Skocz do zawartości
Gość Piotrek

Zetor Proxima

Rekomendowane odpowiedzi

ja zakładałem w proximie 8441 dałem fotki na agrofoto ale ich nie dali jeszcze ale som filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o proxime...

 

/edit

no i jak ?? fajnie sie jezdzi z radyjkiem?

sa jakies kable, miejsca na glosniki? jak to podlaczyles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na radio tam były kable a głośniki samemu kable pociągnąć widać ta pułka u gury jest kolista i sie nieda dać głosników i dałem koło kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni ja tez myslalem tam dac i jak to zobaczylem to zwatpilem

i tez chce zamatowac kolo kierownicy

a wierciles dziury i jak pusciles kable?

ile masz glosnikow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa głośniki jutro zrobie fotki to wam pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko czy ktos ma proxime ze wzmacnniiaczem?? bo mam pytanie czy można nim robić normalnnie w polu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemoge wysłać na agrofoto niezaładuje mi niewiem czemu net mam szybki to jakimś programem trzeba żeby wstawić tam niewiem powiedzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj te fotki tu www.wyslijto.pl/

 

wysyłasz tak jak na meila, a zresztą jest wszystko po polsku opisane i każdy sobie te zdjęcia ściągnie, a nie będziesz każdemu z osobna wysyłał na meila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miała byc galeria a jest tylko jedna klatka w tej galerii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem tutaj poraz pierwszy. Mam 30 ha, dzis oglądałem Proxime 8441, z wyglądu niezły ten ciągniczek... Czy na taki areał jest wystarczający? Jestem ciekaw jak wypada ten traktor w bezposrednim porownaniu z U 914 (taki mam teraz). Interesuje mnie jeszcze jedna sprawa, czy kupując ten ciągnik z max obciązeniem przednim i wzmocnionym podnosnikiem da rade z agregatem uprawowo- siewnym 3m? Znajomy ma MTZ 82 i po dolozeniu kilku obciąznikow daje rade z takim agregatem. Rozumiem tez ze agregaty uprawowo siewne są rozne, lzejsze i cięzsze, na moje ziemie nie musi to byc jakas tam super ciezka maszyna. Inny znajomy ma 1224 i ciezki agregat z siewnikiem nabudowanym i jego szostka wcale nie ma w nim lekko... Jesli ktos jeszcze mógłby napisac cos wiecej o takiej Proximie to z gory bardzo dziekuje, interesuje mnie wszystko o tym ciągniku. Moj adres e-mail artur_men@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już lepiej 87 km kubote sobie kup, jest teraz promocja 120tys brutto z klimą i rewersem hydr. kurcze sam sie zastanawiam. czy by z holanda nie zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta Kubota to chyba taka mało znana marka, nie widzialem za duzo tych ciągnikow, nie wiadomo jak to bedzie sie pozniej spisywalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie badź gupi nie kupuj kuboty bo jak ci się coś zepsuje za np 10 lat to po części do chin będziesz musiał jechać ja mam proxime 8441 super maszyna Zetory w polsce są znane i wmiare dobre co do ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników Proximy 8441 z rewersem.

Jak są rozmieszczone dzwignie zmiany biegów - czy jedna po prawej a droga po lewej cze wszystkie po prawej i ile jest w końcu biiegów 5 czy 6 ( oczywiście w skrzyni z rewersem)

 

/edit - Sro Lip 5 20:26:08

Na dzień dzisiejszy ustaliłem że jest 6 biegów w skrzyni z rewersem ale jak są rozmieszczone dzwignie niestety nie.

Dlatego proszę o informacje jak to w końcu jest z tymi dzwigniami - może ma ktoś jakieś foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liberecki jest na allegro zetor 6341do sprzedania z rewersem poszukaj i tak jest po dwoch stronach: a i w kosnu jaka proxime biezessz i kiedy

 

 

a pamietacie wy tego faceta co mowil o forterze 11441 co u niego sasiada sie rozlatywala??moze wiecie gdzie on jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...