez biku? Czy nie ma takiej opcji, aby potencjalny klient nie byl sprawdzany w BIKu, jesli chodzi o zdolnosc i historie kredytowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietac trzeba o tym, ze po wzieciu pozyczki i wydaniu z niej pieniedzy na jakis cel - pozostaje nam zawsze spłata pożyczki- a to juz jest dosc bolesna czynnosc;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietac trzeba o tym, ze po wzieciu pozyczki i wydaniu z niej pieniedzy na jakis cel - pozostaje nam zawsze spłata pożyczki- a to juz jest dosc bolesna czynnosc;/

 

Dokładnie szybkie kredyty mają to do siebie że są pierońsko drogie w spłacie. Ludzie powinni sobie wyrobić odruch chwilówka=wielkie oprocentowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się zastanawiać, a nawet trzeba zanim weźmiemy kredyt, ale myślę, że dobrą podpowiedź otrzymamy na (link) lub innych podobnych stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szybkie pożyczki nie ma się co pchać, no chyba, że faktycznie jest nagła potrzeba gotówki. Ja raz skorzystałem z zewnętrznego finansowania, jak kupowałem ciągnik, to wspomogłem się kredytem na ten ciągnik, ale to było na naprawdę preferencyjnych warunkach.

 

Znam osoby, które jadą od kredytu do kredytu, ja staram się nie zadłużać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś szybka pożyczka mało mi się kojarzy z przedsiębiorczością... Ale faktem jest, że meandry prowadzenia działalności rolniczej każą nam doraźnie posiłkować się tego typu pożyczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a co to takiego ten kredyt obrotowy dla firm?? Na jakiej podstawie jest przyznawany i na jakich warunkach udzielany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczka gotówkowa TAKTO to też szybka pożyczka dla przedsiębiorców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...