Skocz do zawartości
Moderator

Dopłaty bezpośrednie

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie(...) jest do pobrania program ułątwiający wypełnianie wniosków o dopłaty bezpośrednie (...)

 

Darmowa wersja programu nie umożliwia zapisania wyników pracy do pliku, tak, aby to można było zarchiwizować. Jednocześnie można także wypełnić tylko jeden wniosek, aby wypełnićv drugi, należy wyczyścić ten poprzedni i w jego miejsce wypełniać drugi itd.

 

Jest jednak sposób na ominęcie tych ograniczeń, ale trzeba nieco umieć posługiwać się komputerem. Jeżeli jest ktoś chętny , to opiszę sposób "wyczajony" przeze mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administratorze, widzę, że cenzura na całego - trzymaj tak dalej, a forum bedzie martwe. Po co tu wchodzić, skoro wycinasz listy i ich fragmenty !!!!!!!

 

A ja myślałem , że z cenzurą skończyliśmy w 1989 roku. Ależ ja jestem naiwny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem cenzura się skończyła ale forum jest miejscem na wymianę spostrzeżeń a nie na reklamę jakieś strony www. Chyba z resztą znasz działanie forum i nie muszę Ci wyjaśniać na czym ono polega. Nie byłoby myślę problemy gdy firma, którą podajesz w linkach reklamowała się na portalu www.ppr.pl.

 

Pozdrawiam

Administrator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już lepsze wyjaśnienie, nasz kochany administratorze.

 

Ale dlaczego nie ma możliwości zmiany treści swoich postów ? Zadawałem to pytanie e-mailem i oczywiście odpowiedzi nie otrzyłałem !!!! Chyba każde forum poza tym ma taką możlowość. Choćby po to , aby poprawić błędy ortograficzne lub rzeczowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram ROMCiA!!:]

admin daj luzu troche, to forum jet martwe włąściwie w tej chwili

nie ma na nim żadnych żeczowych informacji

tylko na wolnych tematach się ludzie z agencji sexują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram ROMCiA!!:]

admin daj luzu troche, to forum jet martwe włąściwie w tej chwili

nie ma na nim żadnych żeczowych informacji

tylko na wolnych tematach się ludzie z agencji sexują

 

bo to w koncu agencja.. a po "żeczowe" informacje zapraszam do wlasciwego BP ze wzgledu na miejsce zamieszkania..

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego rolnicy, którzy przychodzą do mnie cieszą się, że unia się rozpada. Jak nie będzie unii to i dopład nie będzie. Fakt może to nie pokrywa wszystkich ich wydatów, ale zawsze lepsze to niż nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o dopł. bezp. złożyłem zaraz po otrzymaniu wniosku.

 

Ostatnio dzwonili do mnie z ARIMR. I pytali się co to jest lebiodka pospolita? Bo tak wpisałem we wniosku, a oni nie wiedzą co to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie mieli pod reka Encyklopedii Roślin i Ziół i telefon byl szybszym rozwiazaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie rozumiem dlaczego rolnicy, którzy przychodzą do mnie cieszą się, że unia się rozpada. Jak nie będzie unii to i dopład nie będzie. Fakt może to nie pokrywa wszystkich ich wydatów, ale zawsze lepsze to niż nic

no nie............. ja bardzo dziekuje szanownej unii ze dala nam doplaty bo dzieki temu choc w czesci mona pokryc podwyzke cen srodkow do produkcji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a te podwyzki byly w zwiazku z wejsciem do tej pie** unii! tego czlowieku nie widzisz? rozsmieszaja mnie wypowiedzi w stylu: rolnicy najwiecej zyskali na wejsciu do unii - dostali DOPLATY!! czemu nikt nie mowi ze wszystko zdrozalo i wszedl Vat na maszyny? 22%!!!!!! a doplaty tego nie pokrywaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kochani wróciłem właśnie z Austrii gdzie pracowałem u rolnika posiadającego 17 ha gruntu.iecie jaką ma dopłatę 300eurosów od unii i 300 od rzadu do tego w piątek był u niego sam minister rolnictwa Austri gdyż była wielka gala otwarcia pierwszej w Austrii biogazowni kontenerowej która daje biogaz o zawartości 98% metanu który jest doprowadzony do pobliskich bloków. Wydajność to 200m3na dobę zapotrzebowanie gnojowicy t0 6kubików na dobę a ma to zapewnione od 8tys kur niosek w chowie wolierniowym bo taki montowałem.Jśli nie wierzycie to szukajcie strony PUCKING wieś ST LEONHARD nazwisko tego bauera to FRANZ LINSBOD.troszkę odbiegłem od tematu ale zaskoczyły mnie jego dopłaty do tego jeszcze paliwo tańsze i też go kontrolują czy nie ma w kontenerze opału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

byla dzisiaj u mnie kontrola i mierzyli mi pole cz sie zgadza pow. ale powiem numer ARiMR wynajela firme do kontroli ComputerLand bodajrze z wawy a ta firma wynajela firme z białegostoku a ta podwykonawce jeszcze chyba z poznania a mieszkam koło łodzi a ludzie byli z podlasia.

To juz (słowo zostało usunięte) chyba w tej Polsce takie numery sie robi. Zamiast porzadnie wnioski na inwestycje rozpatrywac to oni do kurwy nedzy pieniadze wydaja jakims tam firmom. Moze prezes ARiMR by sie troche zastanowil gdzie wydaje pieniadze. Dzieci na obiady nie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ARiMR jest bardzo oszczędna w wdawaniu grasza jak idzie o rolników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARiMR ogłasza przetarg..A co później robi wygrany, to problem li jedynie zainteresowanego...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ARiMR ogłasza przetarg..A co później robi wygrany, to problem li jedynie zainteresowanego...

Pozdrawiam

Anegdota z życia wzięta:

Podczas zeszłorocznej kontroli Pan z Biura Powietowego ARiMR pyta rolnika dlaczego w sierpniu jeszcze nie pokosił łaki. Odrost sięgał ok 30 cm. Rolnik na to Na trzeci raz to jeszcze za wcześnie.

Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grześ...Jesteś pewny, że pan był z BP???Nie wydaje mi się...

Rozmawiałe z tym rolnikiem i tak powiedział ale możemy się obaj mylić. W każbym bąć razie był z ARiMR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was z dopłatomi. W sąsiedniej wiosce ktoś już niby wylosował i dostał decyzję czyli za miesiąc może coś już ruszy.

A z ONW ktoś też pisał oświadczenie czemu to ma mniej niż rok temu. Zamiast się cieszyć że mniej zapłacą to zysk muszą wydać na niepotrzebne papierki-----------------biurokracja pożal się Boże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na cżęści działki którą dzierżawię znajduje się dzikie wysypisko śmieci. Praktycznie juz zlikwidowane ale nadal gołym okiem widac ze jest. (niestety niektorzy nadal z niego korzystaja)! Czy w razie kontroli z Agencji mogę się spodziewać problemów z tego tytułu? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na cżęści działki którą dzierżawię znajduje się dzikie wysypisko śmieci. Praktycznie juz zlikwidowane ale nadal gołym okiem widac ze jest. (niestety niektorzy nadal z niego korzystaja)! Czy w razie kontroli z Agencji mogę się spodziewać problemów z tego tytułu? Jak myślicie?

 

a jaka była deklaracja?? Że uprawiane???...Poza tym co to znaczy "praktycznie zlikwidowane"??? Czyli, że co? Pole czy wysypisko??? Wóz albo przewóz...Wybór należy do Ciebie....Co to znaczy, że gołym okiem widać, że jest?? Co jest?? Pole? Jakaś roślina uprawna czy śmieci..?? Kontrol nie będzie dumał nad tym czy legal czy unlegal...tylko zdjęcie pstryknie i już wszystko wiadomo...Że śmieci...Możem zbyt ostro, ale życie niby brutalne szalenie....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrawiam...

 

 

Co do biurokracji...heh...Pieniędzy nikt nie daje ot tak sobie...Jeszcze nie widziałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie kontroli zdecydowanie widzę tu problemy. A co z tym zrobić chyvba nie trzeba pisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wyglada to tak ze dzialka o powirzhni 6 ha z czego 5.5 jest uprawiane a pozostalosc to stare wysypisko. Bylo zlikwidowane tzn zasypane niestety ziemia z gruzem budowlanym i niestety zaden plug tego nie przeorze! Widac golym okiem walajace sie w tym miejscu cegły, betony itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dostałem decyzje o przyznaniu dopłat w tamtym tygodniu.teraz czekac.ciekawe ile.bo jak narazie u nas nikt nie dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...